Jump to content

#10 Mykhaylo Mudryk


soxx

Recommended Posts

11 hours ago, ker said:

Koliko ste toksični to je nevjerovatno.

Taj lik koji ga pita je lijevi bek i vidi se da je zajebancija, a pravljenje frke oko nečega upravo je djelo posmatača.

Ker je intervenisao na vrijeme, koliko znam Matvienko mu je jedan on najboljih jarana bio i igra u odbrani tako da je je to šala lagana. On je bio i povezivan sa Brightonom čini mi se :D

Što se lajka tiče, jebi ga, omaklo se al jeste smiješna slika

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Wisey said:

Pricajte vi sta hocete, al cinjenica da ovaj decko nikad ozbiljnog fudbala nije igrao. Par meceva u Ligi Sampiona za Sahtar i ukrajinska liga nikakvo mjerilo nisu. 100 miliona su ruknuli za njega, zivi bili pa vidjeli. Valjda izdobri, ali nikako ne valja ovo sto on radi na terenu.

To se sve znalo. Ko sto se i znalo da njemu treba mnogo prilagodjavanja na ovaj fudbal. To sto su nasi skauti (ako su ga uooste ozbiljno skautirali pa racunam i Tod Blejila u tog skauta) mislili da on moze da pravi razliku je samo nepoznavanje fudbala. 

I stvarno, on od toga sto mi ocekujemo ima samo brzinu a tehniku u PL u ima bar 50 igraca bolju. Takticki zaostaje a treba i jos popare da papa. 

On mozd da bude dobar igrac ako radi ali tek za god god ipo dana. E sad dali se za to daje 100 milki ......

Isto ko za Havertza. 

Po meni, u ovakvim trsisnim uslovima, ne daje se vise od 50. I u arsenalu je to neko dobro procenio.

Link to comment
Share on other sites

Loš prijem i kondicija trenutno problem, a djeluje mi da ni u glavi nije sazrio. Uskoro će da krene ozbiljan pritisak javnosti koja će vidjeti da je odigrao 4 utakmica i nije imao gol i asistenciju i krenut će priče kako je flop, a ovaj se ne skida sa instagrama i sve to prati. Jesu to 4 utakmice, ali su po minutaži 2 kompletne.

Link to comment
Share on other sites

Ja ni ne ocekujem od njega mnogo ove polusezone. Ako da gol 2 i 1 do 2 asista je po meni realno. Uostalom koliko cesto dajemo golove i to je cudo. Onaj muceni havertz ni na trenigu ne verujem da je imao 5 asista tako da bi ovaj bio mbape za njega. 

A po meni trenutno on bi bio korisniji da ulazi sa klupe sada kad se Pacije dupe oporavi. 

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Kun Aguer0 said:

Oko dosta stvari imamo isto mišljenje ali hajmo ovde ovako, kada skinemu tu etiketu koliko je plaćen, hajmo nastaviti.

Mnogo igrača je došlo u englesku sa mnogo više iskustva i iz mnogo boljih ekipa pa su umirali na početku, većini je trebalo vremena da se priviknu, ovaj klinac je došao iz ukrajine i nije igrao fudbala od Novembra. Za razliku od pojedinog smeća u klubu mislim da on zaslužuje vremena

Ma dati vremena naravno.

Za sada imamo kome jebat mater, mudrov ce dobit  svoje sljedece sezone ne dignel formu

Link to comment
Share on other sites

Postoje igraci kod kojih vidis da imaju skill i da znaju lopte ali im samo treba vremena da se malo naviknu, udji u formu i slicno.

Takav je recimo Mudryk. Iz aviona se vidi da ima potrebne atribute, fizicke i tehnicke, jos samo takticki stvari da poboljsa s to ce doci vremenom i iskustvom.

 

Dok recimo Havertz kad je tek dosao, u startu smo bili svi sumnjicavi i znali smo u dubini duse da od njega nikad nece biti neki igrac. Nit je brz, nit agilan, nit okretljiv, fizicki preslab, sut los... na sve to kontrola lopte losa. 
 

Mudryk ce biti dobar, samo mu treba dati vremena. Pa Leao u Milanu prvu sezonu bio katastrofa, ali pokazivao je na trenutku talenat i sta sve moze, barem na trenutke.


 

Link to comment
Share on other sites

  • reLo changed the title to #10 Mykhaylo Mudryk

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...