Jump to content

Mason Mount (2015-2023, 195 nastupa)


Zemo

Recommended Posts

Uz emersona, trenutno najbolji igrac. Kao sto je netko napisao, ima covjek sve da postane top igrac, volju, trudi se, talent, tehniku, prvi dodir, zavrsnicu, ima njuh za gol tj stalno se nalazi u dobrim pozicijama za poentirati. Neka samo nastavi
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Nisam od pocetka gledao utakmicu, kakav je start bio, je li ista ozbiljno?


Evo upravo vidio, meni ovo ne izgleda kao neka ozbiljna povreda, izasao iz mjera predostroznosti. Kako sam vidio, sam je odsetao s terena. Grimasa na licu vise zbog razloga jer se momak prepao.


 

Link to comment
Share on other sites

Nosi mi tog Lawa jebo mu ja mater mrtvu.Moja baba iz groba je kriva što je Barkley ofulo penal,samo nije Barkley kriv.Koja su smeća njihovi novinari jebo im ja mater, Jorginho i Willian glavni krivci što je debil promašio penal,po engleskim "ekspertima". Koja propaganda jebo im ja sve.
Link to comment
Share on other sites

Nosi mi tog Lawa jebo mu ja mater mrtvu.Moja baba iz groba je kriva što je Barkley ofulo penal,samo nije Barkley kriv.Koja su smeća njihovi novinari jebo im ja mater, Jorginho i Willian glavni krivci što je debil promašio penal,po engleskim "ekspertima". Koja propaganda jebo im ja sve.


Tako je to sa englezima, isto za Lamparda su rekli kako nije kriv ništa, da je sve dobro napravio. Nema ni mjesec dana kako su razapeli Olea za penal, kako je kriv i da se ne zna tko kolo vodi u unitedu.
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Mali je stvarno sila od igraca ali ne moze trenutno niko biti korisniji igrac za klub od Kante. Majke mi pa ja ne bih ni Hazarda vratio za njega toliko gotivim tog igraca.

To nikao ne umanjuje kvalitet Mounta koji je vec svima prirastao srcu a najbolja stvar je sto vremenom moze biti samo bolji.
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 1 month later...
  • diablo_bih changed the title to Mason Mount (2015-2023, 195 nastupa)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...