Jump to content

Luis Suárez (Urugvaj, 1987)


Guest Twelfth Man

Recommended Posts

  • 1 month later...
  • Postova 165
  • Otvorena
  • Posljednji odgovor

Forumaši sa najviše postova

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Sok i nevjerica kad sam ovo otvorio, vjerovatno je to jos jedna patka ali sama pomisao da bi ovoga morali gledati je bolna. X(

 

Joj samo ne njega, nadam se bas da ovo nije istina. Koliko god dobro igrao za nas nikad ga ne bi mogao cijeniti.

Ako je ovo istina ja necu casit casa nego cu odma na glavu sa Starog mosta bez pripreme.

Interesuje me zna li neko koliko je taj As pouzdan, koliko ja znam nije.

 

Ne mrzim ja njega zbog ruke, na SP, to mi je glupo kad neko kaze, zadnji sekundi su bili i to bi svako uradio za svoju ekipu ali ovo sto radi na terenu je veoma zalosno na to ne treba trositi rijeci i mislim da ga niko normalan ne cijeni.

 

Takav bi igrac samo mogao narusiti atmosferi u svlacionici i narusti ugled samog kluba odnosno navuci nam jos vise hejtera.

 

Iako je dobar igrac po meni su Cavani i Rooney kavalitetniji, spic ce sigurno doci ali  nikako ne bi volio ovo smece gledti svaki vikedn u plavom dresu, Bila bi to patnja za oci.

Link to comment
Share on other sites

njegovo nogometno umijeće netreba dovodit u pitanje, vrhunski igrač koji bi nam sigurno dobro došao, no koliko god bi nam dobroga nogometnog donio, toliko bi nam i lošeg nenogometnog donio, jednostavno je pre kontroverzan i prljav takve nikad nisam volio i zato ga rađe ne bi...

Link to comment
Share on other sites

Whisper, kako bi Dejan rekao, "evo mene, evo mene, ovde sam..."
Glavni razlog za njegov (eventualni) odlazak je taj što nije omiljen u otočkim medijima, a to smeta njemu i njegovog obitelji.
I kako bi se maknuo od toga, prelazi u Chelsea?!
Savršeno logično.

 

zašto bi to bio njegov glavni razlog? ja bi prije rekao da je taj što je liverpool nikakav i hoće u veći klub...

Link to comment
Share on other sites

Ako smo ispušili za dovođenje Cavania to ne znaci da se sada moramo "ukopavati" jos vise dovođenjem ovog sto ujeda na dnevnoj bazi.

 

Svi znamo kakva iskustva imamo iz transfera sa Liverpoolom tako da ja bi radije potrazio napadaca na nekoj drugoj adresi.

 

Arsenal, njihovi igrači uvijek osvoje nešto kad otiđu od tamo ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...