Jump to content

Ljetni prelazni rok 2024


Bari

Recommended Posts

Na ljeto će biti velika čistka.

Prije svega trebaju otići : Bosingwa, Meireles, Malouda i Kalou.
Pored njih potencijalni kandidati za odlazak iz kluba su Mikel i Torres.
Oni koji su u klubu ali mu ne Å¡tete : Turnbull, Hilario i Ferreira.

Trebali bi pokušati dovesti :
- desnog beka (Azpilicueta, van der Wiel)
- playmakera (Sneijder, Hamšik)
- krilo (Hulk, Hazard, Gotze)
- centarfora (Cavani, Falcao)
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Juan Manuel Mata' timestamp='1330453946' post='31011']Na ljeto će biti velika čistka. Prije svega trebaju otići : Bosingwa, Meireles, Malouda i Kalou. Pored njih potencijalni kandidati za odlazak iz kluba su Mikel i Torres. Oni koji su u klubu ali mu ne štete : Turnbull, Hilario i Ferreira. Trebali bi pokušati dovesti : - desnog beka (Azpilicueta, van der Wiel) - playmakera (Sneijder, Hamšik) - krilo (Hulk, Hazard, Gotze) - centarfora (Cavani, Falcao)[/quote]

Treba jedan vezni, da se vrate Kakuta i KDB, i mozda neki bek. Ako Torres ode onda treba centarfor, ali ako ostane, koji ce nam kurac novi? U tom slucaju bolje neko krilo.
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Juan Manuel Mata' timestamp='1330453946' post='31011']
Na ljeto će biti velika čistka.

Prije svega trebaju otići : Bosingwa, Meireles, Malouda i Kalou.
Pored njih potencijalni kandidati za odlazak iz kluba su Mikel i Torres.
Oni koji su u klubu ali mu ne štete : Turnbull, Hilario i Ferreira.

Trebali bi pokušati dovesti :
- desnog beka (Azpilicueta, van der Wiel)
- playmakera (Sneijder, Hamšik)
- krilo (Hulk, Hazard, Gotze)
- centarfora (Cavani, Falcao)
[/quote]

Vesli Snajader...tesko okomili se crveni na njega pa ne daju. Ali navescu dva zanimljiva igraca Gansa i Tomasa Milera.
Link to comment
Share on other sites

ma kakvi i Muller i Sneijeder, obojca bi koštali više nego vrijede, treba se kupovat pametno , npr uzet pomalo zaboravljenog Sahina, ili Valbuenu a i Taarabt je odličan i svi mladi i koštali bi manje i manja plaća, jebote što su glupi ovi iz uprave oni za kog index.hr napiše da je dobar oni bi njega uzeli jebote i nogomet , mani ga se ako nemaš blage veze i volje...

za Samuela ču reć samo žali bože sad smo doveli cahilla imamo kapetana ,Luiza a i Bane može popunit tu poziciju , a imamo i velike stoperske talente u akademiji, ovo bi bio jako glup potez, prodalo se Carvalha zato što je bio star i u silaznoj putanji, i sad kupit ovo ?? ko da staneš na vlastiti drek
Link to comment
Share on other sites

[quote name='soxx' timestamp='1330542458' post='31312']
Ne znam sta bi rekao.. Nisam pratio ga ovu sezonu pa mi recite kakav je.. Ako nije neki igrac i ne treba nam jer je star.. a ako vec igra dobro sta fali imati jednog iskusnog u odbrani :)
[/quote]
Pogledaj tabelu serie a, i vidjet ces kako igra :D
Link to comment
Share on other sites

joooj sad kad vidim ovog Ibrahimovića sve mi žao što ga nismo doveli , a baš smo trebali, šta bi bilo platit 24 milje za jednog takvog igrača, napadačina :)
evo sad su mi pala na um 2 imena Del Piero i Gyan Asamoah, došli bi jefitno, Del Piero je više moj hir i moje zadovoljstvo vidjet ga u plavom dresu nego što bi koristio ekipi al ko zna majstor je majstor jednim potezom može odlučit tekmu, mislila je večina to i za Lampsa i imao je problema s trenerom i neigranjem i svejedno melje konkurenciju u klubu za najboljeg strijelca :DD
Dok Gyan je u najboljim godinama došao bi za nekih 5 milja možda bi se preporodio možda bi nešto bilo od njega jer onakav Gyan sa SP-a bio bi pojačanje za svaku ekipu a pogotov za ekipu kojoj prvi napadač nije zabio od stoljeća sedmog !!
Link to comment
Share on other sites

  • reLo changed the title to Zimski prelazni rok (01.01.-31.01.2023.)
  • reLo changed the title to Ljetni prelazni rok 2024
  • diablo_bih locked this topic
  • reLo unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...