Jump to content

Jose Mourinho (2004-2008, 2013-2015, trener)


Recommended Posts

  • 3 weeks later...

Ma poserem ga iskreno, govno od čovjeka, egomanijak, sociopata, dobar je samo kad pobjeÄ‘uje, kad gubi svi su mu krivi osim njega samog. 

 

PosvaÄ‘ao se s Lampardom na aut liniji, u viÅ¡e navrata izvrijeÄ‘ao klub. 

Link to comment
Share on other sites

Kakvo guzenje, prosli na penale jedva, a tokom utakmice nista nisu ozbiljno uradili, i sad sa igracem vise protiv Olea mu tim izigrava silu.

 

Ubijao ih je Tottenham i prije crvenog kartona, imali su jedno 10 Å¡uteva do tada. Strah me njihovih kontri sa Baleom i Sonom. Vezni red im nije pretjerano kreativan, glavni kreator im je Kane.

Link to comment
Share on other sites

Koliko sam upratio Tottenham igra s utrčavanjem bekova, dok im vezni red ostaje nazad. Tako da im vezni red treba biti kreativan tek toliko da dodaju loptu na 30 metara od protivničkog gola Sonu, Kaneu ili nekom od bekova. Realno imaju dobru šansu za titulu, njegova druga sezona nikad nije razočarala, samo ga je jebo Guardiola i šeici u onoj drugoj sezoni sa Unitedom.

Link to comment
Share on other sites

Sve mi se čini da pokušavaju malo iskopirati Liverpoolov model, samo dosta defanzivnije naravno. Ubojita krila, napadač koji ih razgrava, ofanzivni bekovi i radnički vezni red. Sezona je takva da se ne bih usudio proglasiti ih materijalom za titulu. Svi idu od očaja do sjaja. West Hama uništi Newcastle u prvom kolu, kojeg uništi Brighton u drugom kolu. Kasnije West Ham uništi Leicestera, koji je uništio City. Tottenhamu ide u prilog to da rastu iz poluvremena u poluvrijeme. Prva 3 koja su odigrali su bila katastrofa + poluvrijeme u Bugarskoj.

Link to comment
Share on other sites

Premalo je prošlo da išta nagađamo, ali na osnovu ovih par utakmica definitivno djeluju solidno i puno organizovanije od nas. Liverpool je i dalje glavni, a Tottenhamu, Cityju i nama dajem malo manje šanse.

 

Mada svašta je moguće.

 

Sad ne znam kakvo će pojačanje Bale biti, ali ako bude im to bude radilo biće baš zajebano.

Link to comment
Share on other sites

Pa dobro, slazem se da je jos rano. Ali ja iskreno ocekujem najvise od nas da napredujemo kako sezona bude odmicala. Jedino ako nas povrede ne uniste ali za ocekivati je da povratkom Pulisica i Ziyecha, sada vec sa Chilwelom,Silvom, Havertzom i Wernerom budemo znatno jaci. 

Vidjet cemo, ja sam gledao Totnhem i protiv Evertona i protiv Southamptona, te protiv nas. Juce nisam stigao, ali ove utakmice sto sam ih gledao, ne obecavaju mnogo. Imaju oni jak sastav bez dvojbe, ali mislim da ih trener koci. Mislim da je Murinjo proso svoje a cim rezultati malo krenu nizbrdo, to ce biti potop.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

To im je bila jedina ozbiljna Å¡ansa na utakmici pored gola. Jest stopostotna, ali nisu ih puno imali. Lako je moglo drugačije da se zavrÅ¡i, ali lako je moglo biti i 4:1. Liverpool ih pritiskao cijelu utakmicu, imali su 11 Å¡uteva u okvir Å¡to znači 9 odbrana Llorisa. 

Link to comment
Share on other sites

To je ta taktika gdje se molis da protivnik fula ili tvoj golman brani. Trebo je Liverpul jos na poluvremenu voditi 2-3 razlike al dobro. Nikakva igra Tottenhema, pa bolan kad pogledas statistiku ko da je Liverpul igrao protiv Burnleya a ne tamo nekog Totenhema. Strasno kakvi sve takticari...
Link to comment
Share on other sites

  • reLo changed the title to Jose Mourinho (2004-2008, 2013-2015, trener)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...