Jump to content

Nemanja Matić (2009-2011, 2014-2017, 154 nastupa)


Recommended Posts

  • 2 months later...

Polako sa prodajom, jedna losa sezona nista ne znaci, a cinjenica da je 90% igraca prosle godine odigralo mozda svoje najgore sezone umanjuje znacaj Maticeve lose igre. Nemojte zaboraviti da je on prvih 10 kola bio jedan od najboljih ali je onda i on utonuo u sivilo tima.

Ako i ovu odigra ispod ocekivanja, davati priliku RLC, a Matica na leto prodati, moramo videti i Kantelelea kako ce se prilagoditi. U svakom slucaju nema podrebe za ishitrenim potezima. Meni sad kroz misli prolazi postavka 4-3-3, znam da od nje nema nista, ali moram napisati.

 

Hazz--Kosta--Marez

 

Kante-Sesk-Matic

 

Meni lepo izgleda. :D

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Ma njegova losa forma traje vise od jedne sezone, nikad nece povratiti formu iz Benfice i nase sampionske sezone, Mourinho je izvukao maksimum sto je mogao od njega i mi previse ocekujemobod njega kad ocigledno ne moze. Na klupu pa cemo vidjeti.
Link to comment
Share on other sites

Ne moze da odigra ono sto Konte trazzi od njega.  To ga ne cini losim igracem. 

Pa traži od njega da ne igra kao pionir Vrbanjuše i da zaustavlja protivničke napade,on nema drugih zadataka,doveden je samo zbog toga,ako to ne može uraditi dati ga džaba Juventusu.
Link to comment
Share on other sites

Ni je ne mogu da vjerujem sta se desilo sa ovim igracem. Onakva igracina je sad obicni sporač. Lik je postao trom, desnom nogom ne zna dodati na 2m i ono u cemu je bio najjaci kao sto je oduzimanje i presjecanje lopte vise ne radi. 

U zadnje vrijeme mi je gori nego Ivanovic bar 2x.

Link to comment
Share on other sites

Ako stigne dobra ponuda treba ga bez razmisljanja prodati. Ne mogu da verujem da je ovo onaj dominator iz prve 2 sezone.

Ako ne bude nekih ponuda onda ga ostaviti do januara da vidimo da li moze da digne formu, ako ne prodati ga u januaru prvom ko se javi.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • reLo changed the title to Nemanja Matić (2009-2011, 2014-2017, 154 nastupa)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...