Jump to content

#3 Marc Cucurella


Kun Aguer0

Recommended Posts

  • reLo changed the title to #3 Marc Cucurella
  • 3 weeks later...

Nemam blage, msm ovaj jeste podbacio, ali kad smo već dali tolike pare za njega i pri tome prodali Halla, nekako mi nema smisla da i ovog damo na pozajmicu. Prodaju bih razumio, ali pozajmica mi je van svake pameti. Ovako ćemo ostati sa Chilwellom i sa Maatsenom, što je ok u savršenim okolnostima, ali pošto nama treba po 3 igrača na svakoj poziciji jer su nam igrači od stakla onda je možda bolje da još jednom razmislimo.

Link to comment
Share on other sites

55 minutes ago, ker said:

Nemam blage, msm ovaj jeste podbacio, ali kad smo već dali tolike pare za njega i pri tome prodali Halla, nekako mi nema smisla da i ovog damo na pozajmicu. Prodaju bih razumio, ali pozajmica mi je van svake pameti. Ovako ćemo ostati sa Chilwellom i sa Maatsenom, što je ok u savršenim okolnostima, ali pošto nama treba po 3 igrača na svakoj poziciji jer su nam igrači od stakla onda je možda bolje da još jednom razmislimo.

Vrlo je verovatno da Matsen nece ni želeti da ostane kao treci bek. 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Mora se priznati da je ove sezone bolje odigrao od Chilwella. Međutim, to je ipak naš Cucurella i trebat će mu još puno ovakvih utakmica da nas uvjeri. Odgovara mu to što ne ide puno naprijed i napadi nam ne ovise od njega. Dobio je ulogu koju može odraditi.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...