Jump to content

Ljetni prelazni rok 2024


Bari

Recommended Posts

Guest Twelfth Man
Al' vazno je da ga Abramovich zeli... De covjece opameti se vec jednom i pusti trenera da kupuje, to je njegov posao. Necu mu oprostiti ako Gomeza kupi!
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Zxenox' timestamp='1330627072' post='31582']
Nemojte Gomeza ako boga znate! ÄŒovek je kao jedan moj drug, samo stoji pored stative i daje golove...
[/quote]

on bar daje golove za razliku od nekih naših napdača koji nose broj 9 :P
Link to comment
Share on other sites

On zabija pa vi kako hocete.. pravi napadac, koji skoro svaku sansu pretvara u gol.. jeste da on nema bas neku zavidnu tehniku ni brzinu i to ali on odraduje svoj posao, a to je zabiti gol.. u prosloj sezoni u 45 nastupa 39 golova, a u ovoj u 33 nastupa 27 golova, sto je odlicno :) moje su zelje Higuain prvo pa Cavani, a ako ne bude nista od njih onda se ne zalim ni ako Gomez dode :)
Link to comment
Share on other sites

[quote name='mata10' timestamp='1330633158' post='31607']
Pa znaci ti ocekujes da ovako igramo i sljedece sezone ?? jadni mi ako napadaci budu sami sebi stvarali sanse..
[/quote]
Naravno da ne, ali mi ne treba napadac u timu koji ceka loptu, i pogodi 5/10 90% sansi da se da gol.
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Wisey' timestamp='1330633561' post='31609']Ako ćemo tako razmišljati onda je veća logika ostaviti Nanda u ekipi i dati mu priliku sa pravim suigračima i bržom igrom. ;)[/quote]
Pa ja mislim da bi to bilo najbolje rjesenje i najvise bi volio da tako bude.. pojacati vezni red i dovesti neko strasno krilo, a Torres da bude prvi napadac.. jer sto se mene tice i nije problem u napadacima nego nesposobnom veznom redu.. aa ovo sto sam govorio se odnosilo na to da ako se budemo odlucili dovesti napadaca da nemam nista protiv da to bude Gomez.. jer to je pravi golgeter, covjek koji skoro svaku sansu koja mu se stvori pretvori u gol.. ii opet kazem 45 nastupa, 39 golova izgleda pravo dobro ako mene pitate ;)
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Wisey' timestamp='1330634170' post='31611']
Moja najveća želja za ovaj prijelazni rok je da AVB ostane tu i naredne sezone.
[/quote]
I jos kad bi Roman prepustio Boasu da bira pojacanja, mislim da nam je samo nebo granica :D
Link to comment
Share on other sites

Neeeee samo Samuel u odbrani!!! Covek je mator, spor...Trebaju nam mladji i brzi igraci u odbrani: Aly Cissokho 24g, Van der Wiel 24g, Raul Albiol 26g i Neven Subotic 23g. Napad, ne treba tupiti i dovesti nesto od ovoga Hulk, Kavani, Falkao, (trampa Sturidge-Walcot), Pato...ima dosta zanimljivog samo se treba potruditi.
Link to comment
Share on other sites

Guest Twelfth Man
Valjda cu i ja jednom dozivjeti da Roman bude samo vlasnik kluba i nista vise, a da trener sam kupuje sta hoce. Opameti se crni Romane!

Zaboravi na tu trampu za Walcotta, a Pato nije normalan. Covjek se povrijedi dok seta ulicom, vise vremena je proveo u ambulanti nego na terenu.
Link to comment
Share on other sites

[quote name='petar 1978' timestamp='1330694020' post='31705']
Walcott je bolji od Sturridga, brzi je ima bolju realizaciju. Sturridge je ako si prometio u duel igri mekan (videlo se to protiv Napolija).
[/quote]


Sturridge mekan u duelu a Walcott jak ? :)
Mozda brzi jeste ali jaci sut , prvi dribling nema 100% kao Sturridge ! Cak je Sturridge bolji u skok igri .
Walcot mozda brzi , a i ako je brzi nije puno .

Mnogo je bolji Sturridge .
Link to comment
Share on other sites

Guest Twelfth Man
De ovdje mene neko zajebava? Walcott je najobicniji sablonski igrac, kao Malouda kod nas. Samo sto je brzi i mladji a ostalo sve isto, ogranicen igrac. Sturridge je daleko kompletniji igrac od njega i to vidi i ptica na grani.
Link to comment
Share on other sites

Sturridge > Walcott !

Walcott je samo brz i sto se mene tice nista drugo, dok sturridge ima nevjerovatan prvi korak s koim i lomi protivnike, brzinom nezaostaje mnogo za walcottom, uz to sturridge je mnogo bolji s loptom u nogama a i igrom glavom ! Sto se mene tice suvisno ih je i usporedjivati ;)
Link to comment
Share on other sites

  • reLo changed the title to Zimski prelazni rok (01.01.-31.01.2023.)
  • reLo changed the title to Ljetni prelazni rok 2024
  • diablo_bih locked this topic
  • reLo unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...