Jump to content

Luis Suárez (Urugvaj, 1987)


Guest Twelfth Man

Recommended Posts

  • Postova 165
  • Otvorena
  • Posljednji odgovor

Forumaši sa najviše postova

To što je on prljav, prgav ili kako već, nema veze. Pa i sam kapiten nam nije bgm neko nevinašce ;)

Al ubijeđen sam da bi kod nas se fenomenalno uklopio, s MAZACAR-om bi to funkcionisalo za 10. Jer frajer je mađioničar, a zna i trpat golove, kud ćeš bolje..

I pored svega toga, mislim da nema šanse da ćemo ga dovesti. Ne vjerujem da bi ga Liverpool pustio...
Link to comment
Share on other sites

1. Liverpool ga neće pustiti.
2. Momak je igračina.
3. Nije rasist. Po istoj logici i Terry je rasist. Njega su proglasili rasistom samo na osnovu Evrine izjave, ničega više. Kakav je to sud? Kakva je to presuda?
4. Zna biti "govno" na terenu, zna biti prgav i pokvaren i to je najveći razlog što ga ne želim vidjeti u našem dresu.
Link to comment
Share on other sites

Guest Twelfth Man
I da mi ovakva ljiga igra u ekipi? Mars! Pa da daje 50 golova po sezoni, jos jednom - mars! Kako ljigavo gazi igrace po zglobovima i ide s namjerom da ih povrijedi a onda se jos baca. Fuj!
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 3 months later...

Danas je na utakmici FA Cupa još jednom pokazao koliki je ljigavac i smrad od čovjeka i zadnji je napadač na svijetu kojeg bih volio vidjeti u plavom dresu.

Neki nauče prije, neki kasnije...  ;)

Davno vam je čika Gandalf rekao što misli o njemu...

Link to comment
Share on other sites

Padavicar, kanibal, rasista, egocentrik, samoziv....

Mislim da je dovoljno...

 

 

Danas je na utakmici FA Cupa još jednom pokazao koliki je ljigavac i smrad od čovjeka i zadnji je napadač na svijetu kojeg bih volio vidjeti u plavom dresu.

 

 

I beat you to it :P :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...