Jump to content

#20 Cole Palmer


apeiron

Recommended Posts

Ma jebo vam pas mater, za sve uključene u ovom transferu. Ko je ovaj isprdak za 45 miliona, jebo te i Todd i svako ko dade za ovog 45 miliona. Olisea trebali dovesti za 35, neko ko se vec dokazao u PL, u slabijoj ekipi i nekom padne napamet za ovog dati 45 miliona. 

Može postat šta hoće, ali u ovom trenutku dati za njega 45 miliona funti je maloumna odluka.

Link to comment
Share on other sites

Pa ista visina, ista kilaža, iste pozicije koje navodno mogu igrati, ista jača noga, isti broj godina prilikom prelaska u Chelsea. Samo je Havertz iza sebe imao statistiku bolju od Messija i Ronalda i godine igranja Bundeslige i Europe. Ovaj ima povremene ulaske sa klupe na 5-0 za City. U budućnosti možda nešto bude od njega, ali ove sezone ne očekujem da nas unaprijedi. Čudna kupovina za finiš prelaznog roka, talenti se ranije kupuju, zadnji dan se dovodi ono što nedostaje.

Link to comment
Share on other sites

Ako su ga vec doveli trebalo je na pozajmicu pa onda otkup. Bilo koja iznudjena kupovina bez duzeg scoutinga mora tako. Po meni rizicno. Po trenutnim kvalitetima mozda za nijansu iznad Maduekea. Po meni je trebalo juriti igraca koji igra ofanzivnog veznog koji moze iza spica. Ovo je klasicno krilo

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, cobinho said:

Ako su ga vec doveli trebalo je na pozajmicu pa onda otkup. Bilo koja iznudjena kupovina bez duzeg scoutinga mora tako. Po meni rizicno. Po trenutnim kvalitetima mozda za nijansu iznad Maduekea. Po meni je trebalo juriti igraca koji igra ofanzivnog veznog koji moze iza spica. Ovo je klasicno krilo

Palmera Joe Shields poznaje jos iz vremena dok je radio u Sitiju. 

 

Link to comment
Share on other sites

Bas to, toliko je sve otislo u kurac da ne zna covjek ni sta bi rekao, ja sam se davno prestao baviti sa tim da li cemo nekog platiti ovoliko ili onoliko, stvarno me kao obicnog smrtnika boli kurac da li ce npr. Caicedo biti placen 94 ili 105 miliona. Opet covjek se nekad mora šokirat prosto nekad toliko nema logike da boli, eto juce taj transfer Palmera, 45 miliona za nekog ko je odigrao kao sto relo kaze nekih 200 minuta ozbiljnog fudbala, a mi svoje prvotimce poklonjali za siću, davali ih dzabe, kakvi god da su bili, kako sad Palmer odjednom vrijedi duplo vise od Pulisica, kako Palmer vrijedi haman kao Mount itd.

Da je dosao za 20 miliona pa ok, ali 45 je previse, bukvalno bahaćenje, nekad je Torres dolazio za 40 miliona ili koliko vec.

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, cobinho said:

Ako su ga vec doveli trebalo je na pozajmicu pa onda otkup. Bilo koja iznudjena kupovina bez duzeg scoutinga mora tako. Po meni rizicno. Po trenutnim kvalitetima mozda za nijansu iznad Maduekea. Po meni je trebalo juriti igraca koji igra ofanzivnog veznog koji moze iza spica. Ovo je klasicno krilo

Upravo sto Whisper kaze, Shields ga nenormalno gotivi i prati, i njega i Laviu od malih nogu.

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Wisey said:

A ko je Joe Shields i zasto se njegova rijec drzi kao sveto slovo? Kojeg je igraca on nasao? Kazem namjerno igraca, ne neke talente koji ce mozda jednog dana postati igraci a mozda zavrsiti kao Josh McEachran.

Pa Fodena, Lewisa, Sancha, Laviu... 

Link to comment
Share on other sites

Sve i da jeste talenat i da ce se razviti u dobrom pravcu opet mi nije jasno zasto pojacanje na poziciji desnog krila. Levo mudrik, desno Maduekea i Sterling i dovodimo igraca za desnu stranu. Ok Sterling moze i levo al taman poigrao na desnoj strani i dovodimo desno krilo. Ko osmisljava transfer strategiju nije mi jasno. Ispucali smo kvotu za pozajmljivanje igraca. Niko nije lud da rizikuje sa pudlicom i Lukakua. Samo mi mi odmah, daj, po sistemu ma nekog cemo pogoditi. 

I na sve to opet jurimo nekog iz brazila od 17god na mestu dmc a. 

Link to comment
Share on other sites

Ovo je samo znak da trener ne racuna ozbiljno na Maduekea. U najboljem slucaju moze biti dzoker. Ali dok ti pola godine kasnije uzimas igraca za istu poziciju, tu je sve sve jasno.

Sretno malom, nek pokaze nesto i razuvjeri nas. Vrlo sam skeptican po pitanju ovog transfera, jer da je valjao zamijenio bi Mahreza u Cityu. Zasto nismo dodali jos pare pa mi uzeli tog Dokua ili Nunesa? Barem su igraci sa iskustvom igranja jacih i ozbiljnijih utakmica. Mi akademce placamo 45 miliona eura. Jednostavno ludilo.

Link to comment
Share on other sites

  • reLo changed the title to #20 Cole Palmer
23 hours ago, Wisey said:

Ovo je samo znak da trener ne racuna ozbiljno na Maduekea. U najboljem slucaju moze biti dzoker. Ali dok ti pola godine kasnije uzimas igraca za istu poziciju, tu je sve sve jasno.

Sretno malom, nek pokaze nesto i razuvjeri nas. Vrlo sam skeptican po pitanju ovog transfera, jer da je valjao zamijenio bi Mahreza u Cityu. Zasto nismo dodali jos pare pa mi uzeli tog Dokua ili Nunesa? Barem su igraci sa iskustvom igranja jacih i ozbiljnijih utakmica. Mi akademce placamo 45 miliona eura. Jednostavno ludilo.

Htjeli smo Dokua, ali je vec prihatio City, pa nije bilo sanse. Sto se tice Nunesa, sta ce nam jos jedan vezni, imamo ih 5, 6 sad :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...