Jump to content

Ljetni prelazni rok 2024


Bari

Recommended Posts

[quote name='Caeruleus' timestamp='1329940502' post='29104']
Sastavio sam svoju listu želja za ljeto :)

[img]http://i41.tinypic.com/21jcdc0.jpg[/img]
[/quote]
To bi bilo dobro,Sneijder je rekao,ako Mou dođe u Chelsea,da možda i on pređe.
Za Hulka će tražiti puno para,ali šta je tu je,kad nam treba takav igrač.
Falcao bi bio dobar centarfor,a ako AVB ostane vijerovatno će se to i dogoditi.
McEachnaru davati više šansi.
Goetzeaće teško BVB pustiti
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Juan Manuel Mata' timestamp='1330001209' post='29326']
[b]Lukaku linked to Moenchengladbach[/b]
[url="http://www.soccerway.com/news/2012/February/23/lukaku-linked-to-moenchengladbach/"]http://www.soccerway...enchengladbach/[/url]
[/quote]
Zanimljivo, mada mislim da postoje klubovi u Premiershipu koji bi ovog momka također voljeli vidjeti kod sebe.
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kun Aguer0' timestamp='1329989577' post='29296']
Cae ne bi trebao Sneijder jer bi tu bili Goetze,Josh i Lamps,a sto se trenera tice tu vise ne znam sta da mislim...
[/quote]

Sneijder bi tu imao defanzivnu funkciju, Goetze ili Josh na boku ili sredini zavisno od formacije, a Lamps je Boga mi ispuhao svoje. Može on na klupi samo biti sila nažalost i povremeno u igri.
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Caeruleus' timestamp='1330029917' post='29487'] Sneijder bi tu imao defanzivnu funkciju, Goetze ili Josh na boku ili sredini zavisno od formacije, a Lamps je Boga mi ispuhao svoje. Može on na klupi samo biti sila nažalost i povremeno u igri.[/quote]Ipak ne bih ja njega zelio vidjeti u plavom dresu :)
Link to comment
Share on other sites

eo recimo moja vizija Chelsea..
-golmani odlični
-obrana recimo probati Thiaga Silvu dovest(sviđa mi se nemilo kao igrač naravno :) ) i desnog bočnog nekog..može Aspirikueta iz Marseille-a
-vezni red..Dzagoev, Modrić, Guarin, Moutinho (bilo ko)
-napad: K.P. Boateng, Demba Ba, Barrios, Hulk, Doumbia, Hazard naravno(evo bas gledam Rennes-Lille i lik ubija)..bilo ko :)
Link to comment
Share on other sites

Zar Boatenk nije vezni :D

[quote name='essien' timestamp='1330291621' post='30446']eo recimo moja vizija Chelsea.. -golmani odlični -obrana recimo probati Thiaga Silvu dovest(sviđa mi se nemilo kao igrač naravno :) ) i desnog bočnog nekog..može [b]Aspirikueta[/b] iz Marseille-a -vezni red..[b]Dzagoev[/b], Modrić, [b]Guarin[/b], Moutinho (bilo ko) -napad: K.P. Boateng, Demba Ba, Barrios, [b]Hulk[/b], Doumbia, [b]Hazard[/b] naravno(evo bas gledam Rennes-Lille i lik ubija)..bilo ko :)[/quote]boldao sam one ciji je transfer moguc i koji su po meni najbolja rjesenja ;)
Link to comment
Share on other sites

  • reLo changed the title to Zimski prelazni rok (01.01.-31.01.2023.)
  • reLo changed the title to Ljetni prelazni rok 2024
  • diablo_bih locked this topic
  • reLo unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...