Jump to content

Krizni period kluba


Recommended Posts

Od ovih realnijih opcija, ja sam takodjer za Flicka. Sjecam se kako je Bayern dobro igrao pod njegovim vodstvom, samo su sa Heynckensom igrali tako dobro.

Njemacka na prvenstvu je igrala dosta dobro i nesretno su, uz prljavu igru spanaca i japanaca ispali. Brza igra, prepuna trke, jak presing, igra za gol vise. Bas ono sto bi svi mi ovdje htjeli gledati. Osvajao je titule, cak i LP, tako da pobjednik je. Vjerujem da bi dosao kod nas, te napustio njemacki fudbal, zbog jos veceg dokazivanja na fudbalskoj sceni. Treba dodati da je Bayern napustio samo zbog neslaganja sa Brazzom.

Zidana bih prihvatio samo zbog mentaliteta njegovog i to je to, ne smatram ga dobrim trenerom, ali bi mozda uticao na psihu igraca, a to nam je apsolutno potrebno.

Luis Enrique, dobra stvar s njim je da on fura svoju igru gdje god bio, dakle trenira igrace i to bi nam isto bio napredak( ne mogu da vjerujem sta pisem, ali tako je, jer s ovim engleskim majmunom djeluje mi da nema nikakvih treninga i uigravanja), te forsira mlade igrace. Igra mu jeste milijardu pasova po utakmici, al bar na taj nacin dominira, to je fenomenalno u odnosu na ovo sto sada gledamo.

Mourinho bi nama vec veceras dosao, da ga kontaktiraju i donio bi on nama uspjeh za godinu, eventualno dvije, ali uz prodaju Mudryka, Enza i dovodjenje Matica i tako tih istrosenih igraca, tako da, ne hvala.

U svijetu je cijenjen nekakav Marcelo Gallardo, mnogi bi probali i njega, valjda je osvajao po Argentini titule, mada ne bih se ja igrao s takvima ponovo. 

A ovi kandidati Frank, Amorim, Pochetino, pa ako cemp to dovoditi, neka nam onda i ovog sto ga vec imamo, jer dobili bi isto, a ovako cemo ustediti 50 miliona na otpremnini.

 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, chiba said:

NIkad gori rezultatski period za klub a u zadnje vreme na forumu ljudi opušteni, zajebancija neka stalno :D

samo mi je drago da imamo nove članove i da se vraćaju neki stari baš sada, tokom ove krize 

 

Pa nemaš više kome da jebeš majku, nemaš više kome da komentarišeš i pričaš

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Treba otkljucati opet temu za buduceg trenera.


Eto ode i Potter. Ja se iskreno nadam da je ova kriza zbog trenera. Mada sam bio izmedju za i protiv Pottera.

Jednostavno moramo prelomiti jednu kriznu sezonu sa jednim trenerom. Sa Potterom smo i krenuli igrati nekakav fudbl, al opet daleko je to bilo od onoga sto nama treba.

Ko god nama da dodje mi necemo proigrati neki fudbal, a pogotovo ne kakav navijaci, posebno ovi sa foruma ocekuju. Opet ce novi trener ganjati neke sigurice i tako u krug.

Jer ako nam se s novim trenerom nastave isti problemi, mi smo tek tad u govnima.

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...