Jump to content

#00 Malang Sarr


skaro

Recommended Posts

Dobro bi bilo da ga negdje u PL pošalju, West Ham recimo


"Prije 3 godine su se, za tada 18-godišnjeg Malanga Sarra, borili Chelsea, Real Madrid i Barcelona. No, svima je bila preskupa otkupna klauzula u visini od 36 miliona funti. Danas ga je Chelsea doveo besplatno."

 

Obično kad smo mi u pitanju bude priča da je bio kod nas i da smo procijenili da ne valja i da smo mu rekli da pređe na hokej na travi, a 5 godina kasnije ga kupili za 40 miliona. Nek je jednom obrnuto.

Link to comment
Share on other sites

Malo mi je glupo sto su momka odmah na posudbu bacili. Imam osjecaj da mu uopšte i ne planiraju dati šansu te da ce samo pokusati okrenuti neke pare za njega.

Jedina mu je sansa da na toj posudbi baš lokida mada to ide jako tesko, jer ce uvijek klubovi forsirati svoje igrace a ne ove posudjene(osim ako bas ne odudara kvalitetom)
Link to comment
Share on other sites

Malo mi je glupo sto su momka odmah na posudbu bacili. Imam osjecaj da mu uopšte i ne planiraju dati šansu te da ce samo pokusati okrenuti neke pare za njega.

Jedina mu je sansa da na toj posudbi baš lokida mada to ide jako tesko, jer ce uvijek klubovi forsirati svoje igrace a ne ove posudjene(osim ako bas ne odudara kvalitetom)

To je to. Niko ga nije gledao, skautirao. Onda kad je ponudjen vidjeli mlad igrac, malo se raspitali i odlucili ga uzeti jer je fakticki win-win situacija kako god okrenes. Al morat ce razvaljivati na posudbi da bi usao u razmatranje, jer im je totalno nepoznat.
Link to comment
Share on other sites

  • reLo changed the title to #00 Malang Sarr

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...