Jump to content

Matchday 27: Tottenham (H)/ sub. 22.02.2020. 13:30


skaro

  

7 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Vodimo ali meni ova odbrana i dalje nimalo povjerenja ne ulijeva. Imas osjecaj ako ovi naprave jednu polusansu gol je. A znamo kakvi su nasi kad prime gol psihicki.

Naprijed se borimo, pokusavamo nesto odigrati ali limitiranost odredjenih igraca je ocigledna. Mnogo nam fali brzine i prodornosti. Moramo sve izigrati do gola jer nemamo nijednog igraca u stanju da individualno napravi visak i probije.
Link to comment
Share on other sites

Zasluzena pobjeda ali i nerealan rezultat. Trebali smo ih rasuti najmanje 3 razlike, toliko smo bili bolji i kontrolisali igru. Nevjerovatno je da moramo primiti gol pa taman i na ovakav nacin. Murinjo em sto je izgubio fudbalsko znanje, izgubio je i karizmu i onu pozitivnu arogantnost koju je nekada imao. Jednostavno, Lampard je bolji trener od njega.

S kakvim limitiranim sastavom mi igramo ovo je odlicno. Ok i Tottenhem je bio osakacen povredama ali mi za razliku od njih makar imamo igru, oni su goli kurac.

Jedva cekam da se rjesimo nekih igraca i dovedemo svjezu krv, talentovane igrace koji znaju igrati lopte.

Btw, cestitke Giroudu. Svaka cast.


I na kraju da se najebem matera svima iz FA, ako ono nije crvenj nije nista.
Link to comment
Share on other sites

Ono se zlocin. Za zabranu bavljenja fudbalom. Coveku treba zabraniti da pridje stadionu. Za nase standarde solidan mec. Bilo je jos rezerve da ih naguzimo ali je trebalo da se postedimo malo za ls. Nadam se da imao neko u FA gram mozga u glavi i da sankcionise ono, posto ovi iz vara i goavni sudija imaju pola grama mozga.
Link to comment
Share on other sites

Hocu, lepo je svim njihovim srednjacima unistio igru a svi njihovi brzi igraci su bili visoko jer je to bilo i logicno zbog neigranja Kejna i Sona a bez eriksena tek nisu imali sta da traze. Ali to nije bio ni neki pretezak zadatak. Oni em nisu u formi em su imali ls.
Link to comment
Share on other sites

Sad mi zao sto nisam gledao. Pobede protiv Murinja imaju uvek posebnu draz.
Vazna pobeda, dobili smo malo prostora za disanje.
Sledeci je Bornmut u gostima kojeg je danas Barnli ispratio kuci s tri komada.
Vreme je da se vezu dve pobede konacno, da cvrsto zauzmemo stav ka top4.
Link to comment
Share on other sites

Kakva utakmica, cim nema Pidya na okupljanju, odmah odmah pobjeda.

Ne sjecam se kad smo ovako dobru utakmicu odigrali. dosta sansi, prilika, dobrih suteva na gol. Barkley i Alonso imali dvije dobre prilike.

Moglo je vise onde biti golova, ali nasi se opustili previse na kraju.

Sins je mogao imati clean sheet, ali naravno manga Rudiger je tu da to sprijeci.

Link to comment
Share on other sites

Jako dobro, kokoši opet razbijene, na koljenima bez ikakvih prilika (mislim da su imali jednu opasnu šansu).

 

ALI NARAVNO HLJEB MU JEBEM U PIČKU, KAO ŠTO SAM NAPISAO VEĆ NEGDJE. DA PROTIVNIK NE STVORI NI JEDNU JEDINU JEBENU ŠANSU MI ĆEMO SAMI SEBI ZABITI JEBENI GOL (mislim da je ovo u Kepinoj temi).

 

Onaj start LoCelsa, zločin jebeni i ništa bez crvenog kartona i poslije nam se kao izvinjavaju jer su napravili grešku, pa majku vam mrtvu jebem prošlo kolo, crveni karton i gol poništen, sad opet crveni karton. Nabijem sve ove u VAR sobi na kurac, ko su ti ljudi jel žene gledaju snimke u VAR sobi dan vas raspali maloumni jebo ako ste već maloumni pusti snimak glavnom sudiji i to je to.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...