Jump to content

Fikayo Tomori (2015-2021, 27 nastupa)


Recommended Posts

  • 1 month later...
  • 1 month later...

Nema sta drugo biti nego da se Tomori zamjerio sto ne igra legendi Man Citya, i ovaj ga odlucio prodati. Samo uprava ne zeli da ga se rijesi tek tako pa onda se odlucli samo na posudbu.

Ja se nadam da ce momak uspjeti izgurati ovaj transfer do kraja i da uspije u Milanu, opet je svakako i ekipa koja je kandidat za titulu, ne znam sad kakva je kod njih situacija sa odbranom, hoce li igrati tamo.

Link to comment
Share on other sites

Nema sta drugo biti nego da se Tomori zamjerio sto ne igra legendi Man Citya, i ovaj ga odlucio prodati. Samo uprava ne zeli da ga se rijesi tek tako pa onda se odlucli samo na posudbu.

Ja se nadam da ce momak uspjeti izgurati ovaj transfer do kraja i da uspije u Milanu, opet je svakako i ekipa koja je kandidat za titulu, ne znam sad kakva je kod njih situacija sa odbranom, hoce li igrati tamo.

 

Legendi Manchester Citya koja ja više golova dala protiv njih nego za njih.

 

Romagnoli i Kjaer stalno igraju, vjerovatno ga hoće kao zamjenu za početak. U Italiji je i Smalling uspio da oživi karijeru, pa što ne bi i Tomori.

Link to comment
Share on other sites

Milan pratim skoro kao i Chelsea jer mi nekoliko prijatelja navija za njih. Uopste nije iskljuceno da Tomori i u Milanu bude cak 4. opcija.

Romanjoli je tu prva opcija, dok je Kjaer ove sezone njihov najbolji stoper. I sad, ono sto vecina ljudi ne zna a to je igrac po imenu Kalulu. Decko je otkrice ove sezone, zalog za buducnost Milana. Vec ga uveliko forsiraju i svi su sa njim prosto odusevljeni. Decko je slicne gradje kao Tomori, brz i tehnicki izuzetno jak na lopti. Cak moze igrati i desnog beka upravo zbog svoje izuzetne kontrole lopte.

Ne znam koliko je Tomoriju dobro doci u ovakvu ekipu koja na tim pozicijama ima ova tri igraca. Vidjet cemo ali mislim da se nece naigrati osim u slucaju nekih povreda ove trojke.
Link to comment
Share on other sites

Milan pratim skoro kao i Chelsea jer mi nekoliko prijatelja navija za njih. Uopste nije iskljuceno da Tomori i u Milanu bude cak 4. opcija.

Romanjoli je tu prva opcija, dok je Kjaer ove sezone njihov najbolji stoper. I sad, ono sto vecina ljudi ne zna a to je igrac po imenu Kalulu. Decko je otkrice ove sezone, zalog za buducnost Milana. Vec ga uveliko forsiraju i svi su sa njim prosto odusevljeni. Decko je slicne gradje kao Tomori, brz i tehnicki izuzetno jak na lopti. Cak moze igrati i desnog beka upravo zbog svoje izuzetne kontrole lopte.

Ne znam koliko je Tomoriju dobro doci u ovakvu ekipu koja na tim pozicijama ima ova tri igraca. Vidjet cemo ali mislim da se nece naigrati osim u slucaju nekih povreda ove trojke.

Ajde ti onda preko veze tamo predlozi da menjamo Kalulua za Ridigera i Kristensena. Tomorija dajemo gratis na pozajmicu:D
Link to comment
Share on other sites

Ma Tomori nije smio iz Engleske ici. Vjerujem da se mogla dobra pozajmica srediti u Engleskoj, Leeds mi pada na pamet.

Milan je prevelika ekipa, ekipa u formi da bi sada nekog klinca koji je na posudbi,forsirali.

Sjebo ga je glupan lampard totalno, a nezasluzeno. Steta, mogli smo u njemu imati top stopera.

Nadam se da ce ipak nekako izboriti mjesto u Milanu, mada...
Link to comment
Share on other sites

On je na ljeto prošao preglede u West Hamu, trebao potpisati i samo odustao. Umjesto njega su doveli Craiga Dawsona koji do prije par dana nije odigrao nijednu utakmicu u ligi.

 

Mogao je u Leeds komotno, doveli su druga dva štopera koja su konstantno povrijeđeni. Ali ipak, Bielsa zna sve o njemu i doveo bi ga da su obje strane bile zainteresovane. Čudno je, ali Liverpoolu bi valjao pravo.

Link to comment
Share on other sites

E čuj Kjaer jebeni još igra i to je čak dobar stoper, sjećam ga se iz Palerma, uvijek dobar potencijal imao i često sam ga dovodio.

 

Znam onda da je otišao u Romu bio solidan i izgubio se do dolaska u Milan... nije ni toliko star 31 godina za stopera još uvijek jake godine pogotovo u Italijanskom fudbalu

Link to comment
Share on other sites

  • reLo changed the title to Fikayo Tomori (2015-2021, 27 nastupa)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...