Jump to content

Callum Hudson-Odoi (2018-2023, 72 nastupa)


Recommended Posts

Treba gledati realno stvari. Ne moze ovaj igrač jos desetku da nosi jer je trenutno nije zasluzio. Desetku nosi igrač koji igra u prvoj postavi i koji je zvijer a ovaj nije za prve postave barem za dvije godine minimalno. Treba on još dosta da uči da bi se od njega moglo očekivati da rješava utakmice, da bude neko i nešto na terenu. Hazard kad je došao uzeo je 17 a već je tada doveden kao VELIKO POJAČANJE. Odoi nije pojačanje.
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Sljedece sezone sigurno ne, ako se dobro sjecam, po prognozama nece biti na raspolaganju bas od pocetka, pa onda kad se vrati trebat ce mu neko vrijeme da se vrati u formu, pa onda jedan odredjeni period da se navikne na igranje svake sedmice u kontinuitetu na vrhunskom nivou i u tome ce da mu prodje sezona. Ako menadzer, ko god da nam bude, bude u stanju da istrpi sve to, mozemo one tamo sezone vec da ocekujemo velike stvari od njega. Pod uslovom da se nesto ne otme kontroli. Mislim da je svaki scenario koji je bolji od ovog, senzacija.

Link to comment
Share on other sites

On će vjerovatno biti veliki igrač, ali uzdati se odmah u početku u njega i smatrati ga nosiocem nečega je pravi pokazatelj u kakvim govnima je ovaj klub. Naravno to nije inicirano samo od strane kluba jer ove kazne izgleda da samo Chelsea dobija pa je nedostatak prave izgrađene klase od igrača u ovoj ekipi spao na par pojedinaca, a onda dođemo do toga da od ljudi koji ne spadaju u tu kategorijju pravimo više nego što oni jesu. Treba da se zna ko je izgrađen igrač, ko je potencijal, ko je dokazan, a ko nije.

 

I ovo da on nosi broj 10, mislim ok, ali valjda se to treba i zaslužiti. Ali kad se sjetim da je 10 nosio i Benayoun nije to toliko ni loše.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Informacije su navodno kako se vrlo dobro oporavlja i da ce mozda biti i spreman za pocetak sezone, ili ce eventualno propustiti prvih par utakmica samo. Uglavnom dobre vijesti. Nadam se kako ce i RLC se sto prije oporaviti kao i James
Link to comment
Share on other sites

Ja sam drugacije informacije procitao, a to je da Odoija nema na terenima negdje do sredine-kraja septembra, a Loftusa se ocekuje nekad u decembru tek. I mislim da je to dosta realnija prognoza s obzirom na vrste i tezinu povreda. Za Jamesa ne znam.
Link to comment
Share on other sites

  • reLo changed the title to Callum Hudson-Odoi (2018-2023, 72 nastupa)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...