Jump to content

Willian (2013-2020) 339 nastupa


  

50 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Nebojša Višković zvani Marcos Alonso. Čovjek ni ne igra ovaj samo priča o njemu. Čak je i za Williana govorio da je najbolji igrač u klubu.

 

 

Mnogo je naporan komentator, svaku utakmicu prica iste stvari.

 

Inače poslednji put da zapevamo onu staru:

 

OOOOO WILLIANE TI NAJJAČI SI OOOO WILLIANE TI CEO MOJ ŽIVOT SIII :hljeb:

Link to comment
Share on other sites

[quote name="Whisper" post="140605" timestamp="1377341711"]
Njegova igra je dosta jednolicna. Primi loptu na levoj strani, i u 80% slucajeva se uvlaci u sredinu. Svi nasi manevristi su raznovrsniji igraci od njega.
[/quote]

slabija verzija Sturridge-a. Al necemo zuriti sa kritikama, sacekajmo par kola da ga vidim.

Ja ovog lika nikad necu izgleda moc zgotiviti. Nije on nista kriv toliko vec nasi hamelji.
Toliko nepotreban igrac, tolikog loseg unijeo u tim, barem po meni. Mata dosta ispasta i zbog njega kao i de bruyne, masno placen, skuplji od Hazard Edina.

Kupljen kako bi ramires mogao imati zamjenu na krilu. -.-


Whisper je prije prve utakmice uvidio da lik dribla samo udesno.

A malo sam citao da vidim jel me zavarao willian malo u pocetku a fala Bogu nije. I dan danas se pitam otkud ovaj tolike godine da ostane.

Al jbt zaboravio sam da je dosao iz Anzhia


Kad vidim po 20+lajkova na postu jarane, zaboravio sam kako je jak forum bio, sad nas nema 20ak aktivnih
Link to comment
Share on other sites

Hahahahaha on može samo Arsenalove navijače da kara, vala nas je dosta 7 godina, previše

 

Pa ono kad odigra utakmicu jednom u 2 mjeseca dobro, možda se potrefi da bude protiv nas. Ako ne dovedemo lijevog beka, vrlo vjerovatno.


Toliko nepotreban igrac

 

I ja sam to pomislio kad smo ga dovodili. Kupljen samo da ga Tottenham, Arsenal, United, Liverpool i City ne bi doveli. Imali smo na njegovim pozicijama toliko talentovanih igrača njegovih godina i mlađih. Na kraju se ispostavilo da je uzimao minute igračima poput Salaha i De Bruynea. Ostalo je historija.

Link to comment
Share on other sites

Nikad mu neću oprostiti što je Schurrle zbog njega bio na klupi, toliko sam vjerovao da ovaj može biti dobar, na kraju je i propao, moguće da je i zbog toga što je u primeu karijere bio zakucan za klupu.

Link to comment
Share on other sites

Ako ću ga pamtiti po nećemu onda je to ona utakmica protiv Barcelone, vjerovatno i najbolja njegova u plavom dresu.

 

Al' sve i da hoću ne mogu zaboraviti kornere bajne, davljenje lopte, usporavanje akcija itd,itd. 

 

Hvala na svemu, vrijeme je bilo da se rastanemo. 

 

Sad je Arsenalovac tkd nikakvu sreću mu ne želim. :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...