Jump to content

Antonio Conte (2016-2018, trener)


reLo

Recommended Posts

46 minutes ago, Wisey said:

Conte je sve u pravu sto je rekao za Spudse. Ja samo ne znam sta je on ocekivao odlaskom tamo. Ajde Murinjo je propao pa je prihvatio prvo sta mu se ponudilo. Ali Conte je i dalje trenirao na vrhunskom nivou, odveo Intera do titule. Uglavnom, uzasan fit i za jednu i za drugu stranu.

Trenercina, ali tezak covjek do bola. Kad se sjetim koliko je kod nas preseravao u onoj drugoj sezoni..

Conte je 100% upravu ali ovakve stvari se ne iznose u javnost pogotovo dok si jos trener kluba. On zeli otkaz, hoce otpremninu, isto radi kao i kod nas tu drugu sezonu. Ja ga ne bih nikad vise volio vidjeti u Chelseau.

Link to comment
Share on other sites

Pa kaze ovdje je 11 igraca a ne tim na terenu. Zbog toga si i dobio posao da stvoris tim.

 

Kupi richarlisona, perisica, Porru, kulusevskog, bentacura,  romera, gila, bissoumu, emersona itd itd i onda dodje srat kako nece da trci ili nesto. Pa jesam li ih ja birao?

Kad ekipa igra dobro uzima sebi a kad je sezona losa svi drugi su krivi 

 

Kao sto bielsa rece, da su igraci roboti on ne bi izgubio niti jednu utakmicu. Zato trener treba bit i motivator, takticar, psiholog i sve ostalo.

 

Gdje god je bio isto se zavrsilo. Zna se u kome je problem

 

 

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Wisey said:

Ne slazem se. Najgori su ljudi hinjavci koji sute na sve i samo izbacuju neke dosadne floskule da bi prikrivali stvarne probleme. Nekad je okej zastititi igraca u javnosti, ali ne stalno. Oni su odrasli ljudi i neka trpe kritike. Isto kao Uprava kluba. 

Conteu ce isteci ugovor na ljeto i to je to. Ne bih rekao da ovaj put namjerno radi, jer se s ovima ne moze boriti nizasta bitnije i to ga frustrira. Conte je vrhunski trener bez obzira na sve a Tottenham je ispod njegovog nivoa.

Ne bih ga ni ja zelio ponovo, jer nas je ubio u pojam s onom drugom sezonom. Tezak je izuzetno covjek.

Javi se kad si blizu Zagreba da ti popusim kitu

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...