Jump to content

#23 Conor Gallagher


Whisper

Recommended Posts

  • 1 month later...

Mixed feelings.. svi mi znamo da nije dovoljno dobar za chelsea…. Aaali uvijek je dobro imati ovakvog igraca, taj se ne gasi. Pod pochom ce biti jos bolji, ali i ako ne bude moze se sledece sezone prodati ili na zimu. Za sada ga ne bi dirao. Sa druge strane ako bi prodali njega i doveli recimo Laviu za slicnu lovu, onda absolutno, ali kako vidim liverpool je najvise zagrijan za laviu.

Link to comment
Share on other sites

Slazem se i sa Gringom ali i sa diablom. S jedne strane nije dovoljno dobar ali se decko trudi vise nego i jedan igrac, ne staje i volim njegovu pozrrvovanost. S druge strane, ako dodju Caicedo i Lavia(daj boze jedan od njih) onda ovih 40+ miliona za Galaghera je sasvim nego dobar posao.

Trenutno bez novih veznjaka, sa ili bez Galaghera mi imamo pretanak vezni red, preslab a uz to jos i premlad. Nedaj Boze da se Enzo povrijedi...

Link to comment
Share on other sites

Igrao je jednu sezonu i to u najgorem okruženju, teško da bih mogao da ga odmah označim kao nekog ko nije dovoljno dobar. Prije bih rekao da je sirov i upravo ono što Pochettino može popraviti.

Tog istog Gallaghera bi mi sad kupovali za 60 miliona da nije naš igrač, glavu dajem.

Samo neka se okanu prodaje igrača i neka dovedu prvo veznjake, kad se popuniš na svim pozicijama biće lakše i prodavati.

S obzirom da sam čuo da Brighton stalno u pregovore dovodi i Colwilla čini mi se da to sa Caicedom neće proći baš kako smo zacrtali, a u tom slučaju ne vrijedi prodati Conora ni za 60. Taj plus koji zaradiš na Conoru izgubićeš višestruko na zamjenama koje budeš dovodio.

Takođe, pošto je West Ham zainteresovan mogu ga dobiti (eventualno) ali za 80 miliona, kad se sjetim kako su nam Ricea prodavali ne bih im dao ni za 80.

Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, BT14 said:

Defanzivno odličan, skoro bezgrešan, dok mu je igra s loptom idalje bolna tačka. Puno bolji u odnosu na prošlu sezonu,ali ako dođu Lavia i Caicedo bar se može uzeti 40 miliona za njega.

Trazi Chelsea 45 mil funti cini mi se. West Ham je zainteresovan i ako dodju i Lavia i Caicedo, mislim da ce ga prodati.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...