Jump to content

Reprezentacije, lige i klubovi u regiji


Pjer-Emerik (dubro)

Recommended Posts

44 minutes ago, chiba said:

Pa valjda su ga majku mu videli i kad smo igrali protiv Salcburga. Meni juče naš najbolji igrač. Ne samo dominacija nego i srčanost i požrtvovanje.

Onaj Ivan Ilić mi je isto dobro odigrao, prvi put čujem za njega, vidim da je bio molim te i Sitijev igrač jedno vreme

Ivan i brat njegov mladji Luka su iz Zvezdinih omladinskih kategorija prodati Sitiju pre par godina.

Ivan je vec drugu sezonu standardni clan Verone koja ga je otkupila od Sitija i igra prilicno dobro tamo.

 

Link to comment
Share on other sites

Srbija napokon da ima i jako dobra imena na papiru i jako dobar tim. Dugo je prošlo od kad su ovako igrali. Jebenu grupu imaju ali opet mislim da bi je trebali proći.

Pavlovića znam još iz Partizana, zasad je samo sirovina ali ako odabere dobre klubove biće od njega dobar stoper. Ilića već odavno dovodim na FM-u, u strašnog se igrača razvije. Bio je omladinac City-a zajedno sa bratom i Filipom Stevanovićem

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
2 hours ago, Kun Aguer0 said:

Hrvatska, Srbija, Albanija samo to i ništa više (Kosovo ne moze jbg)

Mada već se zna

 

Belgija, Bosna, Jermenija, Grčka, Litvanija...

Portugal, Srbija, Irska, Azerbejdžan...

nemoj vise grcke i belgije, preko glave mi ih je.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 months later...

Legenda. Nije bio najveći strateg, ali je svojom pojavom motivisao i izvlačio najbolje iz ekipa. Uvijek je sa ponosom isticao Travnik i Bosnu i zato smo ga još više voljeli. Žao mi je samo što se nikad nisam sreo s njim, sigurno bi bila situacija za pamćenje.

Milion smiješnih situacija se vezuje za njega, ali ću postaviti dokumentarac koji još nisam čitav pogledao.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Mi mlađi tj. makar ja Ćiru najviše pamtimo po tome šta je učinio sa BH repkom. Međutim kada se zaroviš malo i čitaš o njemu, dosta ljudi tvrdi da je Ćiro izmislio 3-5-2 formaciju i to davno osamdesetih u bivšoj Jugi, kada su svi igrali 433 Ćiro je izašao sa ovime i ispostavilo se da je bilo jako efikasno.

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Da su malverzacije i muljacina olimpijski sport, tesko da bi Srbe iko mogao nadmasiti. Ne postoji segment drustva u kom pojedinac ne pokusava da nadje krivine.

To ti je kad se od malih nogu djeca vaspitaju da se "snalaze". I onda kad krenu da se snalaze kao odrasle osobe onda se pitas sto ti je drustvo u rupi od kad postoji civilizacija.

Dzaja svo postovanje sto je zaradio kao igrac uspio je da sroza po stare dane. I smijesno je kako neki tvrde da je Dzaja tu samo zrtveno jagnje koje su mafijasi postavili kao marionetu te pricaju o njemu kao da je neuracunljiv pa ga je neko tu u neznanju postavio.

Vidic nije ni imao sanse, sad da li je trebalo da se povlaci ili pokusa nekim drugim pristupom nemam blage, vjerovatno i on ima svoje razloge. Sve u svemu, nista novo i neocekivano.

Kome se da neka pogleda, dobar video:

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...