Jump to content

#00 Malang Sarr


skaro

Recommended Posts

U Borcu bi mu rotacija bila plafon.

Ne bi, niti je on dovoljno pametan da savlada jezik niti su u Borcu dovoljno pametni da mu objasne na engleskom


Slazem se sa kerom. Samo pitam se kako uopste uspije ovakav igrac da bude na ovom nivou. Brate moro je nesto pokazati da bi ga se kupilo. Ne kontam samo kako, po cemu.

Doveden za džaba, sezonama unazad bio Wonderkid na FMu i odigrao dosta tekmi za Nicu :D 

Link to comment
Share on other sites

Slazem se sa kerom. Samo pitam se kako uopste uspije ovakav igrac da bude na ovom nivou. Brate moro je nesto pokazati da bi ga se kupilo. Ne kontam samo kako, po cemu.

Mali rizik bio. Mlad igrac, dosao besplatno. Nadas se da ce se razviti.
Ionako je bio mislim tek 6. stoper u rotaciji.
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

Zar je Tottenham toliko loš protiv nas da je u tim utakmicama Sarr defanzivno izgledao kao Maldini? Imao je tih par utakmica na zimu gdje je bio dobar u odbrani, a 0 u napadu. Kasnije je postao 0 i u odbrani. Tehnički je previše limitiran da bi napravio veliku karijeru u današnjem svijetu. Ne vidim ga kod nas u budućnosti, očekujem prodaju ili posudbu i da na njegovo mjesto dođe Colwill.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Hoce li ga ovo uzeti Fulham? Treba iskoristiti priliku. Izgleda da su voljni poslati ponudu da ga otkupe za stalno.

Toliko mi je los, da mu ne vjerujem ni da bude rotacija. Sav mi je nesiguran na lopti, nedefinisan igrač. Nadam se da odlazi, a i rasteretit ce klub kletog novca koji mu daje. 

Link to comment
Share on other sites

Obrnut ćemo neke pare na njemu. Ne znam koliko će se naigrati u Monacu, igrali su u prvom kolu 4-2-3-1 što nije njegova idealna formacija. Na njegovoj poziciji imaju puno igrača koji su mladi reprezentativci Francuske, ne znam koliko su kvalitetni i imaju nešto iskusniji Maripan, Badiashile i još jedan.

Link to comment
Share on other sites

  • reLo changed the title to #00 Malang Sarr

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...