Jump to content

Paul Pogba (Francuska, 1993)


Wisey

Recommended Posts

Guest Twelfth Man

Odlican fudbaler,ali mislim da on nije potreban Celziju imamo Loftus Cika po meni nista slabiji fudbaler od Pogbe samo mu treba dati sansu da pokaze svoj talenat u prvom timu.

 

christopher-eccleston-gif-kill-yourself.

Link to comment
Share on other sites

  • Postova 369
  • Otvorena
  • Posljednji odgovor

Forumaši sa najviše postova

Forumaši sa najviše postova

Postavljene slike

Laca7 je strassan fizikalac, eksplozivan je skoro kao Haz... To je odlican nacin za resavanje bunkera, jer on moze iz prvog koraa da napravi prednost nad stoperima, cak i u zgusnutoj odbrani.

 

Pogba takodje, veoma je brz srazmerno gabaritima...  Uklapanje njih dvojice u sistem u kkome bi Fabregas mogao da dodje do izrazaja bilo bi pun pogodak.

Link to comment
Share on other sites

Laca7 je strassan fizikalac, eksplozivan je skoro kao Haz... To je odlican nacin za resavanje bunkera, jer on moze iz prvog koraa da napravi prednost nad stoperima, cak i u zgusnutoj odbrani.

 

Pogba takodje, veoma je brz srazmerno gabaritima...  Uklapanje njih dvojice u sistem u kkome bi Fabregas mogao da dodje do izrazaja bilo bi pun pogodak.

 

a mi ćemo na kraju umjesto tih fizikalaca dovesti dva brazilca, dvije radilice kojima će jedini zadatak biti da pretrče 13 km.

Link to comment
Share on other sites

 

#Juventus Director Nedved: "We have received an offer from PSG. However, both Real Madrid & Barcelona also have a serious interest in Pogba"

 

a priča se da je i junajted poslao ponudu od 60 miliona funti ali da ih Pogba kulira,navodno ga pokušavaju vrati sa velikom platom

 

niÅ¡ta čudno,istorija,tradicija dok drugi kupuju titule 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...