Jump to content

Timo Werner (2020-2022, 89 nastupa)


Recommended Posts

https://twitter.com/cfbayern/status/1269278876833890305?s=19

Navodno su lamp i cech posjetili wernera negdje u 2. mjesecu te ga privolili da prijeđe kod nas. Svaka čast, konačno netko tko se zna izboriti za pojačanja
Link to comment
Share on other sites

City je izbačen iz europe, a čovjek želi igrat LP, mislim da je ipak to glavni razlog šta ih je škarta. A i tamo je konkurencija veća, ovdje je sigurno prvotimac. Zato je navodno i škarta Liverpool koji mu je bio prva želja, jer mu Klopp nije mogao obećati da će bit prvotimac pored trojca Mane, Salah i Firmino.
Link to comment
Share on other sites

City je izbačen iz europe, a čovjek želi igrat LP, mislim da je ipak to glavni razlog šta ih je škarta. A i tamo je konkurencija veća, ovdje je sigurno prvotimac. Zato je navodno i škarta Liverpool koji mu je bio prva želja, jer mu Klopp nije mogao obećati da će bit prvotimac pored trojca Mane, Salah i Firmino.


A i nisu hteli da plate klauzulu.
Link to comment
Share on other sites

Whisp

Da, to je vazno. Pulisic ako se vrati u formu bice najvece pojacanje. Jedini je u stanju konstantno praviti visak 1 na 1 i driblingom praviti probleme.
O Loftusu da ne pricam, ali ove sezone ne ocekujem odmah povratak u staru formu. Nadam se prvo da ce uhvatiti zamaha pa od iduce onda eksplodirati.
Link to comment
Share on other sites

Pa to obajavljivanje po medijima da su mu bili kuci da pregovaraju nije bas pametno iznositi u medijima. Svako pregovaranje sa igracem dok mu nije ostalo 6 meseci do isteka ugovora je formalno zabranjeno. Naravno da to svi rade ali nije pametno sa tim javno da se eksponiras. Samo mogu da nam navuku novu bedu za vrat.
Istaje samo da se objavi i oficijalna vest. Jos nije, ne znam zasto.
Link to comment
Share on other sites

https://www.youtube.com/watch?v=Cw1CFVznwlI

 

Eo i da se mi laici malo upoznamo sa onim sta on donosi, u sustini mislim da nismo imali ovakav tip napadaca skoro, mozda je Torres trebalo da bude taj koji bi koristio brzinu, ali to je vec ispricana prica. :D

Link to comment
Share on other sites

  • reLo changed the title to Timo Werner (2020-2022, 89 nastupa)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...