Jump to content

Chelsea u Premiershipu 2015/16 = 10th place


Wisey

  

14 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Postova 243
  • Otvorena
  • Posljednji odgovor

Forumaši sa najviše postova

Forumaši sa najviše postova

Ja baš obrnuto mislim Hamco. Primamo puno golova, jer ne igramo dovoljno ofenzivno. Ne možeš u utakmicu protiv jebenog Evertona ući sa dva defanzivna vezna igrača (i Matić i Mikel su defanzivni vezni igrači), a centralnog veznog (Fabregas) pomjeriti na AMF. I onda kontaš se obraniti pa ga primiš. Napad je najbolja obrana.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ne bih imao nista protiv da ovu sezonu zavrsimo medju prva 4 ali da Murinjo da dosta minuta RLC-u i Kenediju kako bi iduce sezone mogli uveliko konkurisati za prvu postavu.Ima nesto u obojici sto me fascinira,pogotovo kod Rubena.Samo mu daj da igra i imacemo WC igraca za max 2 godine.

Link to comment
Share on other sites

Polako, gori start nismo mogli imati, ako vežemo par pobjeda i uvalimo se u top 4-5, a da npr. razlika za Sitijem bude 6-8 poena i dalje ćemo imati mogućnost odbrane trofeja, ipak je početak. 

Upravo to, ova kriza nista ne znaci. Tek je pocela sezona tako da ako krenemo sa uvezivanjem pobjeda postoji mogucnost da se mozemo vratiti u top 3 i pokusati odbraniti trofej. Nema razloga praviti neku veliku hampu već protiv Newcastlea treba poceti sa uvezanim pobjedama.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Malo sam istraživao. U posljednjih 5 sezona je za 4. poziciju na tabeli i plasman u LP bio potreban sljedeći broj bodova:

70
79
73
69
68
 
Mi nakon 10 kola imamo 11 bodova. Dakle, prema nekom prosjeku, minimum minimuma što bi nam trebalo za tu 4. poziciju je još 59 bodova. Do kraja sezone je ostalo 28 utakmica, odnosno 84 boda u opticaju. u prevodu, od tih 28 utakmica trebali bi pobijediti u njih 20 MINIMUM i ne ostvariti više od 8 poraza. Da li vi stvarno mislite da mi sa Mourinhom i bunkerom možemo do tog cilja? Treba uzet u obzir da igramo 2x protiv nafakaša Uniteda, zatim 1x City, 1x Arsenal i 2x Liverpool. A sve to pod pretpostavkom da nije potrebno više od 70 bodova za to 4. mjesto.
 
Što se mog mišljenja tiče, od te ljubavi neće biti ništa.
Link to comment
Share on other sites

Norwich i Bournemouth igraju bolji fudbal od nas definitivno, jedini razlog Å¡to su ispod je nedostatak sreće kod Norwicha u pojedinim trenucima i povrede ključnih igrača kod Bournemoutha. Gledao sam obje ekipe pa mogu odgovorno ovo tvrditi. Jedine 3 ekipe koje su zaista katastrofalne, loÅ¡ije čak od nas su ove 3 u zoni ispadanja. 

Link to comment
Share on other sites

Ne bojte se, nas trener cudotvorac ce nas spasiti ispadanja iz lige i sacuvacemo status premijerligasa.

Ozb mislim da ako ostane do kraja sezone i budemo tipa 13.-14. on ce da se kurci kako bi ispali da nije bilo njega.

Link to comment
Share on other sites

Treba u glavi razbiti blokadu i zaboraviti da smo pre samo par meseci bili sampioni ove iste lige, i uziveti se u borbu za opstanak.

 

Nasi najzesci okrsaji narednih meseci treba da budu sa ovim ekipama od 13 do 19 pozicije, Svonsi ne treba racunati, oni su visi nivo, mada ne treba ni ovu Vilu otpisati posle ovog danas, jer oni su danas uzeli vise bodova nego sto cemo mi Sitiju do 2017 g.

 

E sad kako igraci to da usvoje to je problem, ali msm da bi smenom egoisticnog karikaturiste sa klupe i dovodjenjem Tonija Pulisa na tom planu bi se stvari drasticno promenile, igrali bi na bod pa nekad mozda i 3 osvojimo, ovako igramo na 3 pa dobijemo samo po usima, a ja povisen pritisak.

 

 

Problem je u glavi, posle 5 kola smo mislili da smo jos u borbi za 1, posle 10 da imamo sanse za top 4 i LS, sto pre shvatimo da imamo sansu da ispadnemo iz lige to cemo pre izaci kanala. Moramo biti svesni problema i POZICIJE.

 

Zato bih ja Tonija i par mesara iz engleskih nizih liga, pa da vidis kad od januara pocnu da se nizu bodovi. Ja ove pedere ne mogu da gledam. Nemamo igru, nemamo poziciju a oni razmisljaju o Ligi Sampiona. E pa gospodo malo ste se zajebali.

 

11 bodova, jos je, sto bi cika Venga kazo 81 bod u igri. A evo bodova ekipa od 2009 koje su izborile opstanak:

 

35

40

37

39

36

38

znaci jos nekih 25 bodova i sigurni smo! verovatno hehe

A i ako ispadnemo sta ima veze, sl. sezone ima da zarimo i palimo Cempionsipom i to na Venbliju ohhhoho, jos 24 ekipe u ligi, ooollleeee! + plej off. Ramiresu dati kapitensku traku.

 

Zamisite samo tu situaciju, zadrzimo ova imena,ispratimo Tonija, vratimo Karla i pocnemo da haramo Cempionsipom, ko nekad pod tim istim trenerom (samo) PL, joj nostalgije.

 

Borbu za opstanak treba primiti cista srca, to je za sve nas novo iskustvo, ali i za same igrace. Mozda je takvo nesto, samo medju nasim lavovima doziveo Papiss Mbouba Mbwiwa Abu Fuongo Baba Mison Djilobodji, dok je sa svoih 14 ipo godina kao kapiten vodio klub Tambacounda iz istoimenog grada. Na njega se treba najvise osloniti, njegovo iskustvo ce se meriti zlatom u mesecima ispred nas, istim onim zlatom koje je njegov otac krisom nocu nalazio u jednoj pritoci reke Le Kongo, izmedju gradova Samba i Mampoko, da bi mali Djilabodji mogao da ima kopacke i mesto u ekipi, jer jbg plati pa igraj. Htedoh reci da je Murinjo vizionar, kakvog je igraca doveo ko da je znao koja ce se borba voditi za 17 mesto. Kad Murinjo shvati da se borimo za opstanak, a ne za titulu, tad ce P.M.A.F.B.M.D. dobiti mesto u timu, a sa njim mozda i Amelia, mada msm da ce on tek tamo u feb. kad budemo medju prvima.

 

Pozz ljudi do sl. puta, ko zna kad, i ko zna gde, mozda to bude u temi Matchday 1:Chelsea v. Bolton, naravno pod uslovom da Bolton ne ispadne u 3 ligu!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...