Jump to content

Matchday 12: Stoke 1 - 0 Chelsea (07.11. sub) [0]


Zemo

  

6 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Postova 58
  • Otvorena
  • Posljednji odgovor

Forumaši sa najviše postova

Forumaši sa najviše postova

Kako me smorila utakmica gledajući ove jebene jadnike koji nemaju nit igre nit rezultata.

1. Nismo u stanju NIKOGA pobjediti (protiv Kijeva je bila sreća jer smo imali slobodnjak). 2. Igra nam je NIKAKVA (nema sustava igre, ne znam šta je ovo). 3. Ovo je SRAMOTA. I da Mou nije krivac najveći (a jeste), ovdje se OTKAZ daje da se tim trzne. A na zimu treba 250 mil spiskati i dovesti PRAVE IGRAČE (tipa Pogba, Griezmann, Sterling, Varane, Lacazette, Reus), ali dovesti a ne pokušati dovesti.

To je možda zadnja šanse da se izbori ta četvrta pozicija i kvalifikacije u Ligu prvaka, jer ako to ne izborimo bit ćemo neatraktivni za dovesti ikoga. I sada mi je samo krivo što nećemo biti treći u LP pa ispasti u EL pa probati izboriti za iduću sezonu LP preko EL. Gledao sam danas Bayerna. Ljudi imaju sustav igre, imaju sve filozofiju sviđala se nekome ili ne i zabijaju ko na traci.

Mi smo KARINA jedna velika, jebote u 12 kola 7 poraza. Pa ovo ni Vrbanjuša ne bi uspjela. Tim je istrošen i očito da nešto nije OK u svlačionici jer u ovim momcima na terenu nema želje, nema žara. Ja bih protjerao pola tima počevši od Brazilaca i Mourinha, te Mikela, doveo bih trenera koji će obećati da će bar probati napraviti sustav igre kakav god bio i koji će obećati da će akademci dobit šansu. Od ovog gore ne može.
 

Nismo zaslužili poraz realno, ali ne možeš ti čekat zadnjih 20 minuta i onda tražiti neki rezultat, a ostatak utakmice ladno boli ih briga, nezz više šta da mislim


Ne ne ne. Upravo suprotno. Sve što nam se dešava ove sezone, to smo i zaslužili. Počevši od katastrofalnog poteza produženja ugovora Mourinhu pa pasivnosti tijekom ljetnog prijelaznog roka i nadalje.

Link to comment
Share on other sites

Pa evo danas je glavni krivac za gol. Namjestio sansu proticnickom igracu.

Nije tačno. Glavni krivac je Rahman. ÄŒak je Zouma spriječio igrača kojeg je čuvao da ne zabije gol, lopta se odbila nesretno iza tačno na nogu Arnautoviću. 

 

Jedina greÅ¡ka Zoume je gol protiv Newcastlea i to je to Å¡to možeÅ¡ naći. 

Link to comment
Share on other sites

Znači igrači koje treba prodati: Zouma, Cahill, Terry, Ivanović, Rahman, Ramires, Mikel, Fabregas, Oscar, Remy i Costa

Ne bih prodao Zoumu, Oscara i Rahmana, ostalo slobodno, doveo bih jednog braniča kvalitetnog možda Stones ili netko drugi, u vezi možda isca, i napadača nekog tipa benzemu

Link to comment
Share on other sites

Nismo bas zasluzili da izgubimo... Nije nas htelo. Fali nam taj zavrsni dodir u akciji...

 

 

Remi sa razlogom sedi na klupi. Danas je pokazao sta i koliko zna. Kao i Baba zvani Rupa.

Matic gubi one 50-50 lopte, sto prvi put vidim u zivotu.

Fabregas nicemu ne sluzi... Igrac koji bi trebalo da kreira igru nam sjebava napade jedan za drugim.

Costa koji bi trebalo da probija kao tenk do gola, pada posle svakog kontakta (jednom je samo bila greska sudije, debela, ali to je samo jednom)

 

Ne znam dokle ce ovo da traje. Igraci su nam drogirani. Nema drugog objasnjenja.


malo statistike sa meca

 

 

l3DSXf1.jpg

Link to comment
Share on other sites

Uzice, mani statistiku, ona ne donosi bodove, niti pobede. Prvi smo ismevali statistiku Barse protiv nas, pa i Arsenala, Citya, a sada je mi koristimo kao izgovore.

 

Ko koristi statistiku kao izgovor? Statistika je da potktrepi koliko-toliko recenicu da nismo imali srece. U prilog tome ide i ona Pedrova stativa.

 

Taman posla da je statistika izgovor. To nije stil Celsijevaca

Link to comment
Share on other sites

Majstori logike, promijenili bi 10 igrača, a ne trenera. I nije izgovor kao, a pričate o Å¡utevima, stativama i kako nismo imali sreće. Jarane nije ovo tombola ovo je fudbal, ako si bolji i kvalitetniji sreća ti i ne treba. Nego sa ovim portugalskim krÅ¡em na klupi mi navikli na sreću da igramo. 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...