Jump to content

Nogomet / Fudbal (generalna diskusija)


Pjer-Emerik (dubro)

Recommended Posts

Fascinantan je taj Arsenal i njegovi navijači, prvo su jebali majku Wengeru, tjerali najvećeg menadžera kojeg će ikad imati jer je stalno bio 4. na tabeli. Iako nikada nije imao najbolji tim u ligi, najbolji u smislu da se razlikuje od ostalih kao što su imali City i Lpool par sezona unazad.

 

Onda im dolazi Emery, sa njim jeste bilo cirkusa nekad ali trebalo mu je dati i vremena da se navikne na samu ligu, jebena je engleska sinovi, ni najbolji menadžeri se nisu uvijek snalazili na početku.

 

 

Ali opet kad pogledaš, bio je 5. i to u sezoni gdje su Lpool i City sve pregazili, on je imao 2 boda manje od nas, dakle jedna pobjeda od 3-eg mjesta i doduše debakl od nas u Ligi Evrope ali to se i da očekivati kad staviše one panjine u odbrani na prime Edena...

 

Opet Emery je bio iskusan, dosta osvojenih trofeja iza sebe, doduše jedan veći neuspjeh je ona utakmica u LŠ protiv barse na Nou Campu...

 

 

Onda dolazi Arteta koji je postavljao čunjeve Pepu na treningu i odma svi svršavaju na njega kao da je došao Pep. Igraju kriminalno, bez ikakve forme, neke posebne taktike i formacije koja se ističe i trenutno su ekipa sa sredine tabele. Uzeli su nas u finalu tog kupa ali to smo im mi dali, bukvalno, kao što smo ga ove sezone dali Leicesteru

Link to comment
Share on other sites

Bitni datumi ovog ljeta:

𝟬𝟵. 𝗷𝘂𝗻𝗶/𝗹𝗶𝗽𝗮𝗻𝗷 - 𝟯𝟭. 𝗮𝘂𝗴𝘂𝘀𝘁/𝗸𝗼𝗹𝗼𝘃𝗼𝘇: Prijelazni rok

𝟭𝟭. 𝗷𝘂𝗻𝗶/𝗹𝗶𝗽𝗮𝗻𝗷 - 𝟭𝟭. 𝗷𝘂𝗹𝗶/𝘀𝗿𝗽𝗮𝗻𝗷: Europsko prvenstvo

𝟭𝟲. 𝗷𝘂𝗻𝗶/𝗹𝗶𝗽𝗮𝗻𝗷: Raspored utakmica Premier lige

𝟬𝟳. 𝗮𝘂𝗴𝘂𝘀𝘁/𝗸𝗼𝗹𝗼𝘃𝗼𝘇: Superkup

𝟭𝟰. 𝗮𝘂𝗴𝘂𝘀𝘁/𝗸𝗼𝗹𝗼𝘃𝗼𝘇: Početak Premier lige

𝟮𝟲. 𝗮𝘂𝗴𝘂𝘀𝘁/𝗸𝗼𝗹𝗼𝘃𝗼𝘇: Izvlačenje parova grupne faze Lige prvaka

𝟭𝟰. 𝘀𝗲𝗽𝘁𝗲𝗺𝗯𝗮𝗿/𝗿𝘂𝗷𝗮𝗻: Početak grupne faze Lige prvaka
Link to comment
Share on other sites

07. Augusta je Evropski super kup, mi i Villareal jel. Å teta Å¡to se FA Cup nije uzeo, da uzmemo i onaj glupi Community shield.

 

 

Kad se igra onaj Clubs World Cup, to nam fali u vitrinama, znam da je to Torres promašio protiv Corintiansa. Mislim da jedino mi od klubova iz Evrope to nismo uzeli

Link to comment
Share on other sites

ja samo ne znam ko je izmislio taj termin "overthinking" .....jeste kurac, nismo ih mi pobedili nego je Pep sam sebe (s)"jebo"

 

a ovde malo stariji, znaju da je bilo situacija da čovek sam sebi izvadi rebra kako bi sam sebi mogo da puši kurac

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
[Thiago Alcantara] | "Mrzim moderni nogomet jer sam tip igrača kojem se više sviđa nogomet kakav se nekad igrao. Drugi je tempo, sve je brže, traži se više snage. Manje je fantazije, manje magije, nogometni majstori polako nestaju kao i čiste desetke na leđima. Nema ni driblinga jer su potpuno bespotrebni budući da se sve radi u brzini a ukoliko želiš da driblaš nećeš dobro proći jer protivnički igrači ti neće dozvoliti da od njih praviš budale.

Razigravač sa sjajnom tehnikom ne može igrati ukoliko nema brzine jer neće dobiti priliku ni da se okrene, naći će se na zemlji.

Također sam i protiv VAR-a i volio bih da ga nisu uveli nikako. VAR nam oduzima bit igre, oduzima lukavost, radovanje a sve je to dio igre. Nogometaši griješe a također onda i sudijama treba dozvoliti da pogriješe. Bez trikova se ne bi ni dogodili veliki trenutci u historiji nogometa. Na kraju, čak i ako se desi da zabijemo gol sa centra, moramo sačekati da vidimo šta će reći VAR - nema smisla!"
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Počeo je fudbalski turnir na Olimpijskim igrama. Pravo nastupa imaju igrači rođeni poslije 1. januara 1997. godine. Svaka reprezentacija ima pravo dodati još 3 starija igrača. Uglavnom, repezentacije igraju bez najvećih u24 zvijezda. Jaku reprezentaciju je poslala Španija, nije loš ni Brazil, a sve ostalo je jako slabo. Pogledao sam prvo poluvrijeme između Brazila i Njemačke, vodi Brazil 3:0, a moglo je biti i 7:0. Sljedeća utakmica koju ću gledati će biti finale. Ne treba svašta ni gledati.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Sve hocu da napisem pa zaboravim. Za one koji nemaju neke kanale, Arene ili Sportklub pa se moraju zajebavagi sa streamovima, gledanje bilo koje utakmice, bilo kojeg sporta mozete pratiti putem kladionica. Bitno je samo da imate nekih minimalnih sredstava na racunu, npr. Premier kladionice min. 1 KM, ili wwin cak 0.01 i onda mozete gledati utakmice putem live prenosa. Serveri su odlicni i nema apsolutno nikakvog laga, cak je nekad i brze nego i live tv prenos a zapravo i ima smisla jer se ljudi znaju kladiti na teniske meceve ko ce uzeti sljedeci poen i slicno. 

Kako je Telemah zajebao sa Arenama, prvo sam razmisljao o Arena Cloudu ali sam onda se sjetio ovog sa kladionicom. Jednom uplatis depozit i imas uvijek sve gledati. Cast-am laptop na TV i apsolutno nikakvih problema nemam.

Link to comment
Share on other sites

Ja ev sad uplatih cenera na premier i upalim stream kad ono textualni prijenos.

Znaci kurcina

Koji mec, utakmica? Imas opciju TV pored para, otidji na live meceve i onda pored nekog para imas opciju TV.  Naravno to vazi samo za meceve na koje se mozes kladiti live, ali to 99% meceva moze, pogotovo ovi vazniji. Fudbal sam 100% siguran da su pokrivene svih top 5 liga, NBA takodjer, za tenis nisam 100% siguran

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...