Jump to content

Michy Batshuayi (2016-2022, 48 nastupa)


reLo

Recommended Posts

bili su i ostali katastrofa, u prvom poluvremenu djelovali ko djeca skupljena sa ulice.

koliko ih je bayern pojeo, nisu znali sastaviti dva pasa a da ne izgube loptu, bayern vecinu vremena proveo na nasoj polovici, uz to zabili 3 lijepa gola.


kako god, michu mi je bolje rjesenje za prvog napadaca, morata moze uskociti kao zamjena, no nek se takmiče, pa neka bolji bude u prvoj postavi, samo da konte jebem mu talijanski zenski rod, ne zapne za jednog napadaca kao prosle sezone za kostu.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Dobar je Bacuai igrac, ali nista vise od toga. Njegova sva igra se svodi na to da loptu prima u noge okgrenut ledjima i da nakon toga ostavi loptu suigracima ili da pokusa nesto sam izmajmunisati. Nazalost, on nije Drogba, niti ce ikada biti da mu se igra svodi na to.

Ono sto po meni svaki napadac treba imati ukoliko nije tehnicki mnogo jak, jeste utrcavanja u prazan prostor, odvlacenje i stvaranje prostora svojim suigracima koji bi iz drugog plana mogli nanjeti stete protivniku. On to radi ponekad, skoro pa nikako. 

Mozemo pljuvati po Costi, da je cigan, cigan je. Nije ni zasluzio da igra u ovom klubu nakon svih desavanja. Ali Michy nije Costi ni do koljena, koliko god Costa trapavo izgledao sa loptom, on je imao ono nesto sto Michy nikad nece imati. A bojim se i Morata, ali pricekajmo jos malo za ovog drugog.

Link to comment
Share on other sites

Ah, klasicna prica za Batshuayija na Chelseajevim forumima otkakio je dosao. Prvo prica kako treba da dobije priliku da pokaze sta zna, pa ako da gol, onda je odlican, treba Conte vise prilika da mu daje, ne zasluzuje da sedi na klupi, ne razumeju zasto ga Conte ne gotivi. Onda kad ponovo dobije priliku i ne da gol, onda dokazuje zasto je neko drugi ispred njega, onda je nikakav igrac, psujE se majkA onome koji ga je doveo bez saglasnosti trenera. I tako iznova i iznova.

 

Bats je talentovaniji fudbaler od Coste, i uveren sam da moze mnogo toga da pruzi i da uz adekvatan rad moze postati jos bolji napadac.

Link to comment
Share on other sites

Ja ga nisam nigdje hvalio, po meni nikakvu igru nema, halav je i hoće sve sam da uradi, a nema snagu, a ni tehniku na zavidnom nivou.

O talentima koji su prošli kroz Chelsea nema potrebe pričati, imali smo preko 80 talenata na pozajmicama od Spanije do Rusije, talenata nam ne manjka, fali nam igrača.
Link to comment
Share on other sites

Dobro kaže, pusti ti talent pa jel ti vidiš njega malo kako igra, realno dao gol ili ne meni je ista slika o njemu, katastrofalan u duelima, nema utrčavanja iza obrane ili nekih pokušaja, jednostavno costa i on su nebo i zemlja, nemojte biti smiješni i uspoređivati njihov kvalitet samo zato što ste bijesni na costu

Link to comment
Share on other sites

Ja sam to znao i bio sam protiv njegovog dolaska jos prosle sezone. Chelsea i Marseile nisu isto, Engleska i Francuska nisu isto.

Jok, samo sto je najbolji napadac u historiji kluba dosao upravo iz Marseilla i Francuske. To je bezveze prica.

Batsov je problem sto je previs statican, samo ceka loptu u noge okrenut ledjima, ne otvara prostor i ne krece se dovoljno. Nije mi jasno zasto to radi pogotovo kad skontas da nije na taj nacin igrao dok je bio u Marseilleu.

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Jok, samo sto je najbolji napadac u historiji kluba dosao upravo iz Marseilla i Francuske. To je bezveze prica.

Batsov je problem sto je previs statican, samo ceka loptu u noge okrenut ledjima, ne otvara prostor i ne krece se dovoljno. Nije mi jasno zasto to radi pogotovo kad skontas da nije na taj nacin igrao dok je bio u Marseilleu.

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk

Nisi ti skontao sta je bila poenta moje price. Nije mjerilo ono sto je on pokazivao u Marseilu da ce on to pokazati i u Chelseaju.
Link to comment
Share on other sites

Pa ne moras ti mjenjati misljenje, covjek je zabio golova, a dobio minuta na kapaljku, ima sigurno najbolji goal ratio. Onda sada i u predsezoni je zabio mnogo golova i to sjajnih. Ne vidim razloga da se nipodastava, kada bas dobro igra momak, koji je pravo mlad, uz to i iskoristava i proljeva svaku kap znoja za ekipu.

Link to comment
Share on other sites

Ovaj je uspio odigrati gore i od onih Costinih partija u drugom dijelu prosle sezone. Statican, nikakva kretnja, nikakva otvaranja prostora a i kad mu odigraju loptu u noge ne zna je ustopati. E moj sine nista od tebe ako tako nastavis. Navijao sam da mudaju sansu i dobija je ali pokazao da je totalno nedorastao ovom nivou fudbala. Conte da je gurnuo Moratu od prve minute drugog poluvremena imali bi bod najmanje ako ne i sva tri.
Link to comment
Share on other sites

Žao mi ga, kad je ušao htio je pokazati da se i na njega moze racunati. Sam sam se iznenadio kad se vratio nazad kad je onaj kinez ili Dele peglao loptu kod kornera.

Pogotovo na licu mu se moglo vidjeti razocarenje i zelja da ispravi pogresku kad je Pedro ubacivao loptu sa strane iz prekida.


 

Link to comment
Share on other sites

Mrzim, jednostavno mrzim igrace kojima je osobni uspjeh drazi od uspjeha kluba. Ovako je se i Sturridge "borio" za minutazu pa odletio iz kluba. Steta sto nemamo drugog backupa Morati, inace bi ga najradije zajedno sa jebenim sebicnim stavom spakovao u celofan i uzeo pare dok se nude. Aj nekad nemoj dodat, nema veze, al ne mos to radit svaki put kad ti se lopta naÄ‘e u nogama. Ni ne gleda lik ima li itko u boljoj poziciji da zabije, samo tera svoje. Jebi me ako je dodao ijednu, a mogao je upisati asist komotno sto bi mu bio deset puta veci plus nego ovaj pokusaj nicega. 

 

800px_COLOURBOX8705530.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • reLo changed the title to Michy Batshuayi (2016-2022, 48 nastupa)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...