Jump to content

Jose Mourinho (2004-2008, 2013-2015, trener)


Recommended Posts

Na stranu što je propao, ali njegovo dovođenje bi tek bila glupost i totalno nelogičan potez uprave (tako da sasvim moguće da se desi 🤣), Mourinha dovodiš kad želiš instant rezultati i pritom imaš kadar sposoban to isporučiti, a ne kad imaš ekipu prepunu mladaca koje tek triba razvit. 

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, ja13 said:

Na stranu što je propao, ali njegovo dovođenje bi tek bila glupost i totalno nelogičan potez uprave (tako da sasvim moguće da se desi 🤣), Mourinha dovodiš kad želiš instant rezultati i pritom imaš kadar sposoban to isporučiti, a ne kad imaš ekipu prepunu mladaca koje tek triba razvit. 

+ još se malo i zavadio sa navijačima dok je vodio druge klubove u Engleskoj. Ne bi on ni pristao da bude interim na 4 mjeseca ili nešto slično.

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, soxx said:

Jozo > potter

 "Haha" ak se slazes,  "confused" ak se ne slazes.

Jozo je mozda posenilio i ne pruza vise ono sto moderan fudbal zahtjeva. Ali i kao takav bi izrutiniro Harrya Pottera.

Sramota ali doslovno sramota ih je staviti u istu recenicu kada evo napises to gore.

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, hamco said:

Jozo je mozda posenilio i ne pruza vise ono sto moderan fudbal zahtjeva. Ali i kao takav bi izrutiniro Harrya Pottera.

Sramota ali doslovno sramota ih je staviti u istu recenicu kada evo napises to gore.

Ma diablo me indirektno proziva glupim a na pottera svrsava ko da je mjesavina pepa i kloppa.

 

Jozo nije za nas klub al i kad bi dosao vjerujem da bi ovu djecu malo spustio na zemlju i pokazao ko je tata. Sezonu dvije bi ginuli za njega, pa bi ga odyebali isto kao kod nas sto je bilo i sto je bilo u  drugim njegovim klubovima

Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, soxx said:

Sezonu dvije bi ginuli za njega

I i dalje bili 10, jer nije problem u ginjenu ne ginjenju nego kvaliteti... Samo kad ne ide, svima je najlakše problem svest na zalaganje, ljubav prema klubu i sl. gluposti

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, soxx said:

Ma diablo me indirektno proziva glupim a na pottera svrsava ko da je mjesavina pepa i kloppa.

 

Jozo nije za nas klub al i kad bi dosao vjerujem da bi ovu djecu malo spustio na zemlju i pokazao ko je tata. Sezonu dvije bi ginuli za njega, pa bi ga odyebali isto kao kod nas sto je bilo i sto je bilo u  drugim njegovim klubovima

Otjerao bi ovo sto valja i sto ne valja sa svojim glupostima. Niko vise ne trpi njegova sranja. Los trener, nema tu vracanja.

Link to comment
Share on other sites

Ne bi se složio da je loš trener, nego samo nije trener za duži period, jer većinom u trećoj sezoni zasere, između ostalog svojim ponašanjem prije ili kasnije izgubi svlačionicu a i upravu kluba. 

Što se tiče uspjeha, svugdje je nešto osvojio, osim sa šugavim Totenhamom, al to je bilo do njih. 

No ipak, ni ja nisam za njegov povratak. Mislim da nije kompatibilan sa 'trenutnim' Chelseaom. 

Link to comment
Share on other sites

Sve i nekako, ali ne mogu njegov fudbal i one bunkercine gledati. Smucilo mi se u zadnjem mandatu do bola. Ne zaboravimo da je i on ostavio ekipu oko 10. mjesta tad.

Jednostavno covjeka je vrijeme pregazilo.

A o ljubavi prema klubu sve je rekao svojim kasnijim potezima. Kod Murinja je uvijek bilo samo 'ja pa ja'.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...