Jump to content

Nemanja Matić (2009-2011, 2014-2017, 154 nastupa)


Recommended Posts

Nemanja Matić će vjerovatno na ljeto preći u Juventus za 20 miliona funti, pošto se pregovori između dva kluba vode već duže od sedam dana i idu dobrim tokom. [Express]

 

Prvo sramota da se ovaj čovjek uopće prodaje. Jedan je od najboljih DMF-ova na svijetu. A to što mu je sezona bila loša, kome nije? Pa Hazard za 365 dana dao samo 2 gola na SB-u.

 

Druga kad se već prodaje cijena je sramotno niska 20 mil funti  je oko 25 mil eura. Jebote život. Heeej 25 mil eura za jednog od najboljih DMF-ova svijeta. Oscara smo kako totalnog anonimca doveli za 30 mil eura, Williana iz istočne Europe platili bolesnih 40 mil eura. Bayern jednog Martineza doveo za 45 mil eura. Prodali Davida Luiza za 50 mil eura. Cijena je bolesno niska i ja ga ne bih pustio za ispod 45 mil eura.

Link to comment
Share on other sites

Kurac za 20mil ce dobit. Ako se prodaje, nek ponude veelike pare il nek odjebu. Cuj za 20mil haha

Pa danas svaki igrac vredi 15-20 a mi da igraca koji je pokazao da moze igrati jebeno dobro dajemo za 20. Mrs

Radije ga ostaviti, doce on na svoje kao i Hazard od sledece sezone. Jebes jednu losu sezonu, citav tim je bio zakurac sto pozicija na tabeli i pokazuje..

Jos juventusu smrdljivom. Pa od njih treba dve sezone unapred traziti pare jer su cigani mrtvi koji sve sto mogu placaju u 15 rata
Link to comment
Share on other sites

Kako ne moze za Mikela, kinezi ce laganini dati 20 milki.

Jest da se njemu ide u Kinu. Koji će kurac tamo, da mu se išlo bilo gdje do sada bi otišao. Taj će stavit ključ u bravu kad se Chelsea bude gasio.

Link to comment
Share on other sites

Nemanja je igračina i ja da se pitam on bi meni bio u prvoj postavi i nema šanse da bih ga prodao, jer on je pokazao kakav je igrač ustvari.

 

Ali i ovaj gore pametnjaković, koji samo lupa postove i misli da je najpametniji da napiÅ¡e da Radja za 300 godina ne može radit posao Å¡to Matić može, stvarno...   Nemam riječi.

Link to comment
Share on other sites

Nemanja je igračina i ja da se pitam on bi meni bio u prvoj postavi i nema šanse da bih ga prodao, jer on je pokazao kakav je igrač ustvari.

Ali i ovaj gore pametnjaković, koji samo lupa postove i misli da je najpametniji da napiše da Radja za 300 godina ne može radit posao što Matić može, stvarno... Nemam riječi.


Ne za 300,za 500 godina neće biti sposoban da sam drži vezni red Čelsija.
To Å¡to si ti zaboravio kako je igrao i koliko toga je doneo ekipi, nije moj problem.
Link to comment
Share on other sites

Ne za 300,za 500 godina neće biti sposoban da sam drži vezni red Čelsija.
To Å¡to si ti zaboravio kako je igrao i koliko toga je doneo ekipi, nije moj problem.

To da je sam držao vezni red, pa jbt to ni modrić ne može u realu ali eto matić>modić

Link to comment
Share on other sites

To da je sam držao vezni red, pa jbt to ni modrić ne može u realu ali eto matić>modić

 

Nauci da razlikujes pozicije i karakteristike igraca, pa se onda vrati da diskutujes sa mnom.

 

Evo mala pomoc, da ne kazes da ti nista nisam dao. 

 

Matic - klasicni zadnji vezni, sa pristojnom tehnikom.

 

Modric - plejmejker, centralni vezni, znatno ofanzivnije orijentisan. 

Link to comment
Share on other sites

Nauci da razlikujes pozicije i karakteristike igraca, pa se onda vrati da diskutujes sa mnom.

 

Evo mala pomoc, da ne kazes da ti nista nisam dao. 

 

Matic - klasicni zadnji vezni, sa pristojnom tehnikom.

 

Modric - plejmejker, centralni vezni, znatno ofanzivnije orijentisan. 

Vidim ne pratiš real, nema veze

Link to comment
Share on other sites

  • reLo changed the title to Nemanja Matić (2009-2011, 2014-2017, 154 nastupa)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...