Jump to content

Ruben Loftus-Cheek (2012-2023, 155 nastupa)


zulu

Recommended Posts

Samo cu reci precjenjujete momka, jos se on nije razvio, a vi pricate k'o da je Matic ili sta ja znam ko. Moze k'o zamjena nekih 20tak minuta, i to da bude solida tek. Mozda od iduce sezone se moze pricati o vecoj minutazi tipa 30 minuta po tekmi.

Normalno, a đe će se razviti kad ne igra po mjesec dana ni za mlade a u prvoj ekipi namiriši sve skupa 20 minuta u sezoni?

Tako se nijedan igrač razviti ne može.

 

Sigurno je bolji od onih 7-8 minuta protiv Sportinga.

Link to comment
Share on other sites

Normalno, a đe će se razviti kad ne igra po mjesec dana ni za mlade a u prvoj ekipi namiriši sve skupa 20 minuta u sezoni?

Tako se nijedan igrač razviti ne može.

 

Sigurno je bolji od onih 7-8 minuta protiv Sportinga.

Igra za mlade, sto ne bi igrao za mlade, ne moze normalno nekad igrati, kada je povrijedjen, ili kada je putovao sa prvim timom u pizdice, a tekma bude ili tog dana ili sutra :D

Link to comment
Share on other sites

Samo cu reci precjenjujete momka, jos se on nije razvio, a vi pricate k'o da je Matic ili sta ja znam ko. Moze k'o zamjena nekih 20tak minuta, i to da bude solida tek. Mozda od iduce sezone se moze pricati o vecoj minutazi tipa 30 minuta po tekmi.

Brate sta ti to znaci razvio? Nije se ni Pogba po Fergusonu razvio ode u Juventus pa odamh iz starta poce da kida,kod mladih fudbalera je ili imas ili nemas muda to je osnova normalno pored talenta...Ovaj Loftus Cik ima muda kao onaj Traore voli da uzme loptu krene napred.

Link to comment
Share on other sites

Brate sta ti to znaci razvio? Nije se ni Pogba po Fergusonu razvio ode u Juventus pa odamh iz starta poce da kida,kod mladih fudbalera je ili imas ili nemas muda to je osnova normalno pored talenta...Ovaj Loftus Cik ima muda kao onaj Traore voli da uzme loptu krene napred.

Ako hoces laickim jezikom, jos ne moze meda npr. Sandro iz QPR je masina za njega. Dobar je, ali ne moze on igrati jos koliko ti mislis da moze. Tek po tih 20 minuta da dobije, da lagano se pocne razvijati, jer ima talenat, ali jos nema igru kojom moze neku razliku praviti na terenu.

Link to comment
Share on other sites

Ako hoces laickim jezikom, jos ne moze meda npr. Sandro iz QPR je masina za njega. Dobar je, ali ne moze on igrati jos koliko ti mislis da moze. Tek po tih 20 minuta da dobije, da lagano se pocne razvijati, jer ima talenat, ali jos nema igru kojom moze neku razliku praviti na terenu.

Slazem se ali meni bi on protiv tima kao sto je ovaj Hal sad za vikend odigrao bar jedno 30.min..

Link to comment
Share on other sites

Ne znam da je odbio, ali eto :D hull je prejak tim, ljudi imaju bruku para, i to su dokazali ulagajuci odmah :D

 

šta ja znam, msm možda i jeste hull bolji, ali kad skontam da bilo koji engleski klub ne može ništa (u evropskim takmičenjima) nekom slično rangiranom španskom klubu nekako se raspametim.

Link to comment
Share on other sites

Brate sta ti to znaci razvio? Nije se ni Pogba po Fergusonu razvio ode u Juventus pa odamh iz starta poce da kida,kod mladih fudbalera je ili imas ili nemas muda to je osnova normalno pored talenta...Ovaj Loftus Cik ima muda kao onaj Traore voli da uzme loptu krene napred.

 

treba jos stvari, ima i Ramires muda pa opet ima nedostataka druge prirode

Link to comment
Share on other sites

  • diablo_bih changed the title to Ruben Loftus-Cheek (2012-2023, 155 nastupa)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...