Jump to content

Fikayo Tomori (2015-2021, 27 nastupa)


Recommended Posts

Sad mi je pogotovo žao što smo pustili Tomorija, mislim kako bi se našlo minuta i za njega u formaciji sa 3 iza

Mislim da bi odličan bio da Azpijevom mjestu, perfektan. Bolji u skoku od Azpija, brži, fizički dosta jači, zna sa loptom. Igrao je i on desnog beka tako da bi i u napadu mogao da odradi koliko toliko a opet zbog brzine bi uvijek mogao da se vrati nazad. Po meni stvoren za tog desnog stopera u formaciji sa tri pozadi

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Normalno, decko je pravi igrac. Neka budala je Lampardu uspjela prosuti pricu (garant neki kurcic tzv. statisticar) o tome kako je Tomori los u skok igri, te kao zbog toga ga treba odstraniti iz ekipe zarad Christensena i Ridigera.

Interesantno kako je pad Lamparda, pocetak lose igre bas korelirao nekako sa izbacivanjem Tomorija iz sastava. Ipak neko to sve gleda odozgo, ima neke pravde u zivotu.

Samo naprijed, puna podrska momku da napravi vrhunsku karijeru.
Link to comment
Share on other sites

Gledao sam utakmice Milana, necu pretjerati ako kazem da im je najbolji stoper. Najkompletniji.

Naravno, potkrade se kakva greska, ali svejedno, odlican je.

Sramota, sta mu je Lampard uradio i da zbog istog sada Tomorija gledamo u Milanu a ne u Chelseaju, gdje bi takodjer bio najbolji stoper u ekipi. Silvu ne racunam.
Link to comment
Share on other sites

Navodno ga Maldini hvali i želio bi da ga Milan otkupi. Sreća pa je Italijanskim ciganima problem novac. Naime tražimo oko 28 miliona za njega, što je po meni malo i mislim da bi mogli imati novi slučaj kao sa Salahom, Kevinom... Zarad balvana Rudigera prodajemo talenta i onda se kajemo kada on postane 7x bolji igrač od maloumnog čarapara

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

30ak miliona, dakle ovo će biti isto kao kada smo prodali Salaha a doveli Cuadrada...

 

 

Mi se patimo sa stoperima, potpisujemo Silvu na jos jednu sezonu, Azpi viÅ¡e ne može, Rudiger je malouman a ovamo dajemo najvećeg talenta raspalom Milanu. 

 

Ako ga prodaju nabijem ih sve na kurac

Link to comment
Share on other sites

Ako ikako može da se izbjegne bilo kakvo dalje poslovanje sa Italijanima. U slučaju da nema klauzule vraćaj ga ovamo, a u slučaju da ima može samo ako se isplati puna bez popusta, bez rata, bez odgođenog plaćanja bez nekog njihovog u račun i ostalih zajebancija.

Link to comment
Share on other sites

  • reLo changed the title to Fikayo Tomori (2015-2021, 27 nastupa)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...