Jump to content

Jose Mourinho (2004-2008, 2013-2015, trener)


Recommended Posts

Ja kolko se sećam.. (adi enciklopedijo ispravi me), svojevremeno je Galas bio deo tog čuvenog transfera, kada je Kol došao kod nas, a ovaj otišu u suprotnom pravcu u paketu sa novcem, i to je jedan od retkih primera razmene igrača.. 

Meni je Galas drag igrač ali što se tiče Kola, tu je ipah ispod jedna stepenica, Kol je prosto bio toliko dobar.

 

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, chiba said:

Ja kolko se sećam.. (adi enciklopedijo ispravi me), svojevremeno je Galas bio deo tog čuvenog transfera, kada je Kol došao kod nas, a ovaj otišu u suprotnom pravcu u paketu sa novcem, i to je jedan od retkih primera razmene igrača.. 

Meni je Galas drag igrač ali što se tiče Kola, tu je ipah ispod jedna stepenica, Kol je prosto bio toliko dobar.

 

Sve tačno napisano.

20 minutes ago, Zemo said:

A.Cole je mogao ici ili Maicon iz Intera tad je bas bio na vrhuncu karijere.

Cole lijevo, Maicon desno. Ali dobro, čovjek se kao i uvijek odlučio za defanzivniji pristup.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 4 months later...
  • 3 months later...

https://www.index.hr/mobile/sport/clanak/spreman-je-otkaz-za-mourinha-poznato-je-i-tko-ce-biti-novi-trener-rome/2529321.aspx?index_ref=naslovnica_sport_ostalo_m

Izgleda dobit ce nogu i u Romi. Rezultati i igra nezadovoljavajuci. Ne gledam talijansku ligu ali me ne iznenadjuje ovaj strmoglav pad nekad najboljeg trenera svijeta. Zaglavio je u starim vremenima, prestao uciti i pratiti trendove te vec godinama zivi od stare slave. 

Bolje mu je da ide u reprezentativni fudbal dok se nije jos vise srozao.

Link to comment
Share on other sites

Jedna od Murinjovih najjačih karika je bila njegov odnos sa igračima, njegova predanost poslu i motivacija samih igrača. Vidi se to iz mora izjava, podcasta itd.

Mislim da se sad sve manje snalazi jer ni fudbaleri sad nisu predani ko fudbaleri onomad, sad se klubovi mijenjaju svake sezone, transferi, posudbe itd. sve je manje istinske ljubavi prema klubu i prema dresu, ove sad princezice samo gledaju kako da uzmu pare, da izlaze sa kurvama i igraju igrice, nisu to više one glave od igrača kao što su prije bile

Link to comment
Share on other sites

16 hours ago, Igi said:

Secam se da su se iste ovakve price furale medju ljubiteljima sokera pre 15-20 godina zasto ona tad generacija nije bila dobra kao neka prethodna :D 

Vrlo moguće, moguće je da će neka sadašnja djeca srati za 10-15 godina kako nema ovih sad manekna na terenu koji uzimaju ogromne pare i sprdaju se sa njima 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...