-
Posts
10,464 -
Joined
-
Last visited
-
Donations
16.50 USD
-
diablo_bih reacted to a post in a topic:
Ljetni prelazni rok 2026
-
Romero je za sve nase stopere Maldini. Daj mi jednog ovakog, dosta vise sminkercica, curica kojima je sve svejedno i koji nakon primljenog gola ili greske ili crvenog ceska se po glavi i smije se pri izlasku sa terena. Romero ima sve, do igre nogom, pozrtvovanosti, prgavosti, borbe, svega. Samo treba kanalisati njegov temperament, inace sve drugo ima.
-
Napoli imenovao Allegrija novim trenerom a imali Italiana pred nosom. I onda se cude sto im liga ide silaznom putanjom.
-
Seria A uprskos finansijskim problemima jedna od zanimljivijih liga, pogotovo top 4 evo vec svake godine do zadnjeg kola se ne zna ko ce u LS. Seria A ima bas puno dobrih trenera koji takodjer svako ljeto mijenjaju klubove. Spaleti, Allegri, Gasperini, Sarri od ove starije generacije. Chivu, Italiano, Fabregas, Grosso, Di Francesko, Paladino, Motta sve su to zanimljivi mladi treneri koji fakat znaju znanje. Dodajte tu jos Fariolija, De Zerbija (Ancelotija ne brojim), talijani imaju bas finu generaciju trenera.
-
hamco reacted to a post in a topic:
Serie A (ITA)
-
reLo reacted to a post in a topic:
#27 Malo Gusto
-
Wisey reacted to a post in a topic:
#27 Malo Gusto
-
Emcomne reacted to a post in a topic:
#27 Malo Gusto
-
Wisey reacted to a post in a topic:
Fudbal (generalna diskusija)
-
Wisey reacted to a post in a topic:
Fudbal (generalna diskusija)
-
Pa dobro zabio im je 2 gola posle prekida, jedan slobodno a drugi penal. Masis poentu, 60% utakmice Stuttgart je bio mnogo bolja ekipa, dok jednim igraju Demirovic i Leweling drugoj ekipi Kane i Olise.
-
reLo reacted to a post in a topic:
Fudbal (generalna diskusija)
-
Adi reacted to a post in a topic:
Fudbal (generalna diskusija)
-
Pazite kakav presing igra Stuttgart, gledajte gdje je cak Kane dosao da primi loptu i dokle ga je ispratio stoper Stuttgarta.
-
Werner i Havertz nisu mjerilo, ima tu i dobrih igraca koji su dosli iz njemacke i ostavili traga. Haaland, Gundogan, Balack.. Stiler je vrhunski dodavac, ima odlicju kontrolu lopte i neko ko moze trcati 12km svaki mec, dakle dobar je i u tranziciji i na postavljenu odbranu. Prije bih Stilera doveo nego Whartona.
-
Whisper reacted to a post in a topic:
Ljetni prelazni rok 2026
-
Enzo je lider, dobar igrac i neko ko je trebao biti nosioac ovog Chelsea. Ako to ne zeli ne vidim logiku drzati ga protiv volje. 100m najmanje traziti, prvo jer smo ga doveli za toliko a drugo jer fakat vrijedi najmanje toliko. Za te pare dovesti Stillera i recimo Diamondea iz Sportinga.
-
Wisey reacted to a post in a topic:
#10 Cole Palmer
-
Nije zasluzio po formi iz zadnje godine, ali je zasluzio na osnovu kvalitete i klase koja je. Sto kaze Whisper, jedan od rijetkih igraca koji i kad nije u formi uz malu minutazu (uvedes ga zadnjih 15-20 minuta kad ganjas pobjedu ili zelis izbjeci poraz) i on moze donjeti prevagu. Palmer je klasa, bukvalno jednim potezom moze preokrenuti utakmicu. To sto nije u formi, a razlog je ta povreda koju vuce i koja mu je isjeckala citavu sezonu, plus mijenjanje trenera... ne znaci po meni da nije trebao biti pozvan. Sta je sa prethodne 2 godine? Po kvaliteti skoro pa zlatna lopta. Svj. prvenstvo se igra tek svake 4 godine, nije da je vec tu iduce godine. Ne znam, iskreno ne svidja mi se Tuchelov odabir igraca koji uz sve to opet ima jaku ekipu. Ali misljenja sam da su Hall, Palmer, Arnold i Megvajer trebali ici na WC. Hall i Megvajer, pogotovo Megvajer igra sezonu iz snova. Iskusan, nema boljeg igraca u skoku od njega u citavoj repki.
-
hamco reacted to a post in a topic:
#10 Cole Palmer
-
Na ljeto stizu: Emegha Quenda Barco Jackson Jesam li koga zaboravio?
-
hamco reacted to a comment:
Novi stručni štab: Ostaje McFarlane, ali i stručnjak za prekide
-
hamco reacted to a post in a topic:
#6 Levi Colwill
-
A sta mislite hoce li Alonso preferirati 3 ili 4 nazad? U Leverkuzenu je igrao sa 3 nazad i 2 wb dok je u Realu standardnu 4 nazad. James, Gusto, Cucurella, Quenda, Hato pa cak mozda i Neto mogu igrati wb. E sad ima li to smisla s obzirom na krila kao Estevao, Palmer je takodjer tu, zatim mozda dovedemo jos neko krilo...
-
Samo mu dati maksimalnu podrsku, ne mislim iskljucivo samo na pojacanja vec podrsku u svakom smislu, i kada rezultati ne budu mozda najbolji i kada treba odstraniti nekog igraca koji se ne zalaze ili nesto sere. Ne smijemo dozvoliti da se igraci osjecaju nedodirljivim ni po koju cijenu. Smatram da smo doveli odlicnog trenera ali samo ako dobije podrsku uprave moze nesto ostvariti. Radujem se novoj sezoni i volio bih da ne igramo evropu ako ce to biti liga konferencije. LE bih vec prihvatio jer samo osvajanje vodi u LS.
-
Imacemo 10 bodova vise samo ako uspije natjerati igrace da svaki mec daju maksimum. Ako jos bude igrao presing, ako budemo iole imali prepoznatljiv identitet to je jos 5-6 bodova vise. Nek dovede Yildiza, stopera i golmana i imat cemo jos 10 bodova vise. To je vec 25 bodova vise samo uz te promjene. Nadam se da ce se dovesti barem 2 stopera, lijevo krilo, napadac.
-
Najgori igrac na terenu, cak losiji od Gusta i Fofane, treba i to znati.
-
Igrao je i u Bayernu pa je vodio Leverkuzen. Nista to ne znaci, profesionalcu barem.