Jump to content

Luis Suárez (Urugvaj, 1987)


Guest Twelfth Man

Recommended Posts

  • Postova 165
  • Otvorena
  • Posljednji odgovor

Forumaši sa najviše postova

Terry je inace dusa od covjeka, samo jebao zenu najboljeg prijatelja..

Torres je fin, nikad nije nista lose rekao, fino se ponasa on & off the pitch... ali je panj!

Tog Suareza bih rado vidio u plavom dresu.

 

Sve si rekao, kako se kaze prvo pocisti svoj dvor, pa komentiraj tudji!

 

Kad sam bio na Emiratesu Arsenal - Chelsea svaki dodir sa loptom cijeli stadion mu zvizdi, sam znam da je to sa razlogom, koliko ja god volio naseg kapetana i jednog od najboljih igraca u povijesti naseg kluba!

Link to comment
Share on other sites

Nit mu je Bridge najbolji prijatelj, nit mu je to žena bila. Da, nije u redu ali neka se neke činjenice znaju.

 

Terry je možda nekom smrad van terena, iako meni nije ni najmanje (u što se možete uvjeriti ako pročitate onu ispovijest bivšeg Čelzijevca koju smo objavili na portalu), Suarez je smrad na terenu i to je 10 puta gore.

 

I naravno da bih radije gledao Torresa 5 godina u plavom dresu nego Suareza 1 minutu.

Link to comment
Share on other sites

I naravno da bih radije gledao Torresa 5 godina u plavom dresu nego Suareza 1 minutu.

 

Pa i ja bi npr. volio više gledati 5 godina Torresa u CFC dresu, nego 1 minut Suareza u CFC dresu. Koliko god da je Torres loš za pet godina igranja sigurno da može učiniti puno više dobroga za Plavce, nego Suarez za 1 minut.

 

Ali da se ponudi 5 godina Suareza ili 5 godina Torresa u našem dresu, svakako da bih ja osobno bio za Suareza, jer Suki za 5 godina može učiniti čuda, donijeti titule na Stamford Bridge. A Torres...Torres može samo prodati dresove. Pošto ja nisam marketinški stručnjak Chelseaja, nego njegov navijač svakako da bih u ovom slučaju volio Suareza. Što se tiče ljudskih vrijednosti o tome ne bih, to mi je malo smješna priča. Nije ovo vjerski ili moralni forum, ovo je navijački forum. Suarez NIJE PODMUKAO kao npr. Busquets, Suarez je samo malo MENTALNO NESTABILAN, što uopće ne znači da je loša osoba. Ako mu je Ivanović mogao oprostiti ugrzi, ne vidim što vi ne bi mogli biti malo realniji prema ovom čovjeku. Da je on 2010. godine došao u Chelsea umjesto Trollesa, pitao bih vas ja šta i kako bi danas pričali, zato Wisey nekad ga i ti sereš.

Link to comment
Share on other sites

Ne znam ja šta je u njegovom srcu niti me interesuje. Samo znam da je Suarez na terenu zvijer dok je Torres ljepotica. Valjda mi želimo igračinu u punom smislu te riječi u napadu a ne lijepog i uzornog manekena koji je role model dječacima i nedostižna simpatija djevojčicama. Ili možda zastarjelog napadača koji je doveden ne bi li nas spasio ako ljepotan zakaže. Kad ono, ne zna se koji je gori...

 

Dok sa druge strane Liverpool ima najboljeg napadača u ligi i samo zbog njega su ispred nas...

 

Dovoljno je vratiti se malo u prošlost i pogledati kakve igrače je Man Utd imao pa ćete "možda" shvatiti da su su u fudbalu važnije kvalitete koje fudbaler ima nego ponašanje van i unutar terena. Ni jedna ekipa u prošlosti nije imala omraženije igrače od Man Uniteda. To su bili veliki igrači, danas su to svjetske legende. Primjera imate mnogo, pa i na Balkanu odličnih.

 

Kvalitet je kvalitet, sve dok ide u korist klubu, ostalo manje-više nije bitno...

Link to comment
Share on other sites

Pa i ja bi npr. volio više gledati 5 godina Torresa u CFC dresu, nego 1 minut Suareza u CFC dresu. Koliko god da je Torres loš za pet godina igranja sigurno da može učiniti puno više dobroga za Plavce, nego Suarez za 1 minut.

 

Ali da se ponudi 5 godina Suareza ili 5 godina Torresa u našem dresu, svakako da bih ja osobno bio za Suareza, jer Suki za 5 godina može učiniti čuda, donijeti titule na Stamford Bridge. A Torres...Torres može samo prodati dresove. Pošto ja nisam marketinški stručnjak Chelseaja, nego njegov navijač svakako da bih u ovom slučaju volio Suareza. Što se tiče ljudskih vrijednosti o tome ne bih, to mi je malo smješna priča. Nije ovo vjerski ili moralni forum, ovo je navijački forum. Suarez NIJE PODMUKAO kao npr. Busquets, Suarez je samo malo MENTALNO NESTABILAN, što uopće ne znači da je loša osoba. Ako mu je Ivanović mogao oprostiti ugrzi, ne vidim što vi ne bi mogli biti malo realniji prema ovom čovjeku. Da je on 2010. godine došao u Chelsea umjesto Trollesa, pitao bih vas ja šta i kako bi danas pričali, zato Wisey nekad ga i ti sereš.

Eki Suarez nije podmukao  :zastava:

 

Znači ne bi imao ništa protiv sastava Chelseaja:

 

________________Valdes________________

Dani Alves____Lucio_____Pepe_____Jordi Alba

_______________Busquets_______________

_________Fabregas_____Nani____________

_____Tevez_______Chicharito_______Suarez

 

Manager: FSW

 

Sve kvalitetni igrači, i duše od ljudi.

Link to comment
Share on other sites

Eki Suarez nije podmukao  :zastava:

 

Znači ne bi imao ništa protiv sastava Chelseaja:

 

________________Valdes________________

Dani Alves____Lucio_____Pepe_____Jordi Alba

_______________Busquets_______________

_________Fabregas_____Nani____________

_____Tevez_______Chicharito_______Suarez

 

Manager: FSW

 

Sve kvalitetni igrači, i duše od ljudi.

 

Nope. Ne bih volio taj sastav. Ali bih rado volio ovaj sastav od proljeća. Evo recimo uzet ću taj tvoj model 4-1-2-3

 

________________ÄŒech________________

Ivanović____Cahill_____Luiz-Terry_____Cole

_______Neki dobar defanzivni vezni________

____Oscar-Ramires_____Mata____________

___Schurrle_____Suarez_______Hazard

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Eki Suarez nije podmukao  :zastava:

 

Znači ne bi imao ništa protiv sastava Chelseaja:

 

________________Valdes________________

Dani Alves____Lucio_____Pepe_____Jordi Alba

_______________Busquets_______________

_________Fabregas_____Nani____________

_____Tevez_______Chicharito_______Suarez

 

Manager: FSW

 

Sve kvalitetni igrači, i duše od ljudi.

Fabregas ?!

Znam, sad ćeš reći da se zakačio s Lampardom na Nou Campu kad je bilo 2:2, i kad je bila ona tuča kad je igro u Arsenalu :D

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...