Jump to content

Willian (2013-2020) 339 nastupa


  

50 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Vrati se na prve strane njegove teme:D

Trazio sam  svoj prvi post na njegovoj temi, moj prvi post je da mi je zaključena dvica iz latinskog, na drugoj ili trećoj stranici :D

 

Toliko o mojoj zagrijanosti za njegov transfer.

 

 

Uvijek je bio dobar, kvalitetan squad igrač, neko ko može odličan posao da odradi sa klupe ili u slučaju povreda boljih igrača. Kada ima svoj dan odigra odlično ali nikad konstantu nije imao. To je neko moje misljenje druga stvar što ga mediji i neki navijači kuju u legende kluba i prvih 11 zadnjih 15 godina, za njega je Joe Cole bio Bog

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 1 month later...

Samo Å¡to Willian ima 4, a ne 5.

Chilwell: 2 gola, 4 asistencije
Willian: 0 golova, 4 asistencije


Ne mozes da poredis babe i zabe odnosno u ovom slucaju dva igraca koji igraju apsolutno razlicite pozicije na terenu

Poredjenje koje je rustinchole prilozio u postu je relevantnije i istinitije
Link to comment
Share on other sites

Samo što su njegove četiri asistencije došle u dvije od 20 utakmica koje je odigrao

 

 

 

Inače je i najbolji asistent Arsenala u PL...

 

 

Standardno kao i kod nas, gola kurčina ali ga ipak ove neke glupe statistike guraju pa se misli da je neki kurac...

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Nekako kako vrijeme prolazi sve više shvaćam kako je zapravo bila greška što smo pustili Williana. Ipak je to igrač koji je ostavio dubok trag u ekipi i koji je trebao na ovom forumu da nađe mjesta među legendama. Pred kraj prošle sezone nas je nosio i bio skoro jedini raspoložen. Uz njega su proigrali i Pulišić i Giroud. Bio nam je najbolji asistent u svim takmičenjima i na kraju mu ne damo novi ugovor i još ga pustimo u redove direktnog konkurenta. Umjesto njega doveli smo igrače koji ničemu ne služe i koji nemaju neku perspektivu u ovom klubu, a on tamo briljira u Arsenalu. Međutim, ne može ni on sve sam pa su trenutno ispod nas, ali ima još puno da se igra. Kako bi nam samo legao kod Tuchela u ovoj formaciji. Sjećamo se svi dobro kako je protiv Tottenhama zadnju super odigrao u 3-4-3 formaciji, a mogao bi biti koristan i kao wing-back jer je zahvalan igrač i vraća se u odbranu.

Link to comment
Share on other sites

Å TA NAPISA HLJEB TE U PIÄŒKU JEBO


KAKAV WILLIAN I FORMA U ARSENALU, O ÄŒEMU PRIÄŒAÅ  KRV TI JEBEM, TRI DOBRE UTAKMICE, EKIPA NA SREDINI TABELE ALOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO

 

Ma 1. april ;) gdje ću to ozbiljno napisati.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...