Jump to content

Nogomet / Fudbal (generalna diskusija)


Pjer-Emerik (dubro)

Recommended Posts

17 hours ago, Corto Maltese said:

Samo je Srbiji ovaj teletabis Richarlison mogao da da gol.

Doduše na čitavom prvenstvu je izgledao jako dobro ali izgleda kada ga makneš od brazilaca postaje veoma malouman. 

Zamisli kad se sezona lomi ti ovako nešto izjaviš i sereš po treneru, isto ko ono vreća crnih govana koju smo 100 miliona platili

Link to comment
Share on other sites

46 minutes ago, Bari said:

Richarlison je smece i od igraca i od covjeka, ali nije Conteovo maslo za pite. 

Ja ne znam jel on ijednom prosao knock out fazu u europskom takmicenju. 

U LP je jednom sa Juventusom, one sezone kad su nas izbacili u grupi. U LE je igrao finale sa Interom, ali to je ipak drugi rang.

Link to comment
Share on other sites

Mou je i dalje nas Tito.

Tuchel mi je nekako najdrazi. Napravio je ekipu koja moze sa svakim da igra al nije znao izgleda motivisat momke protiv buranije.

Pepa uzeo 3x zaredom u jednoj od njihovih boljih sezona

Dobri su bili conte i ancelotti, 

 

Dragi su mi bili i lamps, rdm, hidink,

Kod sarria sam nekako neutralan. Kupio me je loftus cheekom malo.

 

Na dnu su scolari, avb, benitez a mogao bi i potter tu zavrsit

Link to comment
Share on other sites

Najdraži trener, Mourinho prvi mandat i to ubjedljivo ni drugi nije bio toliko loš ipak se uzela liga iako je sledeća sezona bila kanal. Odmah iza njega je Don Carlo dok mi treće mjesto dijele Tuchel i Conte.

Lamps se tu nekako ugura blizu samo zato što je svakom mladom igraču dao šansu i ona sezona kada smo bili 4. je bila nekako dobra do marta, onda se on počeo lagano raspadati...

Link to comment
Share on other sites

Nisam u zivotu osjetio veci hajp nego kad je Lampard preuzeo ekipu i kada je dao sansu tolikom broju mladih igraca. Prve tri utakmice protiv Uniteda, Liverpula u superkupu i protiv Lestera ja sam svrsavao dok sam gledao te utakmice. Nasi momci iz akademije gore od zelje da se dokazu, nadigravaju protivnika u svakom smislu na terenu osim rezultatski. Na sve to Lampard trener za kojeg mozes sa 100% sigurnoscu reci da voli ovaj klub. Taj period s pocetka kada je Lampard bio trener, ne znam da li sam ikad veci hajp osjecao nego tad.

Murinjo je ikona, ne samo Chelsea nego uopsteno. Njegova pojava, arogantnost, izjave na pres konferencijama, na kraju i ponasanje na terenu, sve ga cini zaista Special One-om. 
Da se razumijemo, ne bih ga nikad vise volio u Chelseau vidjeti zbog stila fudbala kojeg forsira, sve drugo ima sto recimo Potter nema. Njegovu bezobraznost nekako bas volim i nikad nije dosadno sa njim.

Link to comment
Share on other sites

Mourinho (zaboravit ću mu drugi mandat i neke izjave nakon njega) je ipak daleko najveća legenda.

Drag mi je i Ancelotti. RDM će ostat upamćen zbog te prve LP ikad. S Lampardom je to što hamco kaže najveći hajp bia i za njega sam najviše želia da uspije, nažalost nije završilo najbolje. 

Link to comment
Share on other sites

Za najdrazeg trenera ne mogu da stavim nikog sem Di Matea. 

Sve se nekako desilo bas onako kako je @Wisey objasnio, da ne ponavljam isto. One njegove proslave golova, kad je nosao Toresa, ili kad je umalo pao na facu. Ne zaboravlja se to.

Murinjo jeste najbolji trener Celsija, sa njim je i pocela moderna era ovog kluba. 

Honorable mention za Tuhela i magistarski rad na osvajanju LS. 

 

Link to comment
Share on other sites

Što se tiče Contea i te situacije u Tottenhamu, Richarlison i ostalo, mislim da je pticama na grani jasno da on nece jos dugo biti na klupi Tottenhama. Gdje god je bio brzo je gubio svlačionicu, da je se to desilo jednom pa hajd da covjek kaze imao posla sa idiotima, ali tebi se to desilo gdje god si bio znači druże do tebe je. Ja mogu imati problem sa jednim ili dvojicom clanova foruma, ali ako imam problem sa vas 10 znaci trebao bi se zapitat da li je sa mnom sve ok.

Moje neko misljenje o Conteu je da njegova motivacija igrača i taj neki njegov ludi duh funkcionise dok se stvarno ne upozna sa igračima, onda se to sve pretvara u jedan tezak karakter sa kojima se ne pojedinci vec ekipe ne mogu nositi. Uvijek je to prva sezona to neko upoznavanje ekipe, odavanje utiska da ce tu biti godinama, onda ta epska druga sezona i to je to nastaje raskol.

Trener koji ima uspjehe, sa nama takođe osvojio dva trofeja, takođe meni jedan od dražih nasih trenera, to mu ne sporim, ali sada govorim o njegovom karakteru koji je očigledno bas tezak. Richarlisonu se na faci vidi da je to dileja, na terenu takođe toliko puta glupi potezi, vjerovatno ima te krize u ponasanju cim nije okruzen brazilskim pajdosima plus zanesen idejom predvodnika brazilske reprezentacije, znači sa nikakvim učinkom na terenu davati ovakve izjave je u najmanju ruku nezrelo. Znači daleko od toga da smatram da je sve to trenera, ali opet kazem previse je ponavljanja situacija u trenerskoj karijeri Contea da bi se moglo reći da nije do njega, jer u njegovim situacijama čak ni uspjeh i titule nisu značile mir. Na to sve dodaš da Tottenham nema tu tradiciju osvajanja titula, na to dodaš te neke oscilacije u rezultatima, pa dodas ispadanje iz LP koje i nije sad neki debakl za Tottenham istorijski gledano, ali jednostavno je sada povod za sve dublje sukobe.


Što se tiče pitanja koje je postavio Hamco, ja bi tu izdvojio Don Carla, pa onda Mourinho iako mi vise nije to to nakon drugog mandata i Contea, nekako volim taj spoj italijanskih trenera i Chelsea a Morinho jer je Mourinho on je za nas taj neko ko je poceo sve.

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, King Chelsea said:

Što se tiče Contea i te situacije u Tottenhamu, Richarlison i ostalo, mislim da je pticama na grani jasno da on nece jos dugo biti na klupi Tottenhama. Gdje god je bio brzo je gubio svlačionicu, da je se to desilo jednom pa hajd da covjek kaze imao posla sa idiotima, ali tebi se to desilo gdje god si bio znači druże do tebe je. Ja mogu imati problem sa jednim ili dvojicom clanova foruma, ali ako imam problem sa vas 10 znaci trebao bi se zapitat da li je sa mnom sve ok.

Moje neko misljenje o Conteu je da njegova motivacija igrača i taj neki njegov ludi duh funkcionise dok se stvarno ne upozna sa igračima, onda se to sve pretvara u jedan tezak karakter sa kojima se ne pojedinci vec ekipe ne mogu nositi. Uvijek je to prva sezona to neko upoznavanje ekipe, odavanje utiska da ce tu biti godinama, onda ta epska druga sezona i to je to nastaje raskol.

Trener koji ima uspjehe, sa nama takođe osvojio dva trofeja, takođe meni jedan od dražih nasih trenera, to mu ne sporim, ali sada govorim o njegovom karakteru koji je očigledno bas tezak. Richarlisonu se na faci vidi da je to dileja, na terenu takođe toliko puta glupi potezi, vjerovatno ima te krize u ponasanju cim nije okruzen brazilskim pajdosima plus zanesen idejom predvodnika brazilske reprezentacije, znači sa nikakvim učinkom na terenu davati ovakve izjave je u najmanju ruku nezrelo. Znači daleko od toga da smatram da je sve to trenera, ali opet kazem previse je ponavljanja situacija u trenerskoj karijeri Contea da bi se moglo reći da nije do njega, jer u njegovim situacijama čak ni uspjeh i titule nisu značile mir. Na to sve dodaš da Tottenham nema tu tradiciju osvajanja titula, na to dodaš te neke oscilacije u rezultatima, pa dodas ispadanje iz LP koje i nije sad neki debakl za Tottenham istorijski gledano, ali jednostavno je sada povod za sve dublje sukobe.


Što se tiče pitanja koje je postavio Hamco, ja bi tu izdvojio Don Carla, pa onda Mourinho iako mi vise nije to to nakon drugog mandata i Contea, nekako volim taj spoj italijanskih trenera i Chelsea a Morinho jer je Mourinho on je za nas taj neko ko je poceo sve.

 

Sve ti je u ovom videu rekao covjek koji ga poznaje.

Conte je trenercina, tezak ali T R E N E R C I N A.

Link to comment
Share on other sites

Najbolje bi bilo da svaka repka koja okupi neku fudbalsku ekipu automatski ide na SP i da se onda tu izvlače grupe i da se sve te utakmice igraju 4 godine i da onda nakon 4 godine imaš finale i onda opet sve ispočetka...

 

Nadam se da ne čitaju ovi iz FIFE forum, tačno bi uzeli ideju

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...