Jump to content

#10 Mykhaylo Mudryk


soxx

Recommended Posts

On 3/15/2023 at 11:14 PM, diablo_bih said:

Jebem ti zivot, Arteta ima odjednom kredita kao neki trener

Uporediti ekipu, plate i rezultate kad je došao i isto to sad i nađi mi jedan argument zašto nije dobar, evo bilo koji igra, taktika, finansije, razvoj igrača evo jedan jebeni segment nađi?!?!?!?!?!?!

Ovo mu je prvi trenerski posao, naravno kao glavni trener ne pomoćnik!

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Kun Aguer0 said:

Uporediti ekipu, plate i rezultate kad je došao i isto to sad i nađi mi jedan argument zašto nije dobar, evo bilo koji igra, taktika, finansije, razvoj igrača evo jedan jebeni segment nađi?!?!?!?!?!?!

Ovo mu je prvi trenerski posao, naravno kao glavni trener ne pomoćnik!

I sta sada zasluzuje postovanje kao neki trener ? Toliko postovanje da kazes, pa kada jedan Arteta trazi igraca, kao da kazes pa kada jedan Ancelotti kad trazi igraca? Arteta ima dobru sezonu, ali njegova karijera je jedan kup, a i njega je jedva osvojio. Nema segmenta po kojem mu mozes postovanje iskazati poslije jedne dobre sezone koja jos nije ni zavrsena i koja moze ocigledno katastrofalno ispasti, jer je evo vec ispao od Sportinga u Europa ligi.

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Wisey said:

Dovoljno je da uzme Premiership sa Arsenalom kraj ovakvog Citya i itekako ce zasluziti respekt.

Ma pusti diabla njemu je je Potter za respecta ali eto recimo Arteta nije jer je nekog klinca Salibu od 20 godina gurao na posudbu i sad mu dao šansu. A to što je od Martinelia i Sake napravio igračine i izvukao Odegaarda iz Reala to onako, nikom ništa, čovjek ni jedan skuplji transfer imao nije...

Link to comment
Share on other sites

On 3/15/2023 at 9:12 PM, Kun Aguer0 said:

Čim je njega Arteta i Arsenal htio onda znaš da je u pitanju ozbiljan krilni igrač jer ako neko zna napraviti i iskoristiti krila to je Arteta. Evo ove sezone Saka, Martinelli, Trossard čuda čine

Ahaaaaaammmmmm, cuj cim je njega Arteta htio

31 minutes ago, Kun Aguer0 said:

Ma pusti diabla njemu je je Potter za respecta ali eto recimo Arteta nije jer je nekog klinca Salibu od 20 godina gurao na posudbu i sad mu dao šansu. A to što je od Martinelia i Sake napravio igračine i izvukao Odegaarda iz Reala to onako, nikom ništa, čovjek ni jedan skuplji transfer imao nije...

Nisam uopste nista rekao za Pottera, nego ne mozes davati ogroman respekt treneru koji ima sezonu iza sebe profesionalnu. Saliba je vec prosle sezone trebao biti u prvoj ekipi Arsenala, a to su i navijaci istog trazili, jer su im igrali kurcine u vidu Holdinga.

44 minutes ago, Wisey said:

Dovoljno je da uzme Premiership sa Arsenalom kraj ovakvog Citya i itekako ce zasluziti respekt.

Takav respekt da neko kaze ma cim je on trazio igraca znas da valja? Odlican bi bio poduhvat, ali tek treba da se desi.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Kako se usrao samo u onoj prilici jedan na jedan sa Martinezom, bukvalno mi nije jasno zasto je onako rano osutao i pritom traljavo.

Nacekat cemo se mi dok od njega neke koristi vidimo. Ne ocekujem apsolutno nista protiv Reala ako bude igrao, pojest' ce ga njihovi stoperi. Sad mi je zao sto nismo Badiashilea prijavili umjesto njega. Ovaj je jos zelen za ovog nivoa.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • reLo changed the title to #10 Mykhaylo Mudryk

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...