Jump to content

EURO 2020


Kun Aguer0

Recommended Posts

  • Postova 298
  • Otvorena
  • Posljednji odgovor

Forumaši sa najviše postova

Gledaj ti to. Svabe s 3 pozadi. Englezi ce vjerovatno s 3 pozadi.

Ozivljava ova formacija, otkad je konte vec fura

 

Nestašica kvalitetnih odbrambenih igrača nikad nije bila veća. To se prevazilazi na 2 načina. Prvi je da igraš neki ultra pressing da ti protivnik ni ne dođe do odbrane, a drugi je da staviš igrača više u odbranu. Posebno su problem bekovi koji igraju odbranu, jer su danas skoro svi bolji prema naprijed.

 

U Njemačkoj sad dosta klubova igra sa 3 nazad. Borussia D, Leipzig, Stuttgart, Bayer, Eintracht, a evo i mi sa trojicom njihovih igrača u prvom timu. Opet je meni za njih bolje 4-2-3-1, ali dobro.

Link to comment
Share on other sites

U povodu Evropskog nogometnog prvenstva koje počinje u petak, Nova BH ljubiteljima ovog sporta, osim prijenosa uživo svih mečeva Eura, donosi veliki novitet – analize utakmica uz pomoć najmodernije tehnologije proširene stvarnosti.

U specijalnoj emisiji "Euroforija", koja će se emitirati svake večeri u 20 sati, bit će premijerno predstavljeni inovativni skenovi igrača skenirani najmodernijom tehnologijom i precizno prikazani u visokoj kvaliteti u 3D-u.


Evo hamco novabh ce izgleda sve utakmice prenosit.

Sport klub 2 će 24 sata dnevno biti rezervisan samo za Evropsko prvenstvo. Uz to, u Srbiji na kanalu Nova S pratićemo sve mečeve, kao i u Bosni i Hercegovini na kanalu Nova BH, a u Crnoj Gori na Nova M. Takođe, na našem sajtu pratite i blogove o gradovima domaćinima, izveštaje sa mečeva, reportaže, najnovije vesti i reakcije posle svake utakmice.
Link to comment
Share on other sites

U povodu Evropskog nogometnog prvenstva koje počinje u petak, Nova BH ljubiteljima ovog sporta, osim prijenosa uživo svih mečeva Eura, donosi veliki novitet – analize utakmica uz pomoć najmodernije tehnologije proširene stvarnosti.

U specijalnoj emisiji "Euroforija", koja će se emitirati svake večeri u 20 sati, bit će premijerno predstavljeni inovativni skenovi igrača skenirani najmodernijom tehnologijom i precizno prikazani u visokoj kvaliteti u 3D-u.


Evo hamco novabh ce izgleda sve utakmice prenosit.

Sport klub 2 će 24 sata dnevno biti rezervisan samo za Evropsko prvenstvo. Uz to, u Srbiji na kanalu Nova S pratićemo sve mečeve, kao i u Bosni i Hercegovini na kanalu Nova BH, a u Crnoj Gori na Nova M. Takođe, na našem sajtu pratite i blogove o gradovima domaćinima, izveštaje sa mečeva, reportaže, najnovije vesti i reakcije posle svake utakmice.

 

Sta ovo znaci? Hocel oni prenositi utakmice ali iz drugih zemalja nece moci gledati? Ili je ovo rezervisano samo za neke emisije?

Link to comment
Share on other sites

Jedan mali detalj vezano za Black Lives Matter na EURO. Pojedine reprezentacije meÄ‘u kojima je i Hrvatska su najavile da nece klecati iako je to vec sada postalo dio protokola utakmice. Navodno, odat ce postovanje u stojecem mirnom polozaju. 

Po meni to treba ukiniti od pocetka sledece ligaske sezone i ostatka takmicenja.

Link to comment
Share on other sites

a sta tebi trebak konkretno?

Pa ja imam NovuBH i nemam problema da gledam utakmice. Medjuti, starci koriste MojuTv i nemaju NovuBH, imaju Sportklubove pa kontam dje ce mi stari gledat utakmice. Ako nece biti na SK, razmisljam na koji nacin mu mogu napraviti da gleda Euro.

Kontam mu inst. Kodi ali zajebancija je to njemu objasniti kako se pokrece, kako mora sacekat da se loadaju kanali, gdje da nadje i slicno..

Link to comment
Share on other sites

Pa ja imam NovuBH i nemam problema da gledam utakmice. Medjuti, starci koriste MojuTv i nemaju NovuBH, imaju Sportklubove pa kontam dje ce mi stari gledat utakmice. Ako nece biti na SK, razmisljam na koji nacin mu mogu napraviti da gleda Euro.

Kontam mu inst. Kodi ali zajebancija je to njemu objasniti kako se pokrece, kako mora sacekat da se loadaju kanali, gdje da nadje i slicno..

sta imas od opreme, gdje ces kodi jel na lapas ili imas neki android tv box?

Ili ako ima tv sa androidom, ima aplikacija za iptv, ja sam sestri tako napravio, i placam jednom liku ovako 12 km mjesecno jer mi se ne da peglati.

Mozes i ti isto uraditi, imas sve moguce kanale svijeta, potrebna je samo kvalitetna konekcija, on dok bude gledao iptv, moze ugasiti moja tv i ne bi trebalo biti problema sa konekcijom.

Link to comment
Share on other sites

Za razliku od Telemacha, Telekomu barem ne uspori internet kad vjetar zapuše.


Å alu na stranu, Telekom ima najstabilniji internet u BiH. Mozda vam je vrijeme mjenjati modem.

Meni se to desavalo sa Moja TV, sad evo grom pukne pored, opet isto stabilno. Tj. danas je tutnjalo. Telemach kada znas sa njima su prejaki, kada cekas da se popravi samo od sebe, onda ce biti sranje.

Link to comment
Share on other sites

2021-06-11T204229Z_572729837_UP1EH6B1LIS


Lagano ih uzeli Italijani, baš se vidi razlika između klubskog organizovanog fudbala i reprezentativnog. Sinoć Turci očajni, od igre pa do toga kako stoje na terenu, totalno neorganizovani u odbrani i bez ičega da ponude u napadu. Baš su me razočarali. Italijani ih lagano i zasluženo oderali.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...