Jump to content

#10 Mykhaylo Mudryk


soxx

Recommended Posts

30 minutes ago, Didi11 said:

Zasto ne leao za ovu cifru? Zasto ne enzo? Ja ne kuzim stvarno imamo novca kolko oces ali kako ga koristimo to je zalostno

Ja ne znam sta je vama ljudi.

Fiksni deo obestecenja iznosi 70 miliona evra, koji ce se deliti na rate. 30 miliona su bonusi koji ce se aktivirati tokom narednih godina. 

Za Enza je trazeno 120 miliona evra odmah, kes. Nikakve rate, bonusi, amortizacije.

Za Leaoa je Milan trazio 150 miliona. 

 

Link to comment
Share on other sites

Pročitao sam sve što ste pisali, a da se ne ponavljamo mislim da je Adi najbolje opisao trenutnu situaciju.

Siguran sam da vidim neki drugi klub da radi ovo što mi radimo da bi mi se zgadio. Mislim i ovako mi se gadi, ali šta je tu je. Stid me je čitati komentare po netu na ovu temu tako da jedino što mogu da dodam na sve ovo jeste da se nadam da će nekim čudom sve ovo ispasti dobro. Mada preplatiti Cucurellu samo jer ga je City htio, platiti posudbu 11 miliona za nekoliko utakmica te kupiti igrača iz ukrajinske lige samo jer ga je Arsenal htio, u najmanju ruku čini mi se neozbiljno i loše vođenje kluba.

Hamco je napisao kako treba da budemo srećni jer neko daje pare, ali znaš kako kažu, put do pakla popločan je dobrim namjerama. Jasno je meni da neko pokušava da radi posao kako treba i niko se ne žali što neko troši pare, ali pitanje je koliki je benefit od svega toga. U ovoj situaciji više vidim negativnih nus pojava kupovine nego pozitivnih, može nas čudo spasiti, ali ne sjećam se kad se to desilo zadnji put.

 

Link to comment
Share on other sites

Pa svakako da je ovo mac sa dvije ostrice. Potrebno je da prodje odredjeno vrijeme da bi vidjeli na cemu smo.

Ali opet kazem, 100 miliona za Mudryka je mnogo, previse. Ali ako to ne znaci da cemo sutra opet kupovati i dovoditi onda kakve veze ima da li je on 50 ili 100 miliona? Naravno pod pretpostavkom da nas i FFP ne pokosi.

 

Ovoliki iznosi koji nasa uprava trosi na igrace nije normalno. Sto ne znaci da nece na kraju biti dobro po nas.

Time will tell.
 

 

Link to comment
Share on other sites

Sve je moguće, npr. na ljeto Milan traži 150 miliona za Leaa, City ponudi 140, tu se pojavi Boehly i kaže polako momci, ja nudim 200.

Milan kaže da ne može 200, ali može 220 i ovaj naravno pristane.

Kako je krenulo neće niko da proda igrače u Evropi ni za cijenu koju traže, svi čekaju Boehlyja da prekuca, iznenade se i sami koliko im igrač vrijedi.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Whisper said:

Ja ne znam sta je vama ljudi.

Fiksni deo obestecenja iznosi 70 miliona evra, koji ce se deliti na rate. 30 miliona su bonusi koji ce se aktivirati tokom narednih godina. 

Za Enza je trazeno 120 miliona evra odmah, kes. Nikakve rate, bonusi, amortizacije.

Za Leaoa je Milan trazio 150 miliona. 

 

70m odmah i 30 rate i 7,5 godina ugovor znaci 10m godisnje ffp, kakvih 150 m za leao nemoj se zajebavat pa milan nema novca pa oni nisu ludi da bi odbili 100m ,nema teorije za igraca pred istekom ugovora, dao bi 15m fiksnih vise i neke add onse i milan to prihvaca. A enzo nam sigurno sigurno vise treba nego mudryk i tu niko nezna sta je stvarno bilo pa nebi enzu bila okrenuta glava da nije bilo nesto blizu. Nije ni utakmice odigrao i tako to. A sad smo dobili dobrog mladog igraca koji je twerkao na insta za arsenal vec mjesecima. Nije cudno da je upitan mentalitet igraca kod nas. A i chelsea je izgleda rađe uzeo mudryka neg leao da nebi arsenal dobio pojacanje.  
 

Pa ko stvarno vjeruje da milan trazi 150m. Pa ni leao nije glup da ceka sa ugovorom vec tako dugo al izgleda da ce sad ipak podpisati ak ga mi ne dovodimo. 
 

 

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Didi11 said:

70m odmah i 30 rate i 7,5 godina ugovor znaci 10m godisnje ffp, kakvih 150 m za leao nemoj se zajebavat pa milan nema novca pa oni nisu ludi da bi odbili 100m ,nema teorije za igraca pred istekom ugovora, dao bi 15m fiksnih vise i neke add onse i milan to prihvaca. A enzo nam sigurno sigurno vise treba nego mudryk i tu niko nezna sta je stvarno bilo pa nebi enzu bila okrenuta glava da nije bilo nesto blizu. Nije ni utakmice odigrao i tako to. A sad smo dobili dobrog mladog igraca koji je twerkao na insta za arsenal vec mjesecima. Nije cudno da je upitan mentalitet igraca kod nas. A i chelsea je izgleda rađe uzeo mudryka neg leao da nebi arsenal dobio pojacanje.  
 

Pa ko stvarno vjeruje da milan trazi 150m. Pa ni leao nije glup da ceka sa ugovorom vec tako dugo al izgleda da ce sad ipak podpisati ak ga mi ne dovodimo. 
 

 

Okej. Ja pricam na osnovu iniga sto je potvrdjeno na osnovu pouzdanih izvora, ti po svom nahodjenju i tu se diskusija zavrsava.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Da izgleda di marzio nije pouzdan kad je govorio da je enzo jako jako blizu i jos je toga.. A secret scout je jedan najpouzdanijih izvora za mlade igrace. Pa koliko puta se dogodilo vec da se spominjale astronomske cifre za igrace pa shakhtar je govorio da je mudryk bolji od grealisha i da vrijedi vise, a greliash bio placen 100m funti bez add onsa, a mi evo sad placamo 62m£ bez add onsa, a ti add onsi ukljucuju osvajanje premier league i lige prvaka. Isto tako pisalo se za chilwella kako nema sanse da ga prodaje lester izpod 80m (pisali matt law i fabrizio) a mi ga dobili za 50m. I da nema sanse da inter prodaje lukakuja fabrizio to pomenu valjda 10 puta. Toliko o tome.

Link to comment
Share on other sites

Nemam pojma, ali bukvalno nemam pojma, ako je Mihajlo ta mala slatka slamka spasa, što da ne😄

Iskreno, već su dugo iza mene ta vremena kada sam se bavio i opterecavao koliko dmo nekog platili i da li vrijedi te pare, apsurd mi je u danasnjem fudbalu postavljati pitanje da li vrijedi neko taj neki iznos. Realno sve je otislo u kurac, Enzo 120 miliona, Mihajlo 100 miliona, Kurta 95 miliona, Murta 136 miliona, realno su sve to gluposti niko od tih igrača ne vrijedi ni pola od tog iznosa ali ok.

Mi trazimo tog nekog nosioca igre jos od kad je Hazard odlucio da ispuni španske snove, tako da mi je iz tog nekog ugla ovo sve shvatljivo, a pokusali smo da ga zamjenimo sa toliko igrača, čim vidimo nekog ko zna 3 finte mi već mislimo to je to evo ga. Tako da mozda je to Mihajlo mozda nije, vidjet cemo, ako jeste biće top, ako nije preživjet ćemo i to..

Link to comment
Share on other sites

Sljedeće sezone aBd glavne uzdanice u napadu Mihajlo, Felix i Nkunku. U veznom redu Kante, Čuku i Caicedo. Nazad Chilwell, Badiashile, Colwill, James, Hall. Samo nam napadač treba, možda smo uboli sa Fofanom. Uglavnom, radujem se sljedećoj sezoni.

Link to comment
Share on other sites

  • diablo_bih changed the title to #15 Mykhaylo Mudryk
  • reLo changed the title to #10 Mykhaylo Mudryk

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...