Jump to content

Antonio Conte (2016-2018, trener)


reLo

Recommended Posts

Nema ni Conte sa igračima (ako ima istine oko pisanja za Hollanda i odnosa po nekim igracima). Ali da se ne vraćamo na to.

Koji? Pa ne znam, sad mi ne pada na pamet nijedan, ali pre bi precutao nego sam od sebe pravio žrtvenog jarca. Nema 15 godina.

Ako je istina sve sto se prica, da je toliko trazio pojacanja i neke igrace, da je govorio da ce rezultati biti kanal ako se klub ne pojaca...

Ne bih ni ja samo sjedio i preuzimao krivicu na sebe zbog losih rezultata i pokrivao one koji su krivi...

Link to comment
Share on other sites

Da se ne ponavljam.


Što se tiče transfera... najbolnija tema koja se provlači uz ime Conte u svakoj diskusiji.
Da li ti misliš da je sve do uprave?
Hoćeš Sandra i dobiješ ga, platiš i to je to.
Da bi doveo igrača moraju da postoje 3 zadovoljne strane. Trenutni klub, budući klub i igrač.
Å to Real tako ne dovode Hazarda, De Geu imaju lovu, imaju ime, ugled, sve.
Klubu koji prodaje treba zadovoljiti apetite. Ako to uspeš, pitanje je da li taj igrač hoće da dođe uopšte u tvoj klub i kod tvog trenera. Šta ako se igraču ne sviđa klub, grad, trener i metodi.. ili ako bi radije kod nekog drugog trenera, nego kod tvog. Vi spominjete kao da to je to, platiš i nosiš... on je dužan da igra za tebe. Da je tako kako pričate, onda bi Hazard odavno bio u Realu uz Kanea, De Geu recimo.. Pokažu na igrača, pljuju lovu i ajmo.. pa ne ide tako, nisu oni keks sa police.

Što se tiče panic buy-a. Opet spominjem jel hoće Sandra i ne mogu da se usaglase... onda moraš imati plan B.. a ne vijati plan A do zadnje nedelje pa se okretati levatima. Hoću Sandra i hoću Sandra...ne možemo da ga dovedemo.

Sandra nije hteo klub da pusti, ništa ne možeš. Van Dijk plaćen 75 miliona, previše za štopera, ali i da smo ponudili istu sumu nešto mi govori da bi otišao kod Klopa svejedno. Ko beše još Sanchez i plata od 500 000 koje je izboksovao u ManU? A Hazard koliko ima 200? Jel misliš da vredi toliko i unositi probleme u svlačionicu.

To što on kuka za igrače i hoće samo 3 i nikog više to neka okači mačku o rep.

Kao što rekoh gore. Real hoće Hazarda pa nije mogao do sada da ga dobije, neka Zidan kuka na Pereza što mu nije doveo omiljenog igrača, zamenu za panjinu Benzemu u vidu Kanea, a i novog golmana.

Nekq iskopa nekog drugog. Nije Roman, deda Mraz. Lako je prodavati, ajde kupi nekog za te pare za koje si se odricao. Dovedi na ime, Å¡arm, na reputaciju.

Samo nja, nja uprava ne da pare.
Link to comment
Share on other sites

Pa kad je 2018. godina i koliko je fudbal otišao u tri lijepe za 50 miliona moći ćeš uzeti jedino Nemanju Bilbiju pred zalazak karijere. Ako Čelsi misli da će i dalje moći kupovati igrače kao što je Zidan za 50 miliona predlažem da je bolje da to ulože u konstrukciju vremeplova jer su ta vremena davno prošla. Ko neće da uloži nema šta da se buni ako bude 4. na tabeli jer je to odličan uspjeh.

 

Ovdje se ljudi ismijavali Arsenalu prije par godina, a Čelsi se svakim danom sve više i više pretvara u jedan. Na sve to Arsenal je bar u to vrijeme znao proizvesti nekog dobrog, dok Čelsi ni to neće moći.

 

Tako da bolje da se drže naftaške politike i ulažu kao što je to i prije bilo nego da glume neke ekonomske metode koje su svojstvene za Everton i klub tog ranga, jer u slučaju da neće da se vrate na te staze kada su se kupovali najbolji igrači na tržištu onda nema ko zašto da se buni zato što ni rezultati nisu najbolji.

Link to comment
Share on other sites

Moj odgovor je nevezan za tvoj post. Govorim za svekupupan odnos (očekivanja) uprave prema treneru (i ne govorim samo o Conteu, jer nije majka rodila trenera da valja ovom klubu).

 

S toga ovo prozivanje nije ništa više od blagog ukazivanja na probleme u pozadini, koje opravdavam.

Link to comment
Share on other sites

To i dalje nije odgovor na to ako nekome ne da klub da pređe, niti ako recimo igrač nije zainteresovan da igra defanzivan fudbal.

ProÅ¡le sezone, statistički i nismo bili toliko defanzivni koliko se sjecam (u PL), samo je Tottenham ili Lpool imao mozda gol vise od nas ili isto golova nisam siguran. Igrao se fin fudbal Haze zabio 16 Costa 20ak. Iskreno mislim da se moglo puno bolje po pitanju transfera, nije ni ovaj Laporte igrac koji je iz naftalina izvucen nego za njega zna svako ko iole fudbal prati, a malu klauzulu je imao. Nama je tajming isto pogresan kod transfera, Å¡uti se dva mjeseca i onda zadnjih par sedmica se ide u neke kupovine, logicno da ce ti svako nabiti cijenu. 

Slazem se također sa time što kazes da moraju tri strane zadovoljne biti, cist primjer Ox nece da igra WB-a. Ali opet ako neki igrac hoce da predje u Chelsea, bez obzira sto ga klub ne zeli pustiti moze se taj transfer isforsirati..

Link to comment
Share on other sites

Sta mu ovo seru novinari na lressice donijeli dres od MUFCa kao potpisan od strane Josea za svog prijatelja Contea i to na ledjima broj sedam.

Ja gledao pa mi nije bilo svejedno a kamoli njemu, siguran sam da je mogao da bi ga rastrgao i tog kvazinovinara i dres. Fujj cime se sluze, smecari
Link to comment
Share on other sites

I treba da mu svaka utakmica bude kao da je poslednja, jer onda ima imperativ pobede. Ovako ako ima sigurnost, odmah krah.
Utakmice sa Barsom će mnogo toga odlučiti.
Pitanje je kome možeš dati odrešene ruke za dugoročni plan.
Ako bude radio transfere kao do sada, onda nikako ne može očekivati uspeh, nego srozavanje kluba, on bi instant pare i udri... napravi ekipu i ako ne možeš dobiti tražene igrače (iz brdo razloga).. za godinu i po su se trebali videti znakovi gde ide klub, a to se ne vidi pošto smo natrpali dosta prosečnih igrača u klub. Možda čak i ispod prosečnih. Ovakvom putanjom ide klub u ambis, a ne u stabilnost i uzlaznom putanjom.
Link to comment
Share on other sites

Tako ti je kada prozivaš poslodavca javno. Retki to dopuštaju. Ne verujem da bi vi dozvolili da vas vaš zaposleni u javnosti olajava i proziva, pogotovo preko novina.

Prvi koji je prozvao javno a svaki prije njega je Å¡utnut nakon godinu i po. Dakle niko nije imao sigurnost na poslu bez obzira da li je prozivao ili ne

Link to comment
Share on other sites

Ne možeš dovesti Sandra ne da Juventus. Alexisa ne možeš jer ne možeš dati nedeljnu platu od 500 000, a da celoj svlačionici ne povećaš za 50 000 platu, a Edenu na bar 550 000.

Van Dijk je verovatno hteo u Liverpul, pošto Soton i Liverpul sarađuju već dugi niz godina.

Jel ima nekog drugog na tržištu od milion igrača ili postoje samo 3?

Ne možeš ih dovesti i kraj priče. Neka uprava kaže da Conte ne zna da nadje igrača koji već nije stekao ime. Te što on hoće i slepac vidi da su WC.. nek nadje nekog koga može da dovede, a ne da dovodi 5 ojebina kako vole ovde ljudi da kažu.

Može da proziva svoj tim, a ne ljude koji mu daju milione godišnje i nije njegov posao da proverava rad uprave, nego da pazi da nam se ne dešavaju Watfordi, Norwichi, Burnleyi i da nas ne tamburaju svi mogući fenjeraši ove sezone. To je njegov posao, ako mu se ne sviđa, trebao je da podnese zahtev da bude skaut. Samo ne znam koliko bi posla imao pošto ne zna da iskopa igrača.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...