Jump to content

UEFA Europa League


Caeruleus

Recommended Posts

Strašan uspjeh Dinama, baš su klub za primjer kada je u pitanju bivša Juga. Oni i Zvezda unazad par godina, igraju LŠ, dobijaju Tottenham, Liverpool, svaka im čast, jedini ozbiljni klubovi, ovo ostalo sve popišati.

Ja bi tu dodao jos i Maribora od prije par sezona
Link to comment
Share on other sites

Koliko ja znam Abramović nije ujedno i vlasnik FA, nije kupio sve suce lige, ne gura svoje igrače u reprezentaciju, ne daje igračima lihvarske ugovore, Chelsea nema drugu ekipu unutar lige kojoj posuđuje igrače i ima osiguranih 6 bodova godišnje...
Link to comment
Share on other sites

Ja bi tu dodao jos i Maribora od prije par sezona

 

Bili su ono jednom sa nama u grupi. Handanović stariji odbranio penal Hazardu. Ne znam što ih nema u posljednje vrijeme, čak ni ne osvajaju ligu svake godine.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

U zadnjih 10 godina ovo takmičenje su osvajali samo Španci i Englezi.

 

Polufinala:

 

Manchester United - Roma

Villarreal - Arsenal

 

Manchester najjači realno. Solskjaer obično ispada u ovim polufinalima, a Roma ima problema sa jačim ekipama ove sezone. Druga utakmica Arsenal protiv Emerya, koji je stručnjak za ovo takmičenje. Arsenalu je ovo možda jedina šansa za igrati Europu. Ja bih da Roma osvoji.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Topnici cirkuzanti ni oni sami ne znaju kako su se nasli u 1/2 Evropa Lige. Mada ih je zdrijeb pomazio toliko da im je Benfika bila najozbiljniji protivnik do polufinala. Viljareal takođe imao lagan zdrijeb ali nisu nimalo losa ekipa, da su ispali dosta ranije mislim da bi se plasirali u top 4 spanjolskog sampionata. Ako uđu u finale imaju ogromne sanse, poznato je da tada imena na papiru ne vaze, tko god im bio protivnik.

Link to comment
Share on other sites

Arsenal je bas pao u prosjecnost. Sad su nekako na nivou Evertona, nisu losi a nisu ni dobri. Ipak mislim da im je trener najveca boljka. Kakva neznalica je ovaj Arteta, strasno je ako mu se odmah sutra ne da otkaz.
Link to comment
Share on other sites

Sa ovakvim vlasnikom i igračkim kadrom potrebno je pravo čudo da se Arsenal vrati na bilo kakav nivo, makar na nivo one ekipe koju smo sprdali jer je stalno četvrta o nekim titulama ne treba ni trošiti riječi.


Također ni ovi njihovi navijači sa ovim svojim reakcijama, frustracijama i komičnim ponašanjem ne doprinose mnogo situaciji...

Link to comment
Share on other sites

Drago mi je za Viljareal napravili su veliki uspijeh vec sada ko zna kada ce opet biti u samoj zavrsnici evropskih takmicenja. Ne treba ih otpisati realno za mene je finale - finale bez obzira na imena sa papira dva tima.  Arsenal je vec sada potonuo u prosjecan tim poput Evertona ili Vulsa pred njima je dug oporavak iz krize u koju su upali koja bi mogla potrajati.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...