Jump to content

Ruben Loftus-Cheek (2012-2023, 155 nastupa)


zulu

Recommended Posts

https://youtu.be/kICxdzl0dNU
Na stranu sto lupeta ovaj Hazard gore podsjeca malo na Pogbu.Naravno nije ni blizu Pogbi ali ima ovaj momak potencijal i treb mu davat sansu.Ako osiguramo titulu bar 2 kola prije kraja on treba dobit sansu da se pokaze

 

to je to,niko ne kaže,bar ja ne da je momak klasa,samo da treba pokušati sa njim,fali nam igrač koji može izneti loptu,ubaciti se iz drugog plana

 

nije greh pružiti priliku mladom igraču,gurnut je Zuma u vatru pa nam se to vratilo desetostruko

Ne moram uvek ići na sigurno,kupovati gotovo,može se valjda nešto i razvijati,volim ovaj klub i sve što ide uz njega ali od kad je Roman stigo nismo se tolko nagledali razvoja igrača iz mnogih razloga,sve se išlo kakvim prečicama koje su nam na kraju i donele trofeje ali ostaje mi gorak ukus u ustima svaki put kad pogledam kolko se Tores forsirao,kolko se za njega imalo strpljenja a gomila igrača nikad nije ni dobilia pravu prilku zato što smo mi uvek negde žurili,jbg moralo se,zato smo danas klub koji je najviše napredovao na ostrvu zadnjih 5 godina

 

I ovo pitanje/dilema RLC vs Pogba uopšte nije naivno,para se ima i nije me sramota da se pljune ogromna svota za francuza,nismo ih uzeli od Romana ovog puta,zaradilo se,napredovalo i možemo sebi da priuštimo malo luksuziranja

na drugu stranu imamo dovoljno vremena da procenimo da li RLC zaslužuje da dobije priliku kako ne bi joÅ¡ jedanput prolazili kroz scenario Matić 

 

ps:Ocu niÅ¡ta ne verujem  -_-

pps:Obrisao sam svoj post,tek sad video da je Igi već nalepio tvit sa konferencije 

Link to comment
Share on other sites

to je to,niko ne kaže,bar ja ne da je momak klasa,samo da treba pokušati sa njim,fali nam igrač koji može izneti loptu,ubaciti se iz drugog plana

 

nije greh pružiti priliku mladom igraču,gurnut je Zuma u vatru pa nam se to vratilo desetostruko

Ne moram uvek ići na sigurno,kupovati gotovo,može se valjda nešto i razvijati,volim ovaj klub i sve što ide uz njega ali od kad je Roman stigo nismo se tolko nagledali razvoja igrača iz mnogih razloga,sve se išlo kakvim prečicama koje su nam na kraju i donele trofeje ali ostaje mi gorak ukus u ustima svaki put kad pogledam kolko se Tores forsirao,kolko se za njega imalo strpljenja a gomila igrača nikad nije ni dobilia pravu prilku zato što smo mi uvek negde žurili,jbg moralo se,zato smo danas klub koji je najviše napredovao na ostrvu zadnjih 5 godina

 

I ovo pitanje/dilema RLC vs Pogba uopšte nije naivno,para se ima i nije me sramota da se pljune ogromna svota za francuza,nismo ih uzeli od Romana ovog puta,zaradilo se,napredovalo i možemo sebi da priuštimo malo luksuziranja

na drugu stranu imamo dovoljno vremena da procenimo da li RLC zaslužuje da dobije priliku kako ne bi joÅ¡ jedanput prolazili kroz scenario Matić 

 

ps:Ocu niÅ¡ta ne verujem  -_-

pps:Obrisao sam svoj post,tek sad video da je Igi već nalepio tvit sa konferencije 

Bice bolji igrac od Pogbe za 3-4 godine,ja fudbal ima u malom prstu samo ce Loftus Cik i Bertrand Traore da udju u prvi tim!

Link to comment
Share on other sites

Koliko je Mourniho navalio pričat o Loftusu, tačno mi dođe da povjerujem da bi moglo biti nešto od toga, al onda skontam, ovo je Chelsea, ovo je Mourinho i žao mi što jedan tako ogroman talenat neće kod nas uspjet.

 

A bilo bi prejako ne dovesti nikoga, već forsirati Loftusa, te napraviti igračinu od njega.

Link to comment
Share on other sites

Nije da priča on o njemu,više ga pitaju,pitali za Pogbu,on prabacio priču na svoje klince

 

lepo to hendla Otac,vrhunski ,jer mali se pripali sad,verovatno i ostala klincizijada

 

ali da,bilo bi prejako kad bi uveli nekog iz akademije jer bi ga tako Å¡uknuli svima koji nas prozivaju godinama da smo tankeri

 

sad se malo smirila situacija od kad smo krenuli sa ovim prodajama,novim sponzirima,restriktivnom politikom,klub radi fantastično

 

al nas zato jebu sa ovim pričama za rasizam,Kostu,Bunkerinja i tako nas blate na sve moguće načina,svakog dana od početka prvenstva

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Ocekujem momka u startnih 11 protiv Liverpula,ako sada ne dobio sansu kad je titula vec osvojena onda je Murinjo stvarno olos.

Šta ti još radiš na forumu.. Rad takvog pljuvanja bi ti letio davnih dana, nadam se da će reLo reagirati ili meni dati admina na pola sata da raščistim situaciju, neki su ovdje stvarno retardirani i svašta si dopuštaju

Link to comment
Share on other sites

SREĆNO DANAS LOFTUS ČIČE VJERUJEMO U TE!

 

CEO CHESLEA BALKAN VIÄŒE VOLIMO TE LOFTUS ÄŒIÄŒE!

 

 

Diablo, cijeli dan sam smisljao ovo, dajte neki kredit, jebo ga sve. Evo ga, nikad ne zaboravi!

 

u0ugreR.png

Link to comment
Share on other sites

  • diablo_bih changed the title to Ruben Loftus-Cheek (2012-2023, 155 nastupa)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...