Jump to content

Jorginho (2018-2023, 213 nastupa)


chiba

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

aha, nisam u toku uopšte.

Što se tiče igrača, nisam bio nikada neki njegov fan, generalno mislim da nije opravdao uložene novce, ali ne smatram ni da je bio totalni promašaj zbog nekih dobrih partija a nije ni puno izostajao zbog povreda.

Kod nas nije donosio neku prevagu, često nas je i nervirao, ali mislim da bi nekim drugim klubovima verovatno bolje lego gde bi se sakrili njegovi nedostaci.

Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, chiba said:

Није ли ово јефтино, 12 милиона?

bilo je daj sta das

 

ostalo mu 6 mjeseci a nemas prostora ni za pregovarati jer je zadnji dan prelaznog roka, a i njemu je 31 godina.

dobar posal nema sta.

sad jos ga samo sutnuti iz cobhama za sretan put i to je to. idemo dalje. nadam se da ce na ljeto odmah se ostali škar rijesavati pa da idemo u predsezonu sa skroz novom ekipom.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Corto Maltese said:

 

Nisam bas strucan u postavljanju linkova, screenshotova i ostaog. 

Na ovom screenshu postoji statistika Golden Ball gde je u svemu prvi, naravno o tome pisu Arsenaovci sa Mozzartsporta. Izgleda da jedino mi ne vidimo dobro.

 

IMG_20230131_110541.jpg

Došao sam i do podataka koji pokazuju da nam je Loftus-Cheek najbolji igrač tako da je sve moguće izvaditi.

Link to comment
Share on other sites

Zato što nam je on najbolji u sredini u tim segmentima zato se i borimo za opstanak...

 

Nema šta win-win situacija. Mi dobijamo pare za igrača koji je već u godina i ulazi u zadnjih pola godine ugovora, dok arsenal dobija iskusno pojačanje na sredini na sezonu i po eventualno dvije. Najviše su ga uzeli zbog ove sezone, nije ih koštao puno para a ne moraju puno da ga navikavaju na englesku i fudbal u engleskoj.

 

Što se njega tiče, nije flop nećemo se zajebavati, hvala mu na svemu i sretno u nastavku karijere.

 

213 utakmica 29 golova 9 asistencija

LŠ, LE, WCQ i Uefa Supercup nije loše

Link to comment
Share on other sites

  • diablo_bih changed the title to Jorginho (2018-2023, 213 nastupa)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...