Jump to content

Krizni period kluba


Recommended Posts

Hoćeš redom ili ovako kako mi padne napamet ?

Pa evo ti recimo njegova priÄa Abramovichu kako je otpustio Moua, kako je otpustio Ancelottija a sam kaže da nije spreman dati vremena AVB-u. Frajer je kontradiktoran i previše uzdiže neke ljude, dok druge spušta. Ili ti u našem kraju - sere. <_<

Link to comment
Share on other sites

Hoćeš redom ili ovako kako mi padne napamet ? Pa evo ti recimo njegova priÄa Abramovichu kako je otpustio Moua, kako je otpustio Ancelottija a sam kaže da nije spreman dati vremena AVB-u. Frajer je kontradiktoran i previše uzdiže neke ljude, dok druge spušta. Ili ti u našem kraju - sere. <_<

Molim te, pogledaj prvih 10 minuta i pažljivo slušaj što govori i zašto nije spreman dati vremena Boasu. Molim te.

InaÄe, jedan od razloga je što je Villas-Boasu do dolaska u Chelsea najjaÄi protivnik protiv kojeg je igrao bila Benfica, B klasa Europskog nogometa, kako možeš od nekoga takvog oÄekivat da se nosi s ekipama poput Manchestera, Bayerna, Barcelone, Reala..Mourinho je pred dolazak u Chelsea osvojio sve što je mogao, ukljuÄujući i Ligu Prvaka. Pa sad razmisli.

Link to comment
Share on other sites

Ovaj je ušao s priÄom ma kako će jedan 34-godišnjak pobijediti Fergusona koji ima toliko trenerskog staža bla bla... To je nogomet. Jel Fergie nedavno ponižen ko nikad dosad ? I šta...? Idemo dalje, igrati. :rolleyes:

KlasiÄan primjer MounostalgiÄara, nešto sliÄno kao TitonostalgiÄari kod nas. Takve inaÄe ne mirišem. ;)

Link to comment
Share on other sites

Ovaj je ušao s priÄom ma kako će jedan 34-godišnjak pobijediti Fergusona koji ima toliko trenerskog staža bla bla... To je nogomet. Jel Fergie nedavno ponižen ko nikad dosad ? I šta...? Idemo dalje, igrati. :rolleyes: KlasiÄan primjer MounostalgiÄara, nešto sliÄno kao TitonostalgiÄari kod nas. Takve inaÄe ne mirišem. ;)

Villas-Boas nikad nije vodio momÄad ove klase niti u ovoj klasi, suludo je oÄekivati išta od njega nakon jedne trofejne sezone u kojoj mu je najteži protivnik bila BENFICA (!?), i taj njegov "attacking style" definitivno ne pali, a on to ne želi shvatiti, kao što je kreator videa rekao, ako treba svaka utakmica završit 1-0 za Chelsea, nek završi, ali barem ćemo bit prvaci. Ja ću radije biti prvak sa svakom pobjedom od 1-0, nego zauzet 4. mjesto na kraju sezone sa 5-1 protiv Boltona i porazom 5-3 od Arsenala, a vi?

Link to comment
Share on other sites

Kako volim Wiseya, pa kuću bih mu prepisao samo zbog ovih komentara :D

Necu da ulazim u to je li ovaj lik u pravu ili ne, jer me internet zeza i ne mogu da ga ucitam, ali prosto kad procitam WIsey-ev komentar mislim da i ne moram gledati dalje video.

Link to comment
Share on other sites

Kako volim Wiseya, pa kuću bih mu prepisao samo zbog ovih komentara :D Necu da ulazim u to je li ovaj lik u pravu ili ne, jer me internet zeza i ne mogu da ga ucitam, ali prosto kad procitam WIsey-ev komentar mislim da i ne moram gledati dalje video.

X

Ma najbolje da damo otkaz AVB-u i dovedemo Ćiru i svi sretni i zadovoljni XD Pa ljudi bi nam se smijali da opet otpustimo trenera, pa i sami bi se sebi smijali, kroz suze vjerojatno. Pogotovo trenera takvog potencijala

Link to comment
Share on other sites

X Ma najbolje da damo otkaz AVB-u i dovedemo Ćiru i svi sretni i zadovoljni XD Pa ljudi bi nam se smijali da opet otpustimo trenera, pa i sami bi se sebi smijali, kroz suze vjerojatno. Pogotovo trenera takvog potencijala

E Äuj, ima i onaj Halilović iz Dinama 96. godište potencijala, ajmo ga kupit i stavit u prvu postavu, još mu dat kapetansku vrpcu. <_<

Link to comment
Share on other sites

E Äuj, ima i onaj Halilović iz Dinama 96. godište potencijala, ajmo ga kupit i stavit u prvu postavu, još mu dat kapetansku vrpcu. <_<

Mi i da jesmo pogriješili u odabiru trenera najgore bi bilo otpustiti ga, pogotovo sada. Kažem ti, da tako nastavimo postali bi smijurija od kluba i nijedan trener nam ne bi ni htio doći. Daj mu vremena, pa ne može svatko u prvoj sezoni osvojiti double.

Link to comment
Share on other sites

Mi i da jesmo pogriješili u odabiru trenera najgore bi bilo otpustiti ga, pogotovo sada. Kažem ti, da tako nastavimo postali bi smijurija od kluba i nijedan trener nam ne bi ni htio doći. Daj mu vremena, pa ne može svatko u prvoj sezoni osvojiti double.

Vrijeme je novac :D

Ja ne kažem da Villas-Boas jednog dana neće biti dovoljno dobar za Chelsea, ali Äinjenica je da on danas nije dovoljno dobar, jednom će možda biti, tko zna, možda će i spomenuti Halilović jednom biti, ali ÄŒINJENICA JE - DANAS NIJE DOVOLJNO DOBAR.

Link to comment
Share on other sites

Kao sto sam rekao vrijeme je novac.

Gledati na buducnost bez imalo osvrta na sadašnjost, to je toÄno ono što Arsenal radi zadnjih 6-7 godina i BAŠ ZATO nisu ništa osvojili, jer vazda govore, bit će za 2-3 sezone bolje. Bit će jednom. E pa nek dotad Boas trenira Kadete ili Youth, dok ne sazrije, kao što to rade nezreli igraÄi a dotad na klupi želim vidjeti iskusnijeg trenera koji se doista i može suprostaviti velikim timovima poput Guusa Hiddinika ili šta ja već znam.

Link to comment
Share on other sites

Pregledat ću ovaj video ;) u svakom sluÄaju, ali bez obzira šta momak na njemu kaže i misli ja i dalje dajem bezrezervnu podršku Villas-Boasu, pa taman u Europa Ligi iduće godine završili. Ja u AVB-u vidim izuzetan potencijal, ali za taj potencijal trebaju živci i strpljenje koje posjeduje većina nas navijaÄa ovdje na forumu, dobro eto, DubrovÄanin te živce i strpljenje za uspjesima ne posjeduje. Pa šta razliÄiti smo, ali molim te Toni, nemoj nas konstantno bombardirati svom negodovanju prema AVB-u. Care, razumijem te, znam da si razoÄaran, svi smo oÄekivali već do sada neki uspjeh. Ali razmisli u kome je problem - u AVB-u ili u nama koji smo oÄekivali instant uspjeh nakon teške prošle sezone gdje su svi poslagani konci u ekipi pokidani prošlu jesen? Nakon takve sezone treba vremena da sve doÄ‘e na svoje. U jednoj je lošoj formi Äitava ekipa a kriviti AbramoviÄa i AVB-a je njesra. Polako samo.

Link to comment
Share on other sites

Pogleda sam video i ne slažem se s njim, pa nije AVB svemoguć da će nako 3 mjeseca na klupi uštimat ekipu da igra ko Barcelona.. ko što jeWisey rekao lik je kontradiktoran u onom komentaru za trenera.. A dubrovcanine nemoj se ti ljutit ali meni se cini da ti ocito imas dosta toga protiv AVB-a, i ne samo protiv njega, ja sam dosad od tebe većinom vidio negativne komentare na forumu što mi se ne sviÄ‘a.. Uvijek imaš neku primjedbu, uvijek nezadovoljan, u većini stvari tražiš nešto negativno (pogotovo što se tiÄe AVB-a) i to mi se ne sviÄ‘a.. Svatko ima pravo na svoje mišljenje i ja ga tebi ne mogu oduzet i reć ti da tako ne pišeš, samo sam napisao da mi se to ne sviÄ‘a.. :)

Link to comment
Share on other sites

Guest Twelfth Man

Pa Boas uvodi novi sistem igre, ne moze za 3 mjeseca uvesti novi sistem i osvajati trofeje. Koliko je Ferguson godina proveo na klupi a da nije osvajao PL (ako se ne varam 7 godina), a mi bismo svake godine mjenjali trenera.. ma dajte. Treba strpljenja i samo pustiti covjeka da radi svoje, i da vam iskreno kazem - dopizidilo mi je to mjenjanje trenera svake jebene godinu do dvije dana.

Zelim konacno nekoga ko ce biti na klupi 5+ godina!

Link to comment
Share on other sites

Caeruleus: "Ja u AVB-u vidim izuzetan potencijal, ali za taj potencijal trebaju živci i strpljenje koje posjeduje većina nas navijaÄa ovdje na forumu."

Slažem se da AVB ima potencijal, ali Chelsea nije Aston Villa ili Fulham da može Äekati takvog trenera, on je svoj potencijal trebao razviti u nekom manjem klubu pa doci u Chelsea kada bi bio spreman poceti osvajati trofeje. Chelsea nije klub koji moze cekati trenera da se razvije, to je cinjenica. I sve ovo sto govorim nije iz moje glave vec cu vam reci da sam sada u busu pitao covjeka koji radi za Sportnet.hr i koji prati svaku utakmicu engleskog nogometa, pa tako i Chelsea i on je rekao ovo. Chelsea nije klub koji moze cekati trenera, od Chelseaja se ocekuje konstanto da bude pri vrhu. ;)

CFC1905: "pa nije AVB svemoguć da će nako 3 mjeseca na klupi uštimat ekipu da igra ko Barcelona.. "

Prvo ti hvala za ovaj pristup "ne kažem ja tebi kako da pišeš već samo da mi se ne sviÄ‘a" ;)

Drugo, ovo što sam izdvojio iz tvog posta, nažalost ako ovako pišeš znaÄi da nisi pogledao video jer je to jedna od glavnih stvari u videu da mi NE MOŽEMO BITI BARCELONA. Chelsea ne može igrati attacking philosophy kako igra Barcelona, nemamo mi ni Xavija ni Iniestu ni Messija za to. Chelseaju odgovara stil igre kako je to Mou radio, znaÄi graditi momÄad iz obrane prema napadu, AVB gradi momÄad iz napada prema obrani i to ostavlja utiske poput poraza od Assanala. Mouu je glavno bilo obraniti se i ne primiti gol, a naprijed pomalo. AVB jurca naprijed, a u obranu ko se vrati vratio se. Chelsea ne može tako igrati. David Luiz ne može igrati stopera. Jose Bosingwa ne može igrati beka, ma ne može igrati ništa. Luiz mora igrati vezu a obranu igraÄi poput Terryja i Ivanovića. NEMAMO kapacitet momÄadi za igrati poput Barcelone. Tako moramo igrati želimo li osvajati trofeje. Pa vi vidite. Ako treba pobijediti svaku utakmicu 1-0, neka bude tako. Barem ćemo je pobijediti.

Wisey: "Ma to ti je ko da imaš McEachrana na klupi. :D"

McEachranov se potencijal vrlo vjerovatno vidio kad je on imao vec 14, 15 godina, ali on jos uvijek nije prva postava, zasto? ZATO JER svaki igrac mora proci odredene kategorije, i steci odredenu snagu i iskustvo, te razviti svoj potencijal da bi postao igrac za prvu momcad CHELSEAJA. Isto tako Boas mora proci odredene kategorije i razviti svoj potencijal, sta kazete da McEachrana umjesto posudbe Swanseaju stavimo da igra prvih 11 cijelu sezonu u Chelseaju? Ne slazete se? E pa onda se zapitajte.

Jos jedna stvar, kada mi nakon utakmice netko rece "ne mozes kriviti trenera, igraci su losi", to je klasican primjer najglupljeg moguceg komentara. AVB je na prijelaznom roku imao ako se ne varam 80 milijuna na raspolaganju za pojacanja. Nije ih iskoristio. Ako su mu igraci losi, to je njegova krivnja. Na kraju krajeva ako u toj situaciji ne mozes kriviti trenera, KOJEM JARCU ONDA SLUZE TRENERI?

Link to comment
Share on other sites

Ne znam imal gdje ovdje, ili na onom sportsport.ba forumu, kad su se svi radovali za Andrea ja sam reko teÅ¡ko li ga nama tek sad... Glupo je ovo sad iznositi, da sam bio u pravu, znam, ali nema on dovoljno potencijala za Vas drugovi, jer vi svi odmah hoćete titule ovo i ono. Ebg ja sam za gradnju tima u svakom sluÄaju, pa sa ovim ili drugim trenerom... Druga stvar imamo staru ekipu tj. nemamo dovoljno Å¡iroku klupu za sva 4. natjecanja! Nije baÅ¡ sve na treneru, nije ni Romanovo sve ok. Jose jedino može u svoj Man Utd Å¡to mu i jeste cilj nakon Real Madrida, i onda Å¡ta? Da plaÄem za njim, koji se do juler kleo u CFC a sad hoće u Man UTD? Ja ne, hvala mu na svemu...

Link to comment
Share on other sites

Molim te, pogledaj prvih 10 minuta i pažljivo slušaj što govori i zašto nije spreman dati vremena Boasu. Molim te.

InaÄe, jedan od razloga je što je Villas-Boasu do dolaska u Chelsea najjaÄi protivnik protiv kojeg je igrao bila Benfica, B klasa Europskog nogometa, kako možeš od nekoga takvog oÄekivat da se nosi s ekipama poput Manchestera, Bayerna, Barcelone, Reala..Mourinho je pred dolazak u Chelsea osvojio sve što je mogao, ukljuÄujući i Ligu Prvaka. Pa sad razmisli.

A sta je Alex Ferguson trenirao prije nego je preuzeo Manchester United....??? Aberdeen..

AVB je sa Portom osvojio Evrosku Ligu i Portugalsku u jednoj sezoni a i sam znas kakvu je ekipu i disciplinu napravio od njih... I covjek je pobjedio mnogo jace ekipe od Benfice dok je dosao do trona a i Benfica ili Porto svake godine igraju u Ligi Prvaka tako da ti to sigurno nije B-klasa Evropskog nogometa. Covjek je ucio od najboljih, bio asistent najboljima eg. Mourinho, Bobby Robson...

Jos jedna stvar, kada bi otpustio AVBa morao bi mu platiti otstetu od par miliona plus jos 15-20 miliona dati za Mourinha!!!.... Ja bih te pare radije ulozio u nekog dobrog igraca....

lol nasao si nekog slicnog sebi, taj YounesHH na video..haha nisam pregledao video jer mi ne pada na pamet da ga gledam i slusam 20 minuta...

ovo mi je najjace sto je napisao ispod videa: "My important message to all Chelsea FC Fans, Chelsea FC Board of Directors and Roman Abrahmovic!"

Link to comment
Share on other sites

  • reLo unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...