Jump to content

Paul Pogba (Francuska, 1993)


Wisey

Recommended Posts

  • Postova 369
  • Otvorena
  • Posljednji odgovor

Forumaši sa najviše postova

Forumaši sa najviše postova

Postavljene slike

  • 4 months later...
  • 4 weeks later...

Navodno ga neće prodati za manje od 70 miliona funti hljeb te jebo.

 

ne znam zašto se čudiš,pa to je sasvim "normalno"

 

to samo expres može javiti da se prodaje za 40 sa kakvim otpacima

 

fazon je u tome Å¡to ima klubova koji bi to platili i otićiće najverovatnije za te pare,stvarno ne znam Å¡ta treba da se desi da ode za manje pare 

 

pa jedan Kavani je plaćen 56 miliona funti a neće ovaj koji važi za Top Talenta 

Link to comment
Share on other sites

A jebiga malo mi je žao što smo postali totalno nekonkurentni na tržištu. Jedu nas Real, Barca, PSG, United, City i Bayern. Djeca nam se smiju. Sve ja razumijem i podržavam racionalno trošenje, ali jebiga jednostavno imaš igrače koji ti trebaju a koje ne možeš dovesti za 30 miliona funti. A mi kako smo krenuli niko skuplji od 30-35 miliona funti više nikad neće doći u ovaj klub. City ako ga dovede nek ide sve u kurac, jer imaju smjenu generacija al' opet će imati ekipu za pišanje po sirotinji, a istovremeno pišaju i po UEFA-i, koja im zbog kršenja FFP izrekne nevjerovatno kaznu da za LP mogu umjesto 25 registrovat 24 igrača. Nek ide sve ukurac.

Link to comment
Share on other sites

Nije mi jasno zasto se gosp. Roman ovoliko trudi da ispostuje FFP.Hajd da nema para ili da je neki prosjecni tajkun,ali daj ba brate Romane,nismo to od tebe navikli.Gdje je onaj Sugar Daddy koji malo malo izvuce AS iz rukava i iznenadi nas nekim skupim poklonom?!

Link to comment
Share on other sites

A jebiga malo mi je žao što smo postali totalno nekonkurentni na tržištu. Jedu nas Real, Barca, PSG, United, City i Bayern. Djeca nam se smiju. Sve ja razumijem i podržavam racionalno trošenje, ali jebiga jednostavno imaš igrače koji ti trebaju a koje ne možeš dovesti za 30 miliona funti. A mi kako smo krenuli niko skuplji od 30-35 miliona funti više nikad neće doći u ovaj klub. City ako ga dovede nek ide sve u kurac, jer imaju smjenu generacija al' opet će imati ekipu za pišanje po sirotinji, a istovremeno pišaju i po UEFA-i, koja im zbog kršenja FFP izrekne nevjerovatno kaznu da za LP mogu umjesto 25 registrovat 24 igrača. Nek ide sve ukurac.

 

Sad ga baÅ¡ malo pretera,daleko od toga da smo TOTALNO nekonkurentni ,mi i dalje spadamo u elitu samo nismo ono Å¡to bi reko del boj "krem de la krem" 

 

Kad je u pitanju SIti za njih se viÅ¡e i ne može reći da imaju tolko problema sa FFP ,naime po nekim poslednjim brojkama,sad pričam napamet ali bili su ispred nas a ako na to dodamo joÅ¡ i ovaj novi ugovor tek sad neće imati problema sa FFP,doduÅ¡e oni su veÅ¡tački sebi upumpavali novac,niko njima ne bi dao tolke pare nego ajd to je sad već neka druga priča 

 

Šta reći onda za jedan Sautempton koji ni za zilion godina neće stići Junajted pa i nas,onda bi oni tek trebali da se upucaju u kolena i da batale fudbal

 

Ja skromno verujem i nadam se da mi za 10-15 godina možemo da napravimo još jedan korak napred ali za tako nešto treba dosta stabilnosti i dosta pametnog ulaganja

 

što se tiče Pogbe i tu mislim da ne treba očajavati,čim je Dankan javio da je klub zainteresovan onda znači da postoji kakva takva šansa,nije baš da mi ne možemo da pljunemo 70 milke,možemo,potrošiće se verovatno i više od 100,rekoh vam da morate malo da se strpite do kraja sezone da vidmo sa čime raspolažemo

 

a i nije baÅ¡ da moraÅ¡ uvek kupiti,jbg možda je i vreme da se da prilika i mladjim igračima,kao Å¡to smo sad Zumu gurnuli u prvi tim,verovatno tamo ima joÅ¡ igrača koji mogu postati top a da nisu tolko skupu a na kraju krajeva imamo i naÅ¡u akedemiju 

 

ono jbt,navijam ja za Čelzi i sve to ali voleo bih jedanput da dobije priliku i neko od naših,jer na kraju krajeva nisam ni počeo da navijam zbog titula nego zbog Terija koji mi je bio i ostao najbolji igrač,tad nikad nisam ni razmišljao o igračima koji vrede pravo bogatsvo a sad se sve svodi na to kako ćemo ceo dan kukati zbog Platinija,Reala,Stijia koji će nas oduvati zbog dubljih dzepova

 

sa jedne strane kad razmislim,da nije Roman kupio klub verovatno danas ÄŒelzi ne bi imao toliko navijača Å¡irom sveta,verovatno ne bi bilo ni ovog foruma ni ovog razgovora 

 

na drugu stranu,kad mi nije bilo teško da ih bodrim dok su valjali loptu Teri,Lampard,Haselbajnk,Zola neće biti ni smak sveta ako jedan Pogba izabere Real umesto nas

Link to comment
Share on other sites

Moraju ljudi shvatiti da je Torres velika prekretnica za ovaj klub. Barem tako izgleda, jer poslije njegovog dovođenja radi se dosta drugačije na polju transfera i potrošnje novca.

Isto tako morate shvatiti da ne možete biti toliko razmaženi. Roman je upumpao ogromne količine novca na samom početku njegovog mandata, sada želi da vidi plodove tog rada i da vidi može li klub sam od sebe opstati na vrhu. Jer jebiga ako ne može, onda smo u belaju.

Zasad stvari koliko toliko dobro idu. Ove godine je strahovito bitno da se zaokruži sa trofejima. Liga kup i Premiership bi bila prilično uspjeÅ¡na sezona, u LÅ  ćemo vidjeti. 

 

Ja pretpostavljam da su sljedeća dva velika koraka u klupskoj budućnosti od kojih će mnogo zavisiti ono što nas čeka, proširenje Stamford Bridgea (ili izgradnja novog stadiona) i uvođenje nekih od naših momaka iz akademije u prvi tim (pritom ne mislim na 8 minuta beznačajne utakmice protiv Sportinga). Zbog toga nam trebaju prvo trofeji s postojećom ekipom, da bismo imali dobar temelj za nadogradnju i uvođenje mladića bez ogromnog pritiska.

 

PS. nikada nisam, niti ću, žaliti bilo koju zvijezdu koja ne želi doći u Chelsea

Link to comment
Share on other sites

Guest Twelfth Man

 

Kad je u pitanju SIti za njih se viÅ¡e i ne može reći da imaju tolko problema sa FFP ,naime po nekim poslednjim brojkama,sad pričam napamet ali bili su ispred nas a ako na to dodamo joÅ¡ i ovaj novi ugovor tek sad neće imati problema sa FFP,doduÅ¡e oni su veÅ¡tački sebi upumpavali novac,niko njima ne bi dao tolke pare nego ajd to je sad već neka druga priča 

 

 

Gospoda. U svakom velikom biznisu kljuc uspjeha je izigrati zakon kao sto isti zakon dijeli i daje jednima vece sanse a drugima nikakve. Oni su se samo prilagodili na igru koju igra ljigava Uefa i vasitinu pisaju po njima velikim mlazom. Nema tu nicega vjestackog, aj ocemo jos pusiti te bubuljicave fazone. Najgori su klubovi s protekcijom koji unistavaju trziste DECENIJAMA.

 

A Pogbu ne bih za onolike pare a za manje nece ni otici, tako da ne u svkaom slucaju. Za te pare se mogu dovesti dvije nevjerovatne igracine. Ne treba se gubiti i ici koracima spanskih blizanaca i korporacije s Trafforda, takve pare mogu opravdati samo 2-3 igraca ali zato moras prodati 2-3 super vazna igraca da bi dobio takvog jednog. Nije Pogba jedini preostali na trzistu i zadnji koji ce biti svjetska klasa.

Link to comment
Share on other sites

Gospoda. U svakom velikom biznisu kljuc uspjeha je izigrati zakon kao sto isti zakon dijeli i daje jednima vece sanse a drugima nikakve. Oni su se samo prilagodili na igru koju igra ljigava Uefa i vasitinu pisaju po njima velikim mlazom. Nema tu nicega vjestackog, aj ocemo jos pusiti te bubuljicave fazone. Najgori su klubovi s protekcijom koji unistavaju trziste DECENIJAMA.

 

 

 

Jest al ne opterećujem se time,bar ne tolko na ovom forumu,dosta sam se raspravljao o toj temi sa navijačima junajteda al ono,nema vajde 

 
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...