Jump to content

Matchday 27: Tottenham (H)/ sub. 22.02.2020. 13:30


skaro

  

7 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Nakon debakla protiv Uniteda, dočekujemo doma Tottenham i Mourinha. Direktni rivali za borbu za mjesto u ligi prvaka, u solidnoj su formi, dok je naša forma u smeću.
Biti će zanimljivo vidjeti i hoće li tko od hrpe naših ozljeđenih biti spreman.
Vaša očekivanja?
Link to comment
Share on other sites

Kepa, Reece, Rudiger, Tomori, Emerson, Kovacic, Kante, Mount, Odoi, Pulisic, Abraham.
Volio bih ovo vidjeti u prvom sastavu, a sada ovisno ako Kante, Odoi, Pulisic i Abraham ne bi bili spremni, stavio bih onda Jorginha, Girouda, Barkleyja i nezz koga još.
Ukoliko Bats i Willian budu igrali, sumnjam kako ću gledati uopće
Link to comment
Share on other sites

Zvuci kao klise ali mi svaku utakmicu stvaramo puno sansi ali ih ne iskoristavamo. Da ne pricam o ogranicenosti nekih igraca, cesto gubimo posjed jer su neki igraci limitirani, igra iz prve ne postoji, svaki igrac mora primiti loptu prije nego je doda, a tek zavrsnica sansi :o Kovacic je stvarno vrhunski igrac ali brate mili, operisan je od golova. Ne bi to bilo lose da nam je efikasan ostatak ekipe iz sredine terena, zato jedva cekam da se vrati RLC. Ima sve ko Kova ali je jos produktivniji u fazi napada.

Zato kazem, ako Pulisic, Odoi i Abraham ne budu igrali, nema sanse da pobjedimo. Prosto nije bitno ko je trener, sa ovim igracima ni Klopp i Guardiola zajedno ne bi mogli puno. Ako nista, mislim da je Bacuaiji ispuco svoje tako da i ako ne bude Abraham spreman, igrat ce Giroud.

Kako god, opet vjerujem u pobjedu i nadam se da cemo izdrzati u ovoj borbi za 4. mjesto.


Mos nas jebat. Ustvari ne vjerujem u pobjedu.

https://twitter.com/SJohnsonSport/status/1229554545027624960?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1229554545027624960&ref_url=http%3A%2F%2Fforum.talkchelsea.net%2Findex.php%3Fapp%3Dcore%26module%3Dsystem%26controller%3Dembed%26url%3Dhttps%3A%2F%2Ftwitter.com%2FSJohnsonSport%2Fstatus%2F1229554545027624960

Link to comment
Share on other sites

Fazon je sto s ovim izborom igraca ne mozes bolje. On njih moze da motivise, da natjera da trce, ali to nekad nije dovoljno. Kvalitet i talenat su presudni,a tek kad su dvije ekipe jednake ili priblizne kvalitete dolazi do izrazaja rad i trud. Ne znam, nisam optimistican, jedino se nadam nekom Murinjovom pickastom pristupu, ali opet da li ce to biti dovoljno.

Link to comment
Share on other sites

I da budu spremni sta onda? Imacemo druge kandidate za pljuvanje. Da nam dodju Sancho i Verner sledece god i njih bi pljuvali kako nista ne znaju i kako ne moze trener da da gol umesto njih. Posao trenera je da ih digne mentalno a ne da ih ubija u pojam. I Giru i Batcuaj nisu klasa ali takvi kalvi su mogu da budu od neke kakve takve korist kad su vec tu. Kod nas igraci sve vise postaju beskorisniji i sve su vise pljuvani. Nema pameti niti iskustva u struci.
Link to comment
Share on other sites

I da budu spremni sta onda? Imacemo druge kandidate za pljuvanje. Da nam dodju Sancho i Verner sledece god i njih bi pljuvali kako nista ne znaju i kako ne moze trener da da gol umesto njih. Posao trenera je da ih digne mentalno a ne da ih ubija u pojam. I Giru i Batcuaj nisu klasa ali takvi kalvi su mogu da budu od neke kakve takve korist kad su vec tu. Kod nas igraci sve vise postaju beskorisniji i sve su vise pljuvani. Nema pameti niti iskustva u struci.

Bravo. Vidi se da imas fudbal u malo prstu.

Link to comment
Share on other sites

Auuu, nenormalno bitna utakmica. Ako izgubimo, bojim se da ih nećemo moći stići. Ne samo njih, moguć je i totalni sunovrat sezone. Ako pobijedimo, dobijamo mnogo na vremenu. Realno, nije previše kola ostalo do kraja i mislim da možemo izdržati nekako. Poznavajući nas izlazimo sa istom formacijom sa kojom smo ih pobijedili tamo. Evo neka moja procjena:

 

Kepa; James, Rudiger, Zouma, Tomori, Alonso; Kovačić, Jorginho; Mount, Willian, Abraham.

 

Ljudi se nenormalno provlaće i vrijeme je da se malo zaustave. Mi smo nedovoljno dobri u posljednje vrijeme, pa nam se na to sve nadovezuju okolnosti koje natjeraju vodu na mlin protivnika. Pa vrijeme je više da se i nama posreći. Očekujem da ćemo biti bolji protivnik, a ishod se ne usuđujem prognozirati, stoga sam stavio neriješeno na anketi.

Link to comment
Share on other sites

Nadam se bodu, a sta ce biti vidjet cemo. Znaci igramo sigurno bez Kantea, Pulisica, Odoia, Abraham upitan to su vijesti koje nisu nikako dobre, u njih ne igraju Son i Kane, ali opet kakve stopere imamo siguran sam da primamo neku frljoku, osim ako Tomori ne bude u prvih 11 umjesto lehavog danca.

 

Sto je najgore u najbitnijem dijelu sezone mi ostajemo bez dosta bitnih igraca zbog povreda...

Link to comment
Share on other sites

Ma ovo mi miriše na poraz kao i united, baš imam osjećaj da će nas uzeti rutinirano, pogotovo kad vidim da nam nema glavnih igrača i još taj termin kada igramo prvi subotom ili ponedjeljkom, uvijek izgubimo skoro
Link to comment
Share on other sites

Sve ispod 3 boda je katastrofa.
Pa nasi nek igraju ko jucer samo naprijed stavi girouda i eto pobjede.

Son im propusta utakmicu. Nemaju oni tu nikakve talente. Kane odavno povrijedjen.

Dugo nisam bio ovako optimistican pred utakmicu.

Pedro giroud willian
Kova Mount jorg
Azpi tomori/zouma rudiger james
Kepa

I eto 3 boda ko iz picke
Link to comment
Share on other sites

Dugo nisam bio ovako ravnodusan sto se tice nekog derbija. Ovi ugraci mi totalno ne ulijevaju povjerenje. A sa velikom euforijom i nestrpljenjem sam docekao sezonu, Lampsa na klupu i mladice u prvih 11.
One pocetne poraze uz dobru igru sam tesko prihvatao za ove poraze u posljednje vrijeme mi skoro pa svejedno.
Link to comment
Share on other sites

Pulisic i Kante nisu spremni. Tammy je kao na 70 posto, ali bi trebao biti spreman. Ruben nije spreman da starta mec, mozda znaci da ce biti na klupi? Christensen je dobio masku, pa moze igrati, a CHOsen one nije spominjan, ne znam sta to znaci, odoh da vidim ima li ko drugi informaciju.


Kao unsure, znaci upitan.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...