Jump to content

Chelsea u Premiershipu 2015/16 = 10th place


Wisey

  

14 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Polako, mislim da nam ne vrijedi prerano zaključivati, znate da se prošle godine Manchester United jako pojačao pa nisu bili nikakvi, ne treba gledat ko je koga doveo i šta je ko radio, Real maltene nije nikoga doveo, kao ni Barcelona koja ne smije, ni PSG, jedino je Bayern malo, al oni su izgubili Schweinija koji mi je u rangu s Vidalom. Uglavnom hoću reći da podcijenjujemo naše igrače, konstatno mislimo da su ostali bolji, mi imamo super igrače, zaboravite neke utakmica, stalno pamtimo lošije izvedbe, ljudi osvojili smo 2 trofeja, od toga jedan je Premier Liga, a mi stalno spominjemo utakmicu s PSG-om. Bitnija nam ta 1 utakmica od cijele sezone Premier lige. Ostavite to u prošlosti, idemo naprijed, imamo super ekipu, super managera i velike šanse da i ove sezone osvojimo premier ligu, a uz malo sreće i ligu prvaka

Link to comment
Share on other sites

  • Postova 243
  • Otvorena
  • Posljednji odgovor

Forumaši sa najviše postova

Forumaši sa najviše postova

Slažem se sa hamcom da je lijepo čitati postove pune optimizma, neću ovaj put da kvarim hamci ugođaj sa velikom dozom pesimizma. :P

 

Baš ta utakmica protiv PSG na Bridgeu je možda čak i najveća mrlja sezone a takve utakmice se ne zaboravljaju tako lako, ako ih lako zaboraviš onda ti se to isto dešava ponovo, takođe vrijeme je da "zaboravimo" i osvojena dva trofeja iz prošle sezone, jer sada počinje nova sezona i sada smo na nuli, znači moramo u nove pohode, rečenica "pa osvojili smo dva trofeja" više ne važi..

 

Pens samo nastavi sa pozitivom ima ti ko udarat kontru :P

Link to comment
Share on other sites

Možemo mi odigrati savršenu sezonu, pa da mi pesimisti budemo ukrivu.

 

Nije to ono o čem mozgam. Mozgam o tome u šta se pretvaramo.

 

Pitam se koji je razlog da u ovoj mjeri štedimo? Bil mi to mogli odgovoriti? Jel se već sada pripremamo za proširenje SB-a pa štedimo ko ludi? Doslovno neki klubovi iz manjih liga su trošili više od Chelseaja. Znam sada one koji će reći "Šti bismo trošili, imamo uigranu ekipu."

 

ALI

 

Treba biti lud pa ne priznati da nam na nekim pozicijama fali WC igrača i kvalitete. Treba izgurati četiri fronta od početka kolovoza do kraja svibnja. Nekako mi sličimo na Arsenal od prije par godina kada su imali Djurua i igrače slične njemu. Meni je dovoljno zabrinjavajuće što se pouzdamo u Mosesa, Cuadrada, Williana, Oscara, Kenedyja. Nijedan od njih nije svjetska klasa (WC). Možda Kenedy ima šanse da postoje. Ali stvar je u tome što mi s tim igračima ulazimo u novu sezonu.

 

Ovo bi nas puno došlo, ali prošle godine smo po meni trebali uzeti Shawa (umjesto Filipe Luisa), ovog ljeta smo trebali uzeti Sterlinga za desno krilo i Griezmanna za sredinu (pored Falcaa u napadu) i završiti sa transfer rokom. Cahill, Terry, Zouma s priključkom još jednog mladog igrača mogli su izgurati obranu čitavu sezonu, ali komotno izgurati. Sredina su nam Matić i Fabregas, dodaj s klupe Loftus-Cheeka, Ramiresa pa hajde i to se nekako može. Ali trebali smo dovesti Sterlinga i Griezmanna, pa da trojac iza napada bude Hazard - Griezmann - Sterling. Sve su to igračine, svjetske klase.

 

Pustite vi Barcu što oni ne mogu kupovati. Oni imaju trojac Messi - Suarez - Neymar. Da im ostalih osam igrača čine amateri oni s ovim trojcem moraju derati. Najbolji trojac svih vremena po meni. Osvojili su Ligu prvaka i Primeru bez po' muke.

 

Meni se naÅ¡a politika ne sviÄ‘a. Može to ispasti dobro, a Bgm viÅ¡e mislim da ćemo podbaciti. 

 

Klubovi koji su dosta jači u odnosu na prošlu sezonu su i Arsenal i ManC, a pogotovo ManU. Ne mogu oni ponoviti dvije loše sezone, ja mislim da će ove godine derati a imaju prejak tim. Liverpool ne računam, oni su i dalje za mene jako humorističan klub s elementima povijesti. Koliko su platili onog Bentekea traktoraša to je tužno.

Link to comment
Share on other sites

ako se po jutru dan poznaje ove bi sezone City treba lako osvojit, od Arsenala ka i obično nikad ništa, United će bit dobro plasiran ali samo zbog loše konkurencije i individualne kvalitete, osvojit sigurno neće jer igraju očajno, Liverpool je doveo dobra pojačanja ali i dalje nisu dovoljno dobri za titulu ali bi mogli uvatit top 4 tj. lp. Mi, Chelsea, sigurno nećemo do titule a ne dovedemo li neko pojačanje mogli bi i spast na to da se grčevito borimo za top 4...

 

naravno, po jutru se dan ne poznaje, tako da bit će to još svega, mogla bi ovo bit vrlo zanimljiva sezona u PL. Ja mislim (ili bolje rečeno nadam se) da ćemo na kraju ipak dobit jako borbu za titulu, mi i United ćemo uć u formu i pronać pravu igru, Arsenal će pokazat da je napokon ozbiljna ekipa (kao što se i očekivalo od njih ove sezone) a prva utakmica tek loš dan a Liverpool da se već ove sezone može borit za titulu i nastat će prava ludnica, 5 ekipa u krvavoj borbi za titulu do zadnjeg kola gdje ćemo mi na kraju zbog pobjedničkog mentaliteta i Mou-e mudrosti izaći kao pobjednici...

 

Naravno, ova odlična sezona u PL će se odrazit i na LP, pa će engleski klubovi napokon očitat lekciju Španjolcima...

Link to comment
Share on other sites

Al standardno nasa posla.Nakon jedne odigrane utakmice donosimo zakljucke.Nakon sto je Arsenal nas pobjedio svrstavali ste ga u sami vrh,kao konacno su zrela ekipa,spremni da osvoje...nakon WHU-u odmah kontra prica,Arsenal standardno los bla bla bla...evo sad i za City,nakon jucerasnje utakmice u kojoj je WBA bukvalno katastrofalan bio,proglasavate ga pobjednikom.Nakon sto usljedi njihov prvi poraz bice skroz kontra prica.Ne mozete donositi zakljucke nakon jedne utakmice a jos gore mjenjati ga tek tako.

Link to comment
Share on other sites

Pa hamco ko uopšte uzima za ozbiljno tabelu nakon jednog kola, to Cae malo pokušava pokrenuti neku diskusiju :D , nakon jednog kola se ne može ništa zaključiti, tek tamo posle 5-6 kola će se znati ko koliko može. City je u ovom prvom kolu najviše pokazao i to je činjenica, ljudi su rutinski odradili utakmicu a vidjećeš kako će izgledati naša utakmica protiv tog istog WBA u trećem kolu.

Link to comment
Share on other sites

Al standardno nasa posla.Nakon jedne odigrane utakmice donosimo zakljucke.Nakon sto je Arsenal nas pobjedio svrstavali ste ga u sami vrh,kao konacno su zrela ekipa,spremni da osvoje...nakon WHU-u odmah kontra prica,Arsenal standardno los bla bla bla...evo sad i za City,nakon jucerasnje utakmice u kojoj je WBA bukvalno katastrofalan bio,proglasavate ga pobjednikom.Nakon sto usljedi njihov prvi poraz bice skroz kontra prica.Ne mozete donositi zakljucke nakon jedne utakmice a jos gore mjenjati ga tek tako.

 

nitko ne donosi zaključke, da si pažljivije čitao znao bi da sam samo napisao utisak nakon prvog kola kao da sam i napomenio da to ništa ne znači, pa nitko nije lud da misli da može išta zaključivati i predviđati nakon jednog kola, ja sam se samo malo poigrao i dao situaciju nakon prvog kola što ne znači da mislim da će tako na kraju stvarno i biti.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...