Jump to content

Marcos Alonso (2016-2022, 154 nastupa)


reLo

Recommended Posts

                 Alonso Chilwell
 
Utakmice      11 6
Minute 928 540
Golovi 1 3
Asistencije 2 1
Clean sheets (procenat) 27.3% 66.7%
Primljeni golovi po utakmici 0.73 0.5
Ključna dodavanja po utakmici 1.6 1.7
Bodova po utakmici 1.91 2.67
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Zaista ali zaista nemam riječi više za njega. Alonso je možda i najlošiji igrač ovog kluba u historiji.

Slavit' ću mjesec dana kad ode iz kluba.

Ne znam ko ima glavnu rijec u klubu, i da li je to samo jedan covjek da prelomi za igrace ali odavno su se prosjecni pa cak i losi igraci poceli prihvatati u Celziju. Nema vise nekih standarda.
Jedan Oscar i Willian su se godinama povlacili po klubu, kasnije Alonso, Jorginho. Govorimo o igracima prve postave, udarne igle a ne neka tamo 5. ili 6. rezerva. To je ocigledno postao standard.

Opet ponavljam, ljudi u Fiorentini su bili sokirani vidjevsi kakvu su ponudu dobili za Alonsa. Nije to slucajnost, posebno ne kod Talijana. Ovo je kalibar igraca za Sunderland i Bolton, za koje je uostalom nastupao prije. Nemam zaista nista protiv momka, mozes mu psovat sta hoces ali on nije sam sebe potpisao, davao sebi petogodisnje nove ugovore i stavljao se u prvih 11 toliko puta. Ima mnogo odgovornijih tu.
Link to comment
Share on other sites

Al stvarno kao da je bacio neke vradzbine na klub, Chilwell poceo da kida - povreda, ovaj igrao malo i bio je toliko los da je Reece igrao na levoj strani pa je i ovaj zakacio neku tezu povredu, ne mozemo da ne otarasimo ovog idiota.

momku je klub na prvom mjestu. da nije, davno bi otisao















kekekek

Link to comment
Share on other sites

Cekam dan kada ce ovaj ,,mrtvak" napustiti klub. Da ima bar malo savesti i odgovornosti, on bi danas izasao sam iz igre.
Ne znam da li neko na konferencijama pita Tuhela za misljenje o igri ove spanske prevare. Covek kad igra uvek se neko sranje desi, danas ga Salah prosao kao brzi voz, a ovaj ga rucicama pokusava zaustaviti.
A posebno me odusevio slobodnjakom pri kraju utakmice, sutirao je kao na terminu. Blagi uzas.
Link to comment
Share on other sites

Idu na poluvremenu one grafike prosjećna pozicija na terenu u fazi odbrane i u fazi napada. Kada napadamo Alonso na centru, a Azpilicueta naprijed sa napadačima. Kada se branimo Alonso opet na centru, Azpilicueta skoro u ravni posljednje trojke. Nije isključeno da se ovaj nije pomjerio za 90 minuta.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Podsjecam Alonsa je Lampard prekrizio i bio je konacno na izlaznim vratima nakon toliko godina, dok nije dosao Tuchel i vratio ga u zivot.
Podsjecam takodjer da je Alonso Tuchelov prvi pik u mnogim mecevima ispred Cilvela bio, cime smo jedno vrijeme cak rizikovali da izgubimo i Cilvela.
Takodjer klub je ne tako davno dao ovom igracu novi ugovor na 5 godina i veoma visokom platom.
Takvi potezi unistavaju ovaj tim.
Link to comment
Share on other sites

  • reLo changed the title to Marcos Alonso (2016-2022, 154 nastupa)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...