Jump to content

Jorginho (2018-2023, 213 nastupa)


chiba

Recommended Posts

Greške se dešavaju svakome ali ono... ne znam evo šta da mu jebem, ostavio me bez teksta iskreno. Nabi loptu u svoj go lik krv ti jebem.... Isto konjina maloumna, pa debil zna da kad vraćaš loptu golmanu gledaš da ne ide u okvir ovaj bogalj je nabi a da stvar bude gora golman mu se otvorio, da stvar bude još gora nije pod jakim presingom bio...

Link to comment
Share on other sites

Greške se dešavaju svakome ali ono... ne znam evo šta da mu jebem, ostavio me bez teksta iskreno. Nabi loptu u svoj go lik krv ti jebem.... Isto konjina maloumna, pa debil zna da kad vraćaš loptu golmanu gledaš da ne ide u okvir ovaj bogalj je nabi a da stvar bude gora golman mu se otvorio, da stvar bude još gora nije pod jakim presingom bio...

 

I da bude stvar najgora, ako pogledaš snimak bio je okrenut prema golmanu RAVNO. Pa kakav si ti pass master ako ne vidiš jebenog golmana u zelenom dresu ravno od tebe.

Link to comment
Share on other sites

jebo ti sve svoje jesi čuo..izađi sam i pusti malog Billya da igra, svakako je već sad bolji od tebe, jebo li te raspali Sarri u po pičke kud te i dovodio..MRŠ

puno sam te i trpio, sve nešto pa ajde, pa ima ulogu, daje doprinos, ima mirnoću, pa uklapa se..uklopi se sad na kraju sezone sa svojim trenerom pušačem i pali sa njim kud god i on ode, samo što dalje od premiershipa...mada za tebe je i Botafogo premija jebem te drljava i slaba...

sve mi živce počupa...

MRÅ 

Link to comment
Share on other sites

  • diablo_bih changed the title to Jorginho (2018-2023, 213 nastupa)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...