Jump to content

EURO 2020


Kun Aguer0

Recommended Posts

  • Postova 298
  • Otvorena
  • Posljednji odgovor

Forumaši sa najviše postova

Kome dajete najvise sanse da osvoji ove godine? Mozete i vise navesti. Moj neki izbor:

1. Francuska
2. Belgija
3. Engleska
4. Portugal

Htio sam top 3, ali sam se sjetio Portugala pa ih nisam htio izostaviti a mislim da mogu daleko dogurati.


2 su vec out, vidjet cemo Engleze veceras.
Link to comment
Share on other sites

Engleska kakve igrace ima, ocajno igraju ali evo ih u cetvrtfinalu i jos dobise Njemacku sto je posebno vazno.

Mada opet ja sumnjam u ovog Southgatea, covjek je kanta.

A i Löw je smijesan strucnjak, moze samo jaja cesati

PS. nista ljepse neg kad onaj smrad Müller promasi
Link to comment
Share on other sites

E sad stvarno ne znam ko će osvojiti:

 

Češka, Danska, Švicarska, Švedska/Ukrajina - ne trebam ni objašnjavati

Belgija - bez De Bruynea i Hazarda nemaju Å¡anse

Italija - ispadaju od prvog jakog protivnika, ako takvo nešto postoji

Engleska - igraju slabo, centralna figura Sterling koji igra generalno loše, najviše se pokazali igrači koji ne pripadaju u prvih 23

Å panija - ekipa koja ide iz krajnosti u krajnost

 

Navijam za Belgiju od starta i ipak im dajem najveće šanse.

Link to comment
Share on other sites

Koliko god Italiji falilo kvaliteta toliko mi izgledaju kao ekipa za razliku od sve i jedne druge reprezentacije. Pobjednik utakmice Italija Belgija osvaja za mene, al dajem prednost Talijanima. Danci drugi, englezi treći.
Link to comment
Share on other sites

Italijani igraju srcem, igraju odlicno na svim delovima terena, i u velikom su naletu. Tacno da nisu dugo imali protivnika eksra klase, al su nabili samopozdanje na maksimum i ne treba ih otpisati. 

 

Sramota me je partije koju su Belgijanci pruzili nakon datog gola protiv Portugala. Da onakva ekipa ima jedan sut u okvir gola za 90 minuta je je neshvatljivo.  Zelim im sto skorije ispadanje.

 

Englezima ako sad ne dodje kuci, vala nece nikad. ose igraju, al zato im raspored ide na ruku. Ako nesto napre, bice to na individualni kvalitet, i nikako drugacije. Trener je tu bitan ko semafor u GTA. 

 

Spanci su 50/50 sposobni da odu do kraja i da se obrukaju protiv prvog sledeceg rivala.  

 

Od ostalih ekipa ocekujem da nastave kao do sad, da ne uzmicu ni pred kim, da skupo prodaju kozu, i naprave nam ostatak turnira utoliko zanimljivim. 

Link to comment
Share on other sites

Ma bio bih siguran u Englesku da je bilo koji drugi trener. Ovaj i ne zna da postoji Sancho, da postoje i drugi igraci osim jebenog Sterlinga, Trippiera, Walkera. I da zna kada se igra sa dva defanzivna vezna Philips i Rice, kao sto je i trebalo protiv Njemacke, ali nije trebalo protiv Skotske i takvih bogaljskih repki.

 

IT'S COMING HOMEEE, iako nije Engleska nikad ni osvojila EURO :D

Link to comment
Share on other sites

Englezi baš otvoren put do finala imaju. Čak su protiv Njemaca bili i dobri, nije bila kurceva utakmica kao što sam očekivao. I dalje mislim da Grealish ili Sancho moraju startati. Saka i Foden su ti koji mogu dobiti šansu sa klupe. Grealish kad uđe u istoj sekundi se vidi napredak u igri.

 

Southgate jeste kanta ali i većina ostalih trenera je, onaj Finac je predavao matematiku jebenu. Low je na klubskom nivou isto bio kurac. Onaj Danac isto nije vodio nikoga posebnog... Mancini je isto propao u klubovima...

 

 

Belgiju ili Italiju bih volio vidjeti sa druge strane, Å pance nikako muka mi je od njih.

Link to comment
Share on other sites

Pa teško je očekivati top trenere u reprezentacijama, nisu privlačne, premalo utakmica, lošija kvaliteta (jer ima premalo vremena za rad s igračima), manje para... Tamo idu ili mladi treneri kojima je to odskočna daska ili stariji koji još ne žele u penziju a nemaju više energije za klupski nogomet i odgovara im ležerniji život i ritam reprezentativnog nogometa ili propalice
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...